Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita 2021 – rozpis zkoušení 6.C

Maturita 2021 – rozpis zkoušení 6.C

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Termín: úterý 1. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     

 

Lukáš Prokeš

7:45

8:00

 

 

Jana Peterová

8:00

8:15

 

 

Tereza Píšová

8:15

8:30

 

 

Barbora Vaňková

8:30

8:45

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Klára Ságlová

8:40

9:00

 

pr.- Chemie     

 

Lukáš Prokeš

9:00

9:15

 

 

Jana Peterová

9:15

9:30

 

 

Tereza Píšová

9:30

9:45

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Barbora Vaňková

10:10

10:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Klára Ságlová

10:30

10:45

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Termín: úterý 1. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Markéta Bošková

12:30

12:50

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Kamila Šatníková

12:50

13:10

 

pr.- Zeměpis     

 

Filip Šolc

13:15

13:30

 

pr.- Dějepis     

 

Karolína Sováková

13:30

13:45

 

 

Natálie Procházková

13:45

14:00

 

 

Markéta Bošková

14:00

14:15

 

 

Kamila Šatníková

14:15

14:30

 

 

Filip Šolc

14:30

14:45

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Markéta Bošková

14:45

15:00

 

 

Natálie Procházková

15:00

15:15

 

pr.- Německý jazyk     

 

Karolína Sováková

15:10

15:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Markéta Bošková

15:30

15:50

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Termín: středa 2. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Výtvarná výchova     

 

Sabina Tocháčková

8:00

8:15

 

pr.- Matematika     

 

Petr Bušta

8:25

8:45

 

pr.- Hudební výchova     

 

Eliška Vaníčková

8:45

9:00

 

pr.- Biologie     

 

Kateřina Herbstová

9:00

9:15

 

 

Lucie Rezková

9:15

9:30

 

 

Sabina Tocháčková

9:30

9:45

 

 

Eliška Vaníčková

9:45

10:00

 

pr.- Chemie     

 

Petr Bušta

9:55

10:15

 

 

Kateřina Herbstová

10:15

10:30

 

 

Lucie Rezková

10:30

10:45

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Termín: středa 2. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Martina Šupolová

12:50

13:10

 

pr.- Matematika     

 

Lukáš Lámus

13:15

13:30

 

 

Nikol Pumrová

13:30

13:45

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Pavel Ryška

13:50

14:10

 

 

Jakub Šimůnek

14:10

14:30

 

pr.- Fyzika     

 

Martina Šupolová

14:30

14:45

 

 

Lukáš Lámus

14:45

15:00

 

 

Pavel Ryška

15:00

15:15

 

pr.- Zeměpis     

 

Jakub Šimůnek

15:15

15:30

 

 

Nikol Pumrová

15:30

15:45

 

pr.- Matematika     

 

Martina Šupolová

15:45

16:00

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Anna Hršelová

7:40

8:00

 

 

Ema Poldová

8:00

8:20

 

 

Eliška Saifrtová

8:20

8:40

 

pr.- Matematika     

 

Jakub Skořepa

8:45

9:00

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Barbora Šalandová

9:00

9:15

 

pr.- Německý jazyk     

 

Anna Hršelová

9:30

9:50

 

 

Ema Poldová

9:50

10:10

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Eliška Saifrtová

10:15

10:30

 

 

Jakub Skořepa

10:45

11:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Ema Poldová

11:10

11:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Barbora Šalandová

11:30

11:45

 

 

Anna Hršelová

11:45

12:00

 

 

Eliška Saifrtová

12:00

12:15

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Tomáš Holý

13:20

13:40

 

pr.- Zeměpis     

 

Michaela Příhodová

13:45

14:00

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Václav Doubic

14:00

14:15

 

 

Barbora Podrazilová

14:15

14:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Daniel Vít

14:25

14:45

 

 

Tomáš Holý

14:45

15:05

 

 

Michaela Příhodová

15:05

15:25

 

 

Václav Doubic

15:25

15:45

 

pr.- Matematika     

 

Daniel Vít

15:45

16:00

 

 

Tomáš Holý

16:00

16:15

 

pr.- Německý jazyk     

 

Barbora Podrazilová

16:10

16:30

 

 

 

uloženo 17. 5. 2021

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com