Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita 2021 – rozpis zkoušení 6.B

Maturita 2021 – rozpis zkoušení 6.B

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Termín: úterý 1. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Anna Dvořáková

7:50

8:10

 

pr.- Ruský jazyk     

 

Eliška Fialová

8:10

8:30

 

 

Lenka Hnízdová

8:30

8:50

 

 

Anna Dvořáková

8:50

9:10

 

pr.- Matematika     

 

Nikola Beková

9:15

9:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Eliška Fialová

9:30

9:45

 

pr.- Biologie     

 

Lenka Hnízdová

9:45

10:00

 

pr.- Matematika     

 

Anna Dvořáková

10:00

10:15

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Nikola Beková

10:15

10:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Lenka Hnízdová

10:40

11:00

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Termín: úterý 1. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     

 

Matěj Horký

12:45

13:00

 

pr.- Fyzika     

 

Petr Šikl

13:00

13:15

 

 

Jan Hes

13:15

13:30

 

 

Michal Martinek

13:30

13:45

 

pr.- Chemie     

 

Aneta Zajícová

13:45

14:00

 

 

Matěj Horký

14:00

14:15

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Petr Šikl

14:10

14:30

 

 

Jan Hes

14:30

14:50

 

pr.- Matematika     

 

Michal Martinek

14:55

15:10

 

 

Aneta Zajícová

15:15

15:30

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Termín: středa 2. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Dějepis     

 

Jan Štěpánek

8:00

8:15

 

 

Jan Kolín

8:15

8:30

 

 

Jan Brůna

8:30

8:45

 

 

Ondřej Bárta

8:45

9:00

 

pr.- Zeměpis     

 

Jan Štěpánek

9:30

9:45

 

pr.- Matematika     

 

Jan Kolín

9:45

10:00

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Jan Brůna

10:00

10:15

 

 

Ondřej Bárta

10:15

10:30

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Termín: středa 2. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     

 

Veronika Bálešová

12:40

13:00

 

pr.- Dějepis     

 

Dana Vaňková

13:00

13:15

 

 

Patrik Vondráček

13:15

13:30

 

 

Jakub Weisser

13:30

13:45

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Justýna Sedlmajerová

13:45

14:00

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Veronika Bálešová

14:00

14:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Dana Vaňková

14:30

14:45

 

 

Patrik Vondráček

14:45

15:00

 

 

Jakub Weisser

15:00

15:15

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Justýna Sedlmajerová

15:15

15:30

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     

 

Erika Jánská

8:00

8:15

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Tomáš Kalina

8:10

8:30

 

 

Denisa Kodytková

8:30

8:50

 

 

Eliška Doležalová

8:50

9:10

 

 

Klára Doležalová

9:10

9:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Erika Jánská

9:30

9:45

 

pr.- Matematika     

 

Tomáš Kalina

9:45

10:00

 

 

Denisa Kodytková

10:00

10:15

 

 

Eliška Doležalová

10:15

10:30

 

 

Klára Doležalová

10:30

10:45

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Zeměpis     

 

Matěj Kulhánek

12:15

12:30

 

 

Eduard Novotný

12:30

12:45

 

 

Leona Müllerová

12:45

13:00

 

 

Pavlína Nosková

13:00

13:15

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Matěj Kulhánek

13:10

13:30

 

pr.- Chemie     

 

Eduard Novotný

13:30

13:45

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Leona Müllerová

13:45

14:00

 

 

Pavlína Nosková

14:00

14:15

 

 

 

uloženo 17. 5. 2021

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com