Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita 2021 – rozpis zkoušení 6.A

Maturita 2021 – rozpis zkoušení 6.A

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Termín: úterý 1. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Vojta Novotný

7:50

8:10

 

 

Pavel Procházka

8:10

8:30

 

 

Kateřina Pavelková

8:30

8:50

 

pr.- Matematika     

 

Tereza Kaštánková

9:00

9:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Soňa Lembaková

9:15

9:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Kateřina Pavelková

9:25

9:45

 

 

Vojta Novotný

9:45

10:05

 

pr.- Hudební výchova     

 

Pavel Procházka

10:05

10:20

 

pr.- Německý jazyk     

 

Soňa Lembaková

10:20

10:40

 

pr.- Dějepis     

 

Vojta Novotný

10:45

11:00

 

pr.- Matematika     

 

Pavel Procházka

11:00

11:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Tereza Kaštánková

11:15

11:30

 

 

Kateřina Pavelková

11:30

11:45

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Termín: úterý 1. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Michaela Jílková

13:20

13:40

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Sandra Kopecká

13:45

14:00

 

 

Dorota Bělková

14:15

14:30

 

 

Lenka Čelakovská

14:45

15:00

 

pr.- Matematika     

 

Vojtěch Olšák

15:15

15:30

 

pr.- Španělský jazyk     

 

Michaela Jílková

15:25

15:45

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Sandra Kopecká

15:45

16:00

 

pr.- Španělský jazyk     

 

Dorota Bělková

15:55

16:15

 

pr.- Matematika     

 

Lenka Čelakovská

16:15

16:30

 

pr.- Zeměpis     

 

Vojtěch Olšák

16:30

16:45

 

 

Michaela Jílková

16:45

17:00

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Termín: středa 2. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Chemie     

 

Žaneta Kratochvílová

7:45

8:00

 

 

Martina Pražáková

8:00

8:15

 

 

Andrea Kebortová

8:15

8:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Alex Herman

8:25

8:45

 

 

Jakub Samek

8:50

9:10

 

pr.- Matematika     

 

Žaneta Kratochvílová

9:15

9:30

 

 

Martina Pražáková

9:30

9:45

 

pr.- Dějepis     

 

Alex Herman

9:45

10:00

 

pr.- Matematika     

 

Andrea Kebortová

10:00

10:15

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Jakub Samek

10:15

10:30

 

pr.- Český jazyk a literatura     

 

Žaneta Kratochvílová

10:40

11:00

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Termín: středa 2. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     

 

Anna Hronešová

12:30

12:45

 

 

Aneta Jelínková

12:45

13:00

 

 

Kateřina Šimůnková

13:00

13:15

 

 

Martina Sakslová

13:15

13:30

 

pr.- Matematika     

 

Daniel Soukup

13:30

13:45

 

pr.- Chemie     

 

Anna Hronešová

13:45

14:00

 

 

Aneta Jelínková

14:00

14:15

 

 

Kateřina Šimůnková

14:15

14:30

 

 

Martina Sakslová

14:30

14:45

 

 

Michaela Bubeníčková

14:45

15:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Daniel Soukup

15:00

15:20

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Chemie     

 

Eliška Uhrinová

8:15

8:30

 

 

Eliška Vlášková

8:30

8:45

 

 

Lucie Strakošová

8:45

9:00

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Michaela Vohralíková

9:00

9:15

 

 

Barbora Zimová

9:15

9:30

 

pr.- Biologie     

 

Eliška Uhrinová

9:30

9:45

 

 

Eliška Vlášková

9:45

10:00

 

 

Lucie Strakošová

10:00

10:15

 

pr.- Zeměpis     

 

Michaela Vohralíková

10:15

10:30

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Termín: čtvrtek 3. 6. 2021 odpoledne

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     

 

Štěpán Jukl

12:10

12:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Matěj Petr

12:30

12:45

 

 

Jan Karel

12:45

13:00

 

 

Václav Červinka

13:00

13:15

 

 

Magdaléna Hlaváčková

13:15

13:30

 

 

Štěpán Jukl

13:30

13:45

 

pr.- Dějepis     

 

Matěj Petr

13:45

14:00

 

 

Jan Karel

14:00

14:15

 

 

Václav Červinka

14:15

14:30

 

 

 

uloženo 17. 5. 2021

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com