Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita – 2021 – rozpis učitelů

Maturita – 2021 – rozpis učitelů

Mgr. Věra Benadová

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Nikola Beková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Anna Dvořáková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

pr.- mF

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Petr Šikl (přísedící: Mgr. Jan Veselý)

 

 

 

13:30

 

Jan Hes (přísedící: Mgr. Jan Veselý)

 

 

 

13:45

 

Michal Martinek (přísedící: Mgr. Jan Veselý)

 

 

pr.- mM

14:55

 

zadání otázky

 

 

 

15:10

 

Michal Martinek (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Aneta Zajícová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Jan Kolín (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Tomáš Kalina (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

10:15

 

Denisa Kodytková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

10:30

 

Eliška Doležalová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

10:45

 

Klára Doležalová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

Mgr. Jaroslav Čáp

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Lenka Hnízdová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Matěj Horký (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Erika Jánská (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

Mgr. Ladislav Čejchan

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- Čj

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Anna Dvořáková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Eliška Fialová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

středa 2.6.

 

kom. *6.A {Zu}

sp.- Čj

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:20

 

Eva Morávková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.B

pr.- mZs

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Jan Brůna (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

10:30

 

Ondřej Bárta (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Justýna Sedlmajerová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Dana Vaňková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

15:00

 

Patrik Vondráček (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

15:15

 

Jakub Weisser (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Erika Jánská (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Leona Müllerová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

14:15

 

Pavlína Nosková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

Mgr. Iva Čeloudová

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZs

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Klára Ságlová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:15

 

Natálie Procházková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZs

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Barbora Šalandová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:00

 

Anna Hršelová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:15

 

Eliška Saifrtová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:00

 

zadání otázky

 

 

 

14:15

 

Václav Doubic (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:30

 

Barbora Podrazilová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

Mgr. Jan Černoš

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mVv

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Nikola Beková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.A {Č1}

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Sandra Kopecká (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Dorota Bělková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Lenka Čelakovská (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mVv

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Sabina Tocháčková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Jakub Samek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:00

 

zadání otázky

 

 

 

14:15

 

Veronika Bálešová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Justýna Sedlmajerová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mVv

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Barbora Šalandová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Eliška Saifrtová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Jakub Skořepa (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

Mgr. Eliška Dlouhá

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mAj

8:40

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Klára Ságlová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

10:10

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Barbora Vaňková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Kamila Šatníková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Petr Šikl (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

14:50

 

Jan Hes (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mŠJ

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Michaela Jílková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská)

 

 

 

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Dorota Bělková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

8:50

 

zadání otázky

 

 

 

9:10

 

Jakub Samek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Veronika Bálešová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č3}

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Jakub Šimůnek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Tomáš Kalina (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

 

12:10

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Štěpán Jukl (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Matěj Kulhánek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č3}

 

14:25

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Daniel Vít (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:05

 

Tomáš Holý (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

RNDr. Dagmar Dolejší

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mM

8:25

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Petr Bušta (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Lukáš Lámus (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

13:45

 

Nikol Pumrová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Martina Šupolová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mM

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Jakub Skořepa (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Daniel Vít (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

16:15

 

Tomáš Holý (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

Mgr. Romana Fiedlerová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Tereza Kaštánková (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Pavel Procházka (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Vojtěch Olšák (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Lenka Čelakovská (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Žaneta Kratochvílová (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

9:45

 

Martina Pražáková (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Andrea Kebortová (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Daniel Soukup (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mF

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Martina Šupolová (zkoušející: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

15:00

 

Lukáš Lámus (zkoušející: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

15:15

 

Pavel Ryška (zkoušející: Mgr. Otto Urban)

 

 

Mgr. Jitka Gloserová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Nikola Beková (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Anna Dvořáková (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

14:55

 

zadání otázky

 

 

 

15:10

 

Michal Martinek (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Aneta Zajícová (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Jan Kolín (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Tomáš Kalina (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

10:15

 

Denisa Kodytková (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

10:30

 

Eliška Doležalová (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

10:45

 

Klára Doležalová (přísedící: Mgr. Věra Benadová)

 

 

Mgr. Iveta Jalůvková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- Čj

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Vojta Novotný (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

8:30

 

Pavel Procházka (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

8:50

 

Kateřina Pavelková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mVv

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Nikola Beková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- Čj

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Michaela Jílková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

pr.- mVv

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Sandra Kopecká (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Dorota Bělková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Lenka Čelakovská (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mVv

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Sabina Tocháčková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Jakub Samek (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- Čj

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Žaneta Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mVv

14:00

 

zadání otázky

 

 

 

14:15

 

Veronika Bálešová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Justýna Sedlmajerová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mVv

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Barbora Šalandová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Eliška Saifrtová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Jakub Skořepa (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

Mgr. Hana Kolouchová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Tereza Kaštánková (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Pavel Procházka (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Vojtěch Olšák (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Lenka Čelakovská (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Žaneta Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

9:45

 

Martina Pražáková (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Andrea Kebortová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Daniel Soukup (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

Mgr. Ondřej Kosejk

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- Čj

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Anna Dvořáková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

 

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:50

 

Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

středa 2.6.

 

kom. *6.A {Zu}

sp.- Čj

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:20

 

Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- Čj

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Martina Šupolová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- Čj

7:40

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Anna Hršelová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

8:20

 

Ema Poldová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

8:40

 

Eliška Saifrtová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Tomáš Holý (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

Mgr. Ivo Kout

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Jan Štěpánek (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

8:30

 

Jan Kolín (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

8:45

 

Jan Brůna (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

9:00

 

Ondřej Bárta (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Dana Vaňková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:30

 

Patrik Vondráček (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:45

 

Jakub Weisser (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

Mgr. Pavel Lehar

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Soňa Lembaková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

pr.- mD

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Vojta Novotný (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

pr.- mZs

11:15

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Tereza Kaštánková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:45

 

Kateřina Pavelková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mD

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Karolína Sováková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:00

 

Natálie Procházková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:15

 

Markéta Bošková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:30

 

Kamila Šatníková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:45

 

Filip Šolc (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Sandra Kopecká (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Jan Štěpánek (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

8:30

 

Jan Kolín (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

8:45

 

Jan Brůna (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

9:00

 

Ondřej Bárta (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.A {Č1}

 

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Alex Herman (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Dana Vaňková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

13:30

 

Patrik Vondráček (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

13:45

 

Jakub Weisser (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Michaela Vohralíková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:30

 

Barbora Zimová (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Matěj Petr (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:00

 

Jan Karel (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:15

 

Václav Červinka (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:30

 

Magdaléna Hlaváčková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:45

 

Štěpán Jukl (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

pr.- mD

14:00

 

Matěj Petr (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:15

 

Jan Karel (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:30

 

Václav Červinka (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

Mgr. Lucie Luštincová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mCh

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Lukáš Prokeš (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:30

 

Jana Peterová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:45

 

Tereza Píšová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Aneta Zajícová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

14:15

 

Matěj Horký (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Žaneta Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

8:15

 

Martina Pražáková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

8:30

 

Andrea Kebortová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.C {Č3}

 

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Petr Bušta (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

10:30

 

Kateřina Herbstová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

10:45

 

Lucie Rezková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. *6.A {Zu}

pr.- Ch

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mBi

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Anna Hronešová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

13:00

 

Aneta Jelínková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

13:15

 

Kateřina Šimůnková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

13:30

 

Martina Sakslová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

pr.- mCh

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Anna Hronešová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

14:15

 

Aneta Jelínková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

14:30

 

Kateřina Šimůnková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

14:45

 

Martina Sakslová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

15:00

 

Michaela Bubeníčková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

8:15

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Eliška Uhrinová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

8:45

 

Eliška Vlášková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:00

 

Lucie Strakošová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

pr.- mBi

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Eliška Uhrinová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:00

 

Eliška Vlášková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:15

 

Lucie Strakošová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Eduard Novotný (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

Mgr. Ivo Martin

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Soňa Lembaková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Klára Ságlová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

kom. 6.A {Č1}

 

11:15

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Tereza Kaštánková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

11:45

 

Kateřina Pavelková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Markéta Bošková (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

15:15

 

Natálie Procházková (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

kom. 6.A {Č1}

 

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Sandra Kopecká (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Michaela Vohralíková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

9:30

 

Barbora Zimová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Barbora Šalandová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

12:00

 

Anna Hršelová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

12:15

 

Eliška Saifrtová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

kom. 6.A {Č1}

 

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Matěj Petr (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:00

 

Jan Karel (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:15

 

Václav Červinka (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:30

 

Magdaléna Hlaváčková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

13:45

 

Štěpán Jukl (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

14:00

 

zadání otázky

 

 

 

14:15

 

Václav Doubic (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

14:30

 

Barbora Podrazilová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

Mgr. Jitka Nováková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

9:25

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Kateřina Pavelková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

10:05

 

Vojta Novotný (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č3}

 

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:50

 

Markéta Bošková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

8:25

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Alex Herman (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č3}

 

13:50

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Pavel Ryška (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:20

 

Daniel Soukup (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mAj

11:10

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Ema Poldová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:05

 

zadání otázky

 

 

 

15:25

 

Michaela Příhodová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:45

 

Václav Doubic (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Daniel Robert Parker, M. A.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mAj

8:40

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Klára Ságlová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.A {Č1}

 

9:25

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Kateřina Pavelková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

10:05

 

Vojta Novotný (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.C {Č3}

 

10:10

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Barbora Vaňková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.B {Zu}

 

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Lenka Hnízdová (zkoušející: Mgr. Petr Slezák)

 

kom. 6.C {Č3}

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Kamila Šatníková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Petr Šikl (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

 

14:50

 

Jan Hes (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.C {Č3}

 

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:50

 

Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

8:25

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Alex Herman (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

8:50

 

zadání otázky

 

 

 

9:10

 

Jakub Samek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.B {Zu}

 

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Veronika Bálešová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.C {Č3}

 

13:50

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Pavel Ryška (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

14:30

 

Jakub Šimůnek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.A {Č1}

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:20

 

Daniel Soukup (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Tomáš Kalina (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

 

8:50

 

Denisa Kodytková (zkoušející: Mgr. Petr Slezák)

 

 

 

9:10

 

Eliška Doležalová (zkoušející: Mgr. Petr Slezák)

 

 

 

9:30

 

Klára Doležalová (zkoušející: Mgr. Petr Slezák)

 

kom. 6.C {Č3}

 

11:10

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Ema Poldová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.A {Č1}

 

12:10

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Štěpán Jukl (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Matěj Kulhánek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

kom. 6.C {Č3}

 

14:25

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Daniel Vít (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

 

15:05

 

Tomáš Holý (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

 

15:25

 

Michaela Příhodová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

15:45

 

Václav Doubic (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

Mgr. Zuzana Paulů

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZ

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Filip Šolc (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

kom. 6.A {Č1}

 

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Vojtěch Olšák (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

 

 

17:00

 

Michaela Jílková (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Jan Štěpánek (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

kom. 6.C {Č3}

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Jakub Šimůnek (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

15:45

 

Nikol Pumrová (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZ

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Michaela Vohralíková (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

12:15

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Matěj Kulhánek (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

 

 

12:45

 

Eduard Novotný (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

 

 

13:00

 

Leona Müllerová (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

 

 

13:15

 

Pavlína Nosková (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová)

 

kom. 6.C {Č3}

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Michaela Příhodová (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

Mgr. Milan Pertot

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Lukáš Prokeš (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

8:15

 

Jana Peterová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

8:30

 

Tereza Píšová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

8:45

 

Barbora Vaňková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Kateřina Herbstová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

9:30

 

Lucie Rezková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

9:45

 

Sabina Tocháčková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:00

 

Eliška Vaníčková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

Mgr. Jarmila Pokorná

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mRj

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Eliška Fialová (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

8:50

 

Lenka Hnízdová (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

9:10

 

Anna Dvořáková (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mNj

10:20

 

zadání otázky

 

 

 

10:40

 

Soňa Lembaková (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

kom. 6.C {Č3}

 

15:10

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Karolína Sováková (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mNj

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:50

 

Anna Hršelová (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

10:10

 

Ema Poldová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Barbora Podrazilová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

Mgr. Lenka Popélyová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mNj

15:10

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Karolína Sováková (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mNj

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:50

 

Anna Hršelová (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

10:10

 

Ema Poldová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Barbora Podrazilová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

PaedDr. Jiřina Radochová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mRj

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Eliška Fialová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

8:50

 

Lenka Hnízdová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

9:10

 

Anna Dvořáková (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mNj

10:20

 

zadání otázky

 

 

 

10:40

 

Soňa Lembaková (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

Mgr. Jaromír Schejbal

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mHv

10:05

 

zadání otázky

 

 

 

10:20

 

Pavel Procházka (zkoušející: Mgr. Tomáš Vachoušek)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZ

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Filip Šolc (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mHv

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Eliška Vaníčková (zkoušející: Mgr. Tomáš Vachoušek)

 

 

pr.- mZ

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Jakub Šimůnek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

15:45

 

Nikol Pumrová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZ

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Michaela Příhodová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

Mgr. Petr Slezák

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Lenka Hnízdová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:50

 

Denisa Kodytková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

9:10

 

Eliška Doležalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

9:30

 

Klára Doležalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Alexandra Štefková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- Čj

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Vojta Novotný (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:30

 

Pavel Procházka (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:50

 

Kateřina Pavelková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Eliška Fialová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- Čj

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:50

 

Markéta Bošková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.A {Č1}

 

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Michaela Jílková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Jan Brůna (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

10:30

 

Ondřej Bárta (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- Čj

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Žaneta Kratochvílová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.C {Č3}

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Martina Šupolová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Justýna Sedlmajerová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Dana Vaňková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

15:00

 

Patrik Vondráček (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

15:15

 

Jakub Weisser (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- Čj

7:40

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Anna Hršelová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

8:20

 

Ema Poldová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

8:40

 

Eliška Saifrtová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Erika Jánská (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- Čj

13:20

 

zadání otázky

 

 

 

13:40

 

Tomáš Holý (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Leona Müllerová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:15

 

Pavlína Nosková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

Mgr. Radka Taichmanová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZ

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Vojtěch Olšák (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

17:00

 

Michaela Jílková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

středa 2.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Jan Štěpánek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZ

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Michaela Vohralíková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

kom. 6.B {Zu}

 

12:15

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Matěj Kulhánek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

12:45

 

Eduard Novotný (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

13:00

 

Leona Müllerová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

13:15

 

Pavlína Nosková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

Mgr. Dita Truhlářová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mD

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Vojta Novotný (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Karolína Sováková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:00

 

Natálie Procházková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:15

 

Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:30

 

Kamila Šatníková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:45

 

Filip Šolc (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mD

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Alex Herman (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mD

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Matěj Petr (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:15

 

Jan Karel (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:30

 

Václav Červinka (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

Mgr. Otto Urban

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mM

8:25

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Petr Bušta (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Lukáš Lámus (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

13:45

 

Nikol Pumrová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

pr.- mF

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Martina Šupolová (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:00

 

Lukáš Lámus (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:15

 

Pavel Ryška (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

pr.- mM

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Martina Šupolová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mM

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Jakub Skořepa (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Daniel Vít (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

16:15

 

Tomáš Holý (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

Mgr. Tomáš Vachoušek

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mHv

10:05

 

zadání otázky

 

 

 

10:20

 

Pavel Procházka (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mHv

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Eliška Vaníčková (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

Mgr. Jan Veselý

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mF

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Petr Šikl (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

13:30

 

Jan Hes (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

13:45

 

Michal Martinek (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

Mgr. Jana Vízková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mCh

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Lukáš Prokeš (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

9:30

 

Jana Peterová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

9:45

 

Tereza Píšová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Aneta Zajícová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

14:15

 

Matěj Horký (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

středa 2.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Žaneta Kratochvílová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

8:15

 

Martina Pražáková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

8:30

 

Andrea Kebortová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

kom. 6.C {Č3}

 

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Petr Bušta (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

10:30

 

Kateřina Herbstová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

10:45

 

Lucie Rezková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

kom. *6.A {Zu}

pr.- Ch

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Eva Morávková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Anna Hronešová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

14:15

 

Aneta Jelínková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

14:30

 

Kateřina Šimůnková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

14:45

 

Martina Sakslová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

15:00

 

Michaela Bubeníčková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

8:15

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Eliška Uhrinová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

8:45

 

Eliška Vlášková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

9:00

 

Lucie Strakošová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Eduard Novotný (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

Mgr. Martin Vojta

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Lukáš Prokeš (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

8:15

 

Jana Peterová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

8:30

 

Tereza Píšová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

8:45

 

Barbora Vaňková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Lenka Hnízdová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Matěj Horký (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

středa 2.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Kateřina Herbstová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:30

 

Lucie Rezková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:45

 

Sabina Tocháčková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:00

 

Eliška Vaníčková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č1}

 

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Anna Hronešová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

13:00

 

Aneta Jelínková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

13:15

 

Kateřina Šimůnková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

13:30

 

Martina Sakslová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

čtvrtek 3.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Erika Jánská (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

kom. 6.A {Č1}

 

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Eliška Uhrinová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

10:00

 

Eliška Vlášková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

 

10:15

 

Lucie Strakošová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová)

 

 

Mgr. Petra Zemanská

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 1.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mŠJ

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Michaela Jílková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

 

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Dorota Bělková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

uloženo 17. 5. 2021

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com