Mgr. Věra Benadová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mM |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Nikola Beková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Anna Dvořáková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
pr.- mF |
13:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Petr Šikl (přísedící: Mgr. Jan Veselý) |
|
|
|
13:30 |
|
Jan Hes (přísedící: Mgr. Jan Veselý) |
|
|
|
13:45 |
|
Michal Martinek (přísedící: Mgr. Jan Veselý) |
|
|
pr.- mM |
14:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:10 |
|
Michal Martinek (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Aneta Zajícová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mM |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Jan Kolín (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mM |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Tomáš Kalina (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
10:15 |
|
Denisa Kodytková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
10:30 |
|
Eliška Doležalová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
10:45 |
|
Klára Doležalová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
Mgr. Jaroslav Čáp
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mBi |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Lenka Hnízdová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
12:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:00 |
|
Matěj Horký (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mBi |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Erika Jánská (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
Mgr. Ladislav Čejchan
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- Čj |
7:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:10 |
|
Anna Dvořáková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
pr.- mZs |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Eliška Fialová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. *6.A {Zu} |
sp.- Čj |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:20 |
|
Eva Morávková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
kom. 6.B |
pr.- mZs |
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Jan Brůna (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
10:30 |
|
Ondřej Bárta (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Justýna Sedlmajerová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Dana Vaňková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
15:00 |
|
Patrik Vondráček (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
15:15 |
|
Jakub Weisser (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZs |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Erika Jánská (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Leona Müllerová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:15 |
|
Pavlína Nosková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková) |
Mgr. Iva Čeloudová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mZs |
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:45 |
|
Klára Ságlová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:00 |
|
Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
15:15 |
|
Natálie Procházková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mZs |
11:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:45 |
|
Barbora Šalandová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
12:00 |
|
Anna Hršelová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
12:15 |
|
Eliška Saifrtová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:15 |
|
Václav Doubic (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:30 |
|
Barbora Podrazilová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
Mgr. Jan Černoš
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mVv |
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Nikola Beková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Sandra Kopecká (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
14:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Dorota Bělková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
14:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:00 |
|
Lenka Čelakovská (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mVv |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Sabina Tocháčková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Jakub Samek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
14:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:15 |
|
Veronika Bálešová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Justýna Sedlmajerová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mVv |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Barbora Šalandová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Eliška Saifrtová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Jakub Skořepa (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
Mgr. Eliška Dlouhá
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mAj |
8:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Klára Ságlová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
10:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Barbora Vaňková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
12:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:10 |
|
Kamila Šatníková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
14:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Petr Šikl (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
14:50 |
|
Jan Hes (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mŠJ |
15:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:45 |
|
Michaela Jílková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská) |
|
|
|
15:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:15 |
|
Dorota Bělková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mAj |
8:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:10 |
|
Jakub Samek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
12:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:00 |
|
Veronika Bálešová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
14:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Jakub Šimůnek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mAj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Tomáš Kalina (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
12:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Štěpán Jukl (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
13:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Matěj Kulhánek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Daniel Vít (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
15:05 |
|
Tomáš Holý (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
RNDr. Dagmar Dolejší
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mM |
8:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:45 |
|
Petr Bušta (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Lukáš Lámus (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
13:45 |
|
Nikol Pumrová (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Martina Šupolová (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mM |
8:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Jakub Skořepa (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Daniel Vít (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
16:15 |
|
Tomáš Holý (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
Mgr. Romana Fiedlerová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mM |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Tereza Kaštánková (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
11:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:15 |
|
Pavel Procházka (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Vojtěch Olšák (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
16:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:30 |
|
Lenka Čelakovská (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mM |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Žaneta Kratochvílová (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
9:45 |
|
Martina Pražáková (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Andrea Kebortová (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Daniel Soukup (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mF |
14:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Martina Šupolová (zkoušející: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
15:00 |
|
Lukáš Lámus (zkoušející: Mgr. Otto Urban) |
|
|
|
15:15 |
|
Pavel Ryška (zkoušející: Mgr. Otto Urban) |
Mgr. Jitka Gloserová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mM |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Nikola Beková (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Anna Dvořáková (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
14:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:10 |
|
Michal Martinek (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Aneta Zajícová (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mM |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Jan Kolín (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mM |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Tomáš Kalina (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
10:15 |
|
Denisa Kodytková (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
10:30 |
|
Eliška Doležalová (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
10:45 |
|
Klára Doležalová (přísedící: Mgr. Věra Benadová) |
Mgr. Iveta Jalůvková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- Čj |
7:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:10 |
|
Vojta Novotný (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:30 |
|
Pavel Procházka (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:50 |
|
Kateřina Pavelková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mVv |
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Nikola Beková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- Čj |
13:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:40 |
|
Michaela Jílková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
pr.- mVv |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Sandra Kopecká (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
14:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Dorota Bělková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
14:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:00 |
|
Lenka Čelakovská (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mVv |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Sabina Tocháčková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Jakub Samek (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
pr.- Čj |
10:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Žaneta Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mVv |
14:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:15 |
|
Veronika Bálešová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Justýna Sedlmajerová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mVv |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Barbora Šalandová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Eliška Saifrtová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Jakub Skořepa (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
Mgr. Hana Kolouchová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mM |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Tereza Kaštánková (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
11:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:15 |
|
Pavel Procházka (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Vojtěch Olšák (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
16:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:30 |
|
Lenka Čelakovská (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mM |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Žaneta Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
9:45 |
|
Martina Pražáková (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Andrea Kebortová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Daniel Soukup (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
Mgr. Ondřej Kosejk
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- Čj |
7:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:10 |
|
Anna Dvořáková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
12:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:50 |
|
Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. *6.A {Zu} |
sp.- Čj |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:20 |
|
Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- Čj |
12:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:10 |
|
Martina Šupolová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Anna Hršelová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:20 |
|
Ema Poldová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:40 |
|
Eliška Saifrtová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
13:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:40 |
|
Tomáš Holý (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
Mgr. Ivo Kout
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mD |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Jan Štěpánek (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
8:30 |
|
Jan Kolín (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
8:45 |
|
Jan Brůna (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
9:00 |
|
Ondřej Bárta (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Dana Vaňková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:30 |
|
Patrik Vondráček (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:45 |
|
Jakub Weisser (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
Mgr. Pavel Lehar
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZs |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Soňa Lembaková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
pr.- mD |
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Vojta Novotný (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
pr.- mZs |
11:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Tereza Kaštánková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
11:45 |
|
Kateřina Pavelková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mD |
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Karolína Sováková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:00 |
|
Natálie Procházková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:15 |
|
Markéta Bošková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:30 |
|
Kamila Šatníková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:45 |
|
Filip Šolc (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZs |
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Sandra Kopecká (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mD |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Jan Štěpánek (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
8:30 |
|
Jan Kolín (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
8:45 |
|
Jan Brůna (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
9:00 |
|
Ondřej Bárta (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Alex Herman (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
13:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Dana Vaňková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
13:30 |
|
Patrik Vondráček (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
13:45 |
|
Jakub Weisser (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZs |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Michaela Vohralíková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
9:30 |
|
Barbora Zimová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
12:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
Matěj Petr (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
13:00 |
|
Jan Karel (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
13:15 |
|
Václav Červinka (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
13:30 |
|
Magdaléna Hlaváčková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
13:45 |
|
Štěpán Jukl (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
pr.- mD |
14:00 |
|
Matěj Petr (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:15 |
|
Jan Karel (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:30 |
|
Václav Červinka (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
Mgr. Lucie Luštincová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mCh |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Lukáš Prokeš (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
9:30 |
|
Jana Peterová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
9:45 |
|
Tereza Píšová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Aneta Zajícová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
14:15 |
|
Matěj Horký (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mCh |
7:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Žaneta Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
8:15 |
|
Martina Pražáková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
8:30 |
|
Andrea Kebortová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
9:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Petr Bušta (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
10:30 |
|
Kateřina Herbstová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
10:45 |
|
Lucie Rezková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
kom. *6.A {Zu} |
pr.- Ch |
11:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:15 |
|
Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mBi |
12:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
Anna Hronešová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
13:00 |
|
Aneta Jelínková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
13:15 |
|
Kateřina Šimůnková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
13:30 |
|
Martina Sakslová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
pr.- mCh |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Anna Hronešová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
14:15 |
|
Aneta Jelínková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
14:30 |
|
Kateřina Šimůnková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
14:45 |
|
Martina Sakslová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
15:00 |
|
Michaela Bubeníčková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mCh |
8:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Eliška Uhrinová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
8:45 |
|
Eliška Vlášková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
|
9:00 |
|
Lucie Strakošová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
|
|
pr.- mBi |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Eliška Uhrinová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:00 |
|
Eliška Vlášková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:15 |
|
Lucie Strakošová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mCh |
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Eduard Novotný (zkoušející: Mgr. Jana Vízková) |
Mgr. Ivo Martin
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZs |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Soňa Lembaková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:45 |
|
Klára Ságlová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
11:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Tereza Kaštánková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
11:45 |
|
Kateřina Pavelková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
14:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:00 |
|
Markéta Bošková (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
|
|
15:15 |
|
Natálie Procházková (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Sandra Kopecká (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZs |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Michaela Vohralíková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
9:30 |
|
Barbora Zimová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
11:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:45 |
|
Barbora Šalandová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
|
|
12:00 |
|
Anna Hršelová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
|
|
12:15 |
|
Eliška Saifrtová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
12:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
Matěj Petr (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:00 |
|
Jan Karel (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:15 |
|
Václav Červinka (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:30 |
|
Magdaléna Hlaváčková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
13:45 |
|
Štěpán Jukl (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
14:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:15 |
|
Václav Doubic (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
|
|
|
14:30 |
|
Barbora Podrazilová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová) |
Mgr. Jitka Nováková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mAj |
9:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Kateřina Pavelková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
10:05 |
|
Vojta Novotný (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
15:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:50 |
|
Markéta Bošková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mAj |
8:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:45 |
|
Alex Herman (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
13:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:10 |
|
Pavel Ryška (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
15:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:20 |
|
Daniel Soukup (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mAj |
11:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Ema Poldová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
15:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:25 |
|
Michaela Příhodová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
15:45 |
|
Václav Doubic (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
Daniel Robert Parker, M. A.
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mAj |
8:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Klára Ságlová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
9:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Kateřina Pavelková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
10:05 |
|
Vojta Novotný (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
10:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Barbora Vaňková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
10:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Lenka Hnízdová (zkoušející: Mgr. Petr Slezák) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
12:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:10 |
|
Kamila Šatníková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
14:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Petr Šikl (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
14:50 |
|
Jan Hes (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
15:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:50 |
|
Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mAj |
8:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:45 |
|
Alex Herman (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
8:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:10 |
|
Jakub Samek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
12:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:00 |
|
Veronika Bálešová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
13:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:10 |
|
Pavel Ryška (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
14:30 |
|
Jakub Šimůnek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
15:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:20 |
|
Daniel Soukup (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mAj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Tomáš Kalina (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
8:50 |
|
Denisa Kodytková (zkoušející: Mgr. Petr Slezák) |
|
|
|
9:10 |
|
Eliška Doležalová (zkoušející: Mgr. Petr Slezák) |
|
|
|
9:30 |
|
Klára Doležalová (zkoušející: Mgr. Petr Slezák) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
11:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Ema Poldová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
12:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Štěpán Jukl (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
13:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Matěj Kulhánek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Daniel Vít (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
15:05 |
|
Tomáš Holý (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
15:25 |
|
Michaela Příhodová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
15:45 |
|
Václav Doubic (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
Mgr. Zuzana Paulů
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mZ |
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Filip Šolc (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
16:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:45 |
|
Vojtěch Olšák (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
|
|
17:00 |
|
Michaela Jílková (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZ |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Jan Štěpánek (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Jakub Šimůnek (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal) |
|
|
|
15:45 |
|
Nikol Pumrová (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZ |
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Michaela Vohralíková (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
12:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Matěj Kulhánek (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
|
|
12:45 |
|
Eduard Novotný (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
|
|
13:00 |
|
Leona Müllerová (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
|
|
13:15 |
|
Pavlína Nosková (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Michaela Příhodová (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal) |
Mgr. Milan Pertot
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mBi |
7:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Lukáš Prokeš (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
8:15 |
|
Jana Peterová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
8:30 |
|
Tereza Píšová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
8:45 |
|
Barbora Vaňková (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mBi |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Kateřina Herbstová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
9:30 |
|
Lucie Rezková (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
9:45 |
|
Sabina Tocháčková (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:00 |
|
Eliška Vaníčková (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
Mgr. Jarmila Pokorná
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mRj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Eliška Fialová (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová) |
|
|
|
8:50 |
|
Lenka Hnízdová (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová) |
|
|
|
9:10 |
|
Anna Dvořáková (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mNj |
10:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:40 |
|
Soňa Lembaková (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
15:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Karolína Sováková (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mNj |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:50 |
|
Anna Hršelová (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
10:10 |
|
Ema Poldová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
16:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:30 |
|
Barbora Podrazilová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
Mgr. Lenka Popélyová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mNj |
15:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Karolína Sováková (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mNj |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:50 |
|
Anna Hršelová (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
|
|
10:10 |
|
Ema Poldová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
|
|
16:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:30 |
|
Barbora Podrazilová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná) |
PaedDr. Jiřina Radochová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mRj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Eliška Fialová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
|
|
8:50 |
|
Lenka Hnízdová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
|
|
9:10 |
|
Anna Dvořáková (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mNj |
10:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:40 |
|
Soňa Lembaková (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná) |
Mgr. Jaromír Schejbal
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mHv |
10:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:20 |
|
Pavel Procházka (zkoušející: Mgr. Tomáš Vachoušek) |
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mZ |
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Filip Šolc (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mHv |
8:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Eliška Vaníčková (zkoušející: Mgr. Tomáš Vachoušek) |
|
|
pr.- mZ |
15:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Jakub Šimůnek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
|
|
|
15:45 |
|
Nikol Pumrová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mZ |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Michaela Příhodová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
Mgr. Petr Slezák
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mAj |
10:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Lenka Hnízdová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mAj |
8:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:50 |
|
Denisa Kodytková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:10 |
|
Eliška Doležalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:30 |
|
Klára Doležalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
Mgr. Alexandra Štefková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- Čj |
7:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:10 |
|
Vojta Novotný (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:30 |
|
Pavel Procházka (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:50 |
|
Kateřina Pavelková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZs |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Eliška Fialová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- Čj |
12:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:50 |
|
Markéta Bošková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
13:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:40 |
|
Michaela Jílková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZs |
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Jan Brůna (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
10:30 |
|
Ondřej Bárta (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- Čj |
10:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Žaneta Kratochvílová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
12:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:10 |
|
Martina Šupolová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZs |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Justýna Sedlmajerová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Dana Vaňková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:00 |
|
Patrik Vondráček (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:15 |
|
Jakub Weisser (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Anna Hršelová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:20 |
|
Ema Poldová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:40 |
|
Eliška Saifrtová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZs |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Erika Jánská (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- Čj |
13:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:40 |
|
Tomáš Holý (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZs |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Leona Müllerová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:15 |
|
Pavlína Nosková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan) |
Mgr. Radka Taichmanová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZ |
16:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:45 |
|
Vojtěch Olšák (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
|
|
|
17:00 |
|
Michaela Jílková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mZ |
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Jan Štěpánek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mZ |
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Michaela Vohralíková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
12:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Matěj Kulhánek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
|
|
|
12:45 |
|
Eduard Novotný (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
|
|
|
13:00 |
|
Leona Müllerová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
|
|
|
13:15 |
|
Pavlína Nosková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
Mgr. Dita Truhlářová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mD |
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Vojta Novotný (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Karolína Sováková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:00 |
|
Natálie Procházková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:15 |
|
Markéta Bošková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:30 |
|
Kamila Šatníková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:45 |
|
Filip Šolc (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mD |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Alex Herman (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mD |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Matěj Petr (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:15 |
|
Jan Karel (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:30 |
|
Václav Červinka (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
Mgr. Otto Urban
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mM |
8:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:45 |
|
Petr Bušta (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Lukáš Lámus (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
13:45 |
|
Nikol Pumrová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
pr.- mF |
14:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Martina Šupolová (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
15:00 |
|
Lukáš Lámus (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
15:15 |
|
Pavel Ryška (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
pr.- mM |
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Martina Šupolová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mM |
8:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Jakub Skořepa (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Daniel Vít (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
16:15 |
|
Tomáš Holý (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
Mgr. Tomáš Vachoušek
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mHv |
10:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:20 |
|
Pavel Procházka (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mHv |
8:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Eliška Vaníčková (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal) |
Mgr. Jan Veselý
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mF |
13:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Petr Šikl (zkoušející: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
13:30 |
|
Jan Hes (zkoušející: Mgr. Věra Benadová) |
|
|
|
13:45 |
|
Michal Martinek (zkoušející: Mgr. Věra Benadová) |
Mgr. Jana Vízková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mCh |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Lukáš Prokeš (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
9:30 |
|
Jana Peterová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
9:45 |
|
Tereza Píšová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Aneta Zajícová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
14:15 |
|
Matěj Horký (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mCh |
7:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Žaneta Kratochvílová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
8:15 |
|
Martina Pražáková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
8:30 |
|
Andrea Kebortová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. 6.C {Č3} |
|
9:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Petr Bušta (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:30 |
|
Kateřina Herbstová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:45 |
|
Lucie Rezková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. *6.A {Zu} |
pr.- Ch |
11:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:15 |
|
Eva Morávková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mCh |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Anna Hronešová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
14:15 |
|
Aneta Jelínková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
14:30 |
|
Kateřina Šimůnková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
14:45 |
|
Martina Sakslová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
15:00 |
|
Michaela Bubeníčková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mCh |
8:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Eliška Uhrinová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
8:45 |
|
Eliška Vlášková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
9:00 |
|
Lucie Strakošová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Eduard Novotný (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
Mgr. Martin Vojta
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mBi |
7:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Lukáš Prokeš (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
8:15 |
|
Jana Peterová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
8:30 |
|
Tereza Píšová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
8:45 |
|
Barbora Vaňková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
kom. 6.B {Zu} |
|
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Lenka Hnízdová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp) |
|
|
|
12:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:00 |
|
Matěj Horký (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp) |
středa 2.6. |
|||||
|
kom. 6.C {Č3} |
pr.- mBi |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Kateřina Herbstová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
9:30 |
|
Lucie Rezková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
9:45 |
|
Sabina Tocháčková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
10:00 |
|
Eliška Vaníčková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
12:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
Anna Hronešová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
13:00 |
|
Aneta Jelínková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
13:15 |
|
Kateřina Šimůnková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
13:30 |
|
Martina Sakslová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
čtvrtek 3.6. |
|||||
|
kom. 6.B {Zu} |
pr.- mBi |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Erika Jánská (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp) |
|
kom. 6.A {Č1} |
|
9:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Eliška Uhrinová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:00 |
|
Eliška Vlášková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:15 |
|
Lucie Strakošová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
Mgr. Petra Zemanská
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 1.6. |
|||||
|
kom. 6.A {Č1} |
pr.- mŠJ |
15:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:45 |
|
Michaela Jílková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
15:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:15 |
|
Dorota Bělková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
uloženo 17. 5. 2021
Zpracováno v systému Bakaláři
Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.