Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturitní komise 2021

Maturitní komise 2021

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Michaela Vaňková

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Romana Fiedlerová

 

Předměty – zkoušející /a přísedící/

pr. Čj

Český jazyk a literatura – Mgr. Alexandra Štefková / Mgr. Iveta Jalůvková /

pr. mAj

Anglický jazyk – Mgr. Jitka Nováková / Daniel Robert Parker, M. A. /

pr. mAj

Anglický jazyk – Mgr. Eliška Dlouhá / Daniel Robert Parker, M. A. /

pr. mNj

Německý jazyk – Mgr. Jarmila Pokorná / PaedDr. Jiřina Radochová /

pr. mFj

Francouzský jazyk – Mgr. Ivana Šubrtová / Mgr. Petra Špilka Kykalová /

pr. mŠJ

Španělský jazyk – Mgr. Eliška Dlouhá / Mgr. Ivana Šubrtová /

pr. mZs

Základy společenských věd – Mgr. Michaela Sochová / Mgr. Ivo Martin /

pr. mM

Matematika – Mgr. Romana Fiedlerová / Mgr. Hana Kolouchová /

pr. mD

Dějepis – Mgr. Pavel Lehar / Mgr. Dita Truhlářová /

pr. mCh

Chemie – Mgr. Jana Vízková / Mgr. Milan Pertot /

pr. mBi

Biologie – Mgr. Martin Vojta / Mgr. Lucie Luštincová /

pr. mZ

Zeměpis – Mgr. Zuzana Paulů / Mgr. Radka Taichmanová /

pr. mVv

Výtvarná výchova – Mgr. Jan Černoš / Mgr. Iveta Jalůvková /

ob. mVv

Výtvarná výchova – Mgr. Jan Černoš / Mgr. Iveta Jalůvková /

pr. mHv

Hudební výchova – Mgr. Tomáš Vachoušek / Mgr. Jaromír Schejbal /

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Lenka Svobodová

Místopředseda: Mgr. Jan Černoš

Třídní: Mgr. Jitka Gloserová

 

Předměty – zkoušející /a přísedící/

pr. Čj

Český jazyk a literatura – Mgr. Ladislav Čejchan / Mgr. Ondřej Kosejk /

pr. mAj

Anglický jazyk – Mgr. Eliška Dlouhá / Daniel Robert Parker, M. A. /

pr. mAj

Anglický jazyk – Mgr. Petr Slezák / Daniel Robert Parker, M. A. /

pr. mRj

Ruský jazyk – PaedDr. Jiřina Radochová / Mgr. Jarmila Pokorná /

pr. mZs

Základy společenských věd – Mgr. Ladislav Čejchan / Mgr. Pavel Lehar /

pr. mM

Matematika – Mgr. Jitka Gloserová / Mgr. Věra Benadová /

pr. mD

Dějepis – Mgr. Ivo Kout / Mgr. Pavel Lehar /

pr. mF

Fyzika – Mgr. Věra Benadová / Mgr. Jan Veselý /

pr. mBi

Biologie – Mgr. Martin Vojta / Mgr. Jaroslav Čáp /

pr. mCh

Chemie – Mgr. Jana Vízková / Mgr. Milan Pertot /

pr. mZ

Zeměpis – Mgr. Zuzana Paulů / Mgr. Radka Taichmanová /

pr. mVv

Výtvarná výchova – Mgr. Jan Černoš / Mgr. Iveta Jalůvková /

ob. mVv

Výtvarná výchova – Mgr. Jan Černoš / Mgr. Iveta Jalůvková /

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2015)

Předseda: Mgr. Zdislava Kratěnová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Iva Čeloudová

 

Předměty – zkoušející /a přísedící/

pr. Čj

Český jazyk a literatura – Mgr. Alexandra Štefková / Mgr. Ondřej Kosejk /

pr. mAj

Anglický jazyk – Mgr. Eliška Dlouhá / Daniel Robert Parker, M. A. /

pr. mAj

Anglický jazyk – Mgr. Jitka Nováková / Daniel Robert Parker, M. A. /

pr. mNj

Německý jazyk – PaedDr. Jiřina Radochová / Mgr. Jarmila Pokorná /

pr. mNj

Německý jazyk – Mgr. Jarmila Pokorná / PaedDr. Jiřina Radochová /

pr. mZs

Základy společenských věd – Mgr. Ivo Martin / Mgr. Iva Čeloudová /

pr. mM

Matematika – RNDr. Dagmar Dolejší / Mgr. Otto Urban /

pr. mD

Dějepis – Mgr. Pavel Lehar / Mgr. Dita Truhlářová /

pr. mF

Fyzika – Mgr. Otto Urban / Mgr. Romana Fiedlerová /

pr. mCh

Chemie – Mgr. Jana Vízková / Mgr. Milan Pertot /

pr. mBi

Biologie – Mgr. Milan Pertot / Mgr. Lucie Luštincová /

pr. mZ

Zeměpis – Mgr. Zuzana Paulů / Mgr. Jaromír Schejbal /

ob. mVv

Výtvarná výchova – Mgr. Jan Černoš / Mgr. Iveta Jalůvková /

pr. mVv

Výtvarná výchova – Mgr. Jan Černoš / Mgr. Iveta Jalůvková /

pr. mHv

Hudební výchova – Mgr. Tomáš Vachoušek / Mgr. Jaromír Schejbal /

 

 

 

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com