Rozpis studentů u maturitní zkoušky
Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Kateřina Koišová |
7:40 |
8:00 |
|
|
|
Aneta Smetanová |
8:00 |
8:20 |
|
|
|
Jan Vrba |
8:20 |
8:40 |
|
|
|
Klára Zaoralová |
8:40 |
9:00 |
|
|
pr.- Chemie |
|||||
|
Kateřina Koišová |
9:00 |
9:15 |
|
|
|
Aneta Smetanová |
9:15 |
9:30 |
|
|
|
Jan Vrba |
9:30 |
9:45 |
|
|
|
Klára Zaoralová |
9:45 |
10:00 |
|
|
pr.- Biologie |
|||||
|
Kateřina Koišová |
10:00 |
10:15 |
|
|
|
Aneta Smetanová |
10:15 |
10:30 |
|
|
|
Jan Vrba |
10:30 |
10:45 |
|
|
|
Klára Zaoralová |
10:45 |
11:00 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Markéta Vespalcová |
12:10 |
12:30 |
|
|
|
Linda Skoumalová |
12:30 |
12:50 |
|
|
|
Kamila Šicová |
12:50 |
13:10 |
|
|
|
Lukáš Tláskal |
13:10 |
13:30 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Markéta Vespalcová |
13:30 |
13:45 |
|
|
|
Linda Skoumalová |
13:45 |
14:00 |
|
|
|
Kamila Šicová |
14:00 |
14:15 |
|
|
|
Lukáš Tláskal |
14:15 |
14:30 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Markéta Vespalcová |
14:25 |
14:45 |
|
|
pr.- Dějepis |
|||||
|
Linda Skoumalová |
14:45 |
15:00 |
|
|
|
Kamila Šicová |
15:00 |
15:15 |
|
|
|
Lukáš Tláskal |
15:15 |
15:30 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Markéta Vespalcová |
15:25 |
15:45 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: úterý 17. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Ondřej Krejčí |
7:40 |
8:00 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Adéla Pacáková |
7:55 |
8:15 |
|
|
|
Miriam Pultarová |
8:15 |
8:35 |
|
|
|
Lukáš Kaisrlík |
8:35 |
8:55 |
|
|
|
Ondřej Krejčí |
8:55 |
9:15 |
|
|
pr.- Matematika |
|||||
|
Adéla Pacáková |
9:15 |
9:30 |
|
|
|
Miriam Pultarová |
9:30 |
9:45 |
|
|
|
Lukáš Kaisrlík |
9:45 |
10:00 |
|
|
|
Ondřej Krejčí |
10:00 |
10:15 |
|
|
pr.- Španělský jazyk |
|||||
|
Adéla Pacáková |
10:10 |
10:30 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Miriam Pultarová |
10:25 |
10:45 |
|
|
pr.- Informatika a výpočetní technika |
|||||
|
Lukáš Kaisrlík |
10:30 |
11:00 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: úterý 17. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Fyzika |
|||||
|
Kryštof Jendek |
12:15 |
12:30 |
|
|
pr.- Deskriptivní geometrie |
|||||
|
David Fábera |
12:15 |
12:45 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Iveta Bělohlávková |
12:55 |
13:15 |
|
|
|
Klára Součková |
13:15 |
13:35 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Kryštof Jendek |
13:30 |
13:50 |
|
|
|
David Fábera |
13:50 |
14:10 |
|
|
|
Iveta Bělohlávková |
14:10 |
14:30 |
|
|
|
Klára Součková |
14:30 |
14:50 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Kryštof Jendek |
14:40 |
15:10 |
|
|
|
David Fábera |
15:10 |
15:40 |
|
|
|
Iveta Bělohlávková |
15:40 |
16:10 |
|
|
|
Klára Součková |
16:10 |
16:40 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: středa 18. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Španělský jazyk |
|||||
|
Anna Voříšková |
7:25 |
7:45 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Michaela Pokorná |
7:30 |
8:00 |
|
|
|
Kateřina Perthenová |
8:00 |
8:30 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Adéla Kozlová |
8:40 |
9:00 |
|
|
|
Anna Voříšková |
9:00 |
9:20 |
|
|
|
Michaela Pokorná |
9:20 |
9:40 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Kateřina Perthenová |
9:35 |
9:55 |
|
|
|
Adéla Kozlová |
9:55 |
10:15 |
|
|
|
Anna Voříšková |
10:15 |
10:35 |
|
|
|
Michaela Pokorná |
10:35 |
10:55 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Kateřina Perthenová |
10:55 |
11:10 |
|
|
|
Adéla Kozlová |
11:10 |
11:25 |
|
|
|
Anna Voříšková |
11:25 |
11:40 |
|
|
|
Michaela Pokorná |
11:40 |
11:55 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: středa 18. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Zeměpis |
|||||
|
Martin Stárek |
13:15 |
13:30 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Veronika Nicol Janáčková |
13:30 |
13:45 |
|
|
|
Jan Vybíral |
13:45 |
14:00 |
|
|
|
Karolína Linhartová |
14:00 |
14:15 |
|
|
pr.- Dějepis |
|||||
|
Martin Stárek |
14:15 |
14:30 |
|
|
|
Veronika Nicol Janáčková |
14:30 |
14:45 |
|
|
|
Jan Vybíral |
14:45 |
15:00 |
|
|
|
Karolína Linhartová |
15:00 |
15:15 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Martin Stárek |
15:10 |
15:30 |
|
|
|
Veronika Nicol Janáčková |
15:30 |
15:50 |
|
|
|
Jan Vybíral |
15:50 |
16:10 |
|
|
|
Karolína Linhartová |
16:10 |
16:30 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Martin Stárek |
16:25 |
16:45 |
|
|
|
Veronika Nicol Janáčková |
16:45 |
17:05 |
|
|
|
Jan Vybíral |
17:05 |
17:25 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: čtvrtek 19. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Adam Seidl |
8:10 |
8:30 |
|
|
|
Antonín Beran |
8:30 |
8:50 |
|
|
pr.- Fyzika |
|||||
|
David Gloser |
8:50 |
9:05 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Adam Seidl |
9:00 |
9:20 |
|
|
|
Antonín Beran |
9:20 |
9:40 |
|
|
|
David Gloser |
9:40 |
10:00 |
|
|
pr.- Matematika |
|||||
|
Adam Seidl |
10:00 |
10:15 |
|
|
|
Antonín Beran |
10:15 |
10:30 |
|
|
|
David Gloser |
10:30 |
10:45 |
|
Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2016)
Termín: čtvrtek 19. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iva Vojkůvková
Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková
Třídní: Mgr. Ivo Kout
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Nela Dundová |
11:40 |
12:00 |
|
|
|
Viktorie Hálková |
12:00 |
12:20 |
|
|
|
Tomáš Fejfar |
12:20 |
12:40 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Nela Dundová |
12:35 |
12:55 |
|
|
|
Viktorie Hálková |
12:55 |
13:15 |
|
|
pr.- Biologie |
|||||
|
Tomáš Fejfar |
13:15 |
13:30 |
|
|
|
Nela Dundová |
13:30 |
13:45 |
|
|
pr.- Chemie |
|||||
|
Viktorie Hálková |
13:45 |
14:00 |
|
|
|
Tomáš Fejfar |
14:00 |
14:15 |
|
uloženo 6. 5. 2022
Zpracováno v systému Bakaláři