Rozpis studentů u maturitní zkoušky
Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Biologie |
|||||
|
Dorotea Ptáčková |
7:45 |
8:00 |
|
|
|
Lukáš Praus |
8:00 |
8:15 |
|
|
pr.- Matematika |
|||||
|
Vojtěch Dedek |
8:15 |
8:30 |
|
|
|
Tomáš Novák |
8:30 |
8:45 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Dorotea Ptáčková |
8:40 |
9:00 |
|
|
|
Lukáš Praus |
9:00 |
9:20 |
|
|
|
Vojtěch Dedek |
9:20 |
9:40 |
|
|
|
Tomáš Novák |
9:40 |
10:00 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Dorotea Ptáčková |
10:00 |
10:20 |
|
|
|
Lukáš Praus |
10:20 |
10:40 |
|
|
pr.- Fyzika |
|||||
|
Vojtěch Dedek |
10:45 |
11:00 |
|
|
pr.- Informatika a výpočetní technika |
|||||
|
Tomáš Novák |
10:50 |
11:20 |
|
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Kamil Krištof |
12:45 |
13:15 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Debora Hejnová |
13:25 |
13:45 |
|
|
|
Michala Kašparová |
13:45 |
14:05 |
|
|
|
Lukáš Michal Jaroměřský |
14:05 |
14:25 |
|
|
|
Kamil Krištof |
14:25 |
14:45 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Debora Hejnová |
14:50 |
15:05 |
|
|
|
Michala Kašparová |
15:05 |
15:20 |
|
|
|
Lukáš Michal Jaroměřský |
15:20 |
15:35 |
|
|
|
Kamil Krištof |
15:35 |
15:50 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Debora Hejnová |
15:45 |
16:05 |
|
|
|
Michala Kašparová |
16:05 |
16:25 |
|
|
|
Kamil Krištof |
16:25 |
16:45 |
|
|
pr.- Matematika |
|||||
|
Lukáš Michal Jaroměřský |
16:45 |
17:00 |
|
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: úterý 17. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Fyzika |
|||||
|
Dan Janovský |
7:30 |
7:45 |
|
|
pr.- Ruský jazyk |
|||||
|
Tereza Haková |
7:40 |
8:00 |
|
|
|
Mojmír Marek |
8:00 |
8:20 |
|
|
|
Alan Šimek |
8:20 |
8:40 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Dan Janovský |
8:35 |
8:55 |
|
|
|
Tereza Haková |
8:55 |
9:15 |
|
|
|
Mojmír Marek |
9:15 |
9:35 |
|
|
|
Alan Šimek |
9:35 |
9:55 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Dan Janovský |
9:50 |
10:10 |
|
|
|
Tereza Haková |
10:10 |
10:30 |
|
|
|
Mojmír Marek |
10:30 |
10:50 |
|
|
|
Alan Šimek |
10:50 |
11:10 |
|
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: úterý 17. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Lubomír Tichý |
12:10 |
12:30 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Eliška Grafková |
12:25 |
12:45 |
|
|
|
Vojtěch Herman |
12:45 |
13:05 |
|
|
|
Daniel Jiří Hanzlík |
12:55 |
13:25 |
|
|
|
Michaela Růžičková |
13:25 |
13:45 |
|
|
|
Lubomír Tichý |
13:45 |
14:05 |
|
|
pr.- Matematika |
|||||
|
Eliška Grafková |
14:05 |
14:20 |
|
|
pr.- Biologie |
|||||
|
Vojtěch Herman |
14:20 |
14:35 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Daniel Jiří Hanzlík |
14:25 |
14:50 |
|
|
|
Michaela Růžičková |
14:50 |
15:05 |
|
|
|
Lubomír Tichý |
15:05 |
15:20 |
|
|
pr.- Deskriptivní geometrie |
|||||
|
Eliška Grafková |
15:05 |
15:35 |
|
|
pr.- Dějepis |
|||||
|
Vojtěch Herman |
15:50 |
16:05 |
|
|
|
Daniel Jiří Hanzlík |
15:55 |
16:20 |
|
|
|
Michaela Růžičková |
16:20 |
16:35 |
|
|
|
Lubomír Tichý |
16:35 |
16:50 |
|
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: středa 18. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Tereza Novotná |
7:40 |
8:00 |
|
|
pr.- Chemie |
|||||
|
Matyáš Klaban |
8:00 |
8:15 |
|
|
|
David Weishaupt |
8:15 |
8:30 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Libuše Hopjanová |
8:25 |
8:45 |
|
|
|
Tereza Novotná |
8:45 |
9:05 |
|
|
|
Matyáš Klaban |
9:05 |
9:25 |
|
|
|
David Weishaupt |
9:25 |
9:45 |
|
|
pr.- Biologie |
|||||
|
Libuše Hopjanová |
9:45 |
10:00 |
|
|
|
Tereza Novotná |
10:00 |
10:15 |
|
|
|
Matyáš Klaban |
10:15 |
10:30 |
|
|
|
David Weishaupt |
10:30 |
10:45 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Libuše Hopjanová |
10:30 |
11:00 |
|
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: středa 18. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Zuzana Dvořáčková |
12:40 |
13:00 |
|
|
|
Kateřina Malá |
13:00 |
13:20 |
|
|
|
Tereza Nováková |
13:20 |
13:40 |
|
|
|
Martina Thýnová |
13:40 |
14:00 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Zuzana Dvořáčková |
13:55 |
14:15 |
|
|
|
Kateřina Malá |
14:15 |
14:35 |
|
|
|
Tereza Nováková |
14:35 |
14:55 |
|
|
pr.- Deskriptivní geometrie |
|||||
|
Martina Thýnová |
14:40 |
15:10 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Zuzana Dvořáčková |
15:10 |
15:40 |
|
|
|
Kateřina Malá |
15:40 |
16:10 |
|
|
|
Tereza Nováková |
16:10 |
16:40 |
|
|
|
Martina Thýnová |
16:40 |
17:10 |
|
Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2016)
Termín: čtvrtek 19. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Iveta Procházková
Místopředseda: Mgr. Zuzana Vízková
Třídní: Mgr. Martin Vojta
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Francouzský jazyk |
|||||
|
Karolína Špráchalová |
7:40 |
8:00 |
|
|
pr.- Zeměpis |
|||||
|
Michal Jaroměřský |
8:00 |
8:15 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Anna Capková |
8:10 |
8:30 |
|
|
|
Tereza Svatoňová |
8:30 |
8:50 |
|
|
|
Karolína Špráchalová |
8:50 |
9:10 |
|
|
|
Markéta Řečínská |
9:10 |
9:30 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Michal Jaroměřský |
9:25 |
9:45 |
|
|
|
Anna Capková |
9:45 |
10:05 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Tereza Svatoňová |
10:05 |
10:20 |
|
|
|
Karolína Špráchalová |
10:20 |
10:35 |
|
|
|
Markéta Řečínská |
10:35 |
10:50 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Michal Jaroměřský |
10:45 |
11:05 |
|
|
|
Anna Capková |
11:05 |
11:25 |
|
|
|
Tereza Svatoňová |
11:25 |
11:45 |
|
|
|
Karolína Špráchalová |
11:45 |
12:05 |
|
|
|
Markéta Řečínská |
12:05 |
12:25 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Michal Jaroměřský |
12:20 |
12:40 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Karolína Špráchalová |
12:35 |
13:05 |
|
uloženo 6. 5. 2022
Zpracováno v systému Bakaláři