Rozpis studentů u maturitní zkoušky
Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Bára Marková |
7:40 |
8:00 |
|
|
|
Leona Wagnerová |
8:00 |
8:20 |
|
|
|
Bára Filipová |
8:20 |
8:40 |
|
|
|
Anita Merendová |
8:40 |
9:00 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Bára Marková |
9:00 |
9:20 |
|
|
|
Leona Wagnerová |
9:20 |
9:40 |
|
|
|
Bára Filipová |
9:40 |
10:00 |
|
|
|
Anita Merendová |
10:00 |
10:20 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Bára Marková |
10:25 |
10:40 |
|
|
|
Leona Wagnerová |
10:40 |
10:55 |
|
|
|
Bára Filipová |
10:55 |
11:10 |
|
|
|
Anita Merendová |
11:10 |
11:25 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Bára Marková |
11:20 |
11:40 |
|
|
|
Leona Wagnerová |
11:40 |
12:00 |
|
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: pondělí 16. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Jáchym Liebich |
13:10 |
13:30 |
|
|
|
Eliška Trejtnarová |
13:30 |
13:50 |
|
|
|
Naděje Anna Halamková |
13:50 |
14:10 |
|
|
|
Vít Malina |
14:10 |
14:30 |
|
|
pr.- Chemie |
|||||
|
Jáchym Liebich |
14:30 |
14:45 |
|
|
|
Eliška Trejtnarová |
14:45 |
15:00 |
|
|
|
Naděje Anna Halamková |
15:00 |
15:15 |
|
|
|
Vít Malina |
15:15 |
15:30 |
|
|
pr.- Biologie |
|||||
|
Jáchym Liebich |
15:30 |
15:45 |
|
|
|
Eliška Trejtnarová |
15:45 |
16:00 |
|
|
pr.- Fyzika |
|||||
|
Naděje Anna Halamková |
16:00 |
16:15 |
|
|
pr.- Fyzika |
|||||
|
Jáchym Liebich |
16:15 |
16:30 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Vít Malina |
16:25 |
16:45 |
|
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: úterý 17. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Matěj Podaný |
7:40 |
8:00 |
|
|
|
Klára Soukupová |
8:00 |
8:20 |
|
|
|
Anna Slezáková |
8:20 |
8:40 |
|
|
|
Phuong Ngan Tranová |
8:40 |
9:00 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Matěj Podaný |
9:00 |
9:15 |
|
|
|
Klára Soukupová |
9:15 |
9:30 |
|
|
|
Anna Slezáková |
9:30 |
9:45 |
|
|
|
Phuong Ngan Tranová |
9:45 |
10:00 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Matěj Podaný |
9:55 |
10:15 |
|
|
|
Klára Soukupová |
10:15 |
10:35 |
|
|
|
Anna Slezáková |
10:35 |
10:55 |
|
|
|
Phuong Ngan Tranová |
10:55 |
11:15 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Matěj Podaný |
11:00 |
11:30 |
|
|
|
Klára Soukupová |
11:30 |
12:00 |
|
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: úterý 17. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Tereza Langrová |
13:30 |
13:45 |
|
|
|
Kateřina Jilemnická |
13:45 |
14:00 |
|
|
|
Anna Doudová |
14:00 |
14:15 |
|
|
|
Aneta Nekvindová |
14:15 |
14:30 |
|
|
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Tereza Langrová |
14:25 |
14:45 |
|
|
|
Kateřina Jilemnická |
14:45 |
15:05 |
|
|
|
Anna Doudová |
15:05 |
15:25 |
|
|
|
Aneta Nekvindová |
15:25 |
15:45 |
|
|
pr.- Biologie |
|||||
|
Tereza Langrová |
15:45 |
16:00 |
|
|
|
Kateřina Jilemnická |
16:00 |
16:15 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Anna Doudová |
16:10 |
16:30 |
|
|
|
Aneta Nekvindová |
16:30 |
16:50 |
|
|
|
Kateřina Jilemnická |
16:50 |
17:10 |
|
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: středa 18. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Anna Faltová |
7:40 |
8:00 |
|
|
|
Michal Keprta |
8:00 |
8:20 |
|
|
|
Gabriela Haucková |
8:20 |
8:40 |
|
|
|
Jan Dűrschmied |
8:40 |
9:00 |
|
|
|
Adéla Šormová |
9:00 |
9:20 |
|
|
pr.- Matematika |
|||||
|
Anna Faltová |
9:20 |
9:35 |
|
|
|
Michal Keprta |
9:35 |
9:50 |
|
|
|
Gabriela Haucková |
9:50 |
10:05 |
|
|
|
Jan Dűrschmied |
10:05 |
10:20 |
|
|
|
Adéla Šormová |
10:20 |
10:35 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Anna Faltová |
10:30 |
10:50 |
|
|
|
Michal Keprta |
10:50 |
11:10 |
|
|
pr.- Informatika a výpočetní technika |
|||||
|
Gabriela Haucková |
10:55 |
11:25 |
|
|
pr.- Výtvarná výchova |
|||||
|
Jan Dűrschmied |
11:25 |
11:55 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Adéla Šormová |
12:05 |
12:25 |
|
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: středa 18. 5. 2022 odpoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Filip Císař |
13:40 |
14:00 |
|
|
|
Tomáš Česák |
14:00 |
14:20 |
|
|
|
Jan Horák |
14:20 |
14:40 |
|
|
|
Radek Zezulka |
14:40 |
15:00 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Filip Císař |
15:00 |
15:15 |
|
|
|
Tomáš Česák |
15:15 |
15:30 |
|
|
|
Jan Horák |
15:30 |
15:45 |
|
|
|
Radek Zezulka |
15:45 |
16:00 |
|
|
pr.- Dějepis |
|||||
|
Filip Císař |
16:00 |
16:15 |
|
|
|
Tomáš Česák |
16:15 |
16:30 |
|
|
|
Jan Horák |
16:30 |
16:45 |
|
|
|
Radek Zezulka |
16:45 |
17:00 |
|
Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2016)
Termín: čtvrtek 19. 5. 2022 dopoledne
Předseda: Mgr. Lenka Krejsová
Místopředseda: Mgr. Pavel Lehar
Třídní: Mgr. Lenka Popélyová
Místnost:
Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
pr.- Český jazyk a literatura |
|||||
|
Julie Francová |
7:40 |
8:00 |
|
|
|
David Pavel |
8:00 |
8:20 |
|
|
|
Jiří Slanina |
8:20 |
8:40 |
|
|
|
Kateřina Jarkovská |
8:40 |
9:00 |
|
|
pr.- Anglický jazyk |
|||||
|
Julie Francová |
8:55 |
9:15 |
|
|
|
David Pavel |
9:15 |
9:35 |
|
|
|
Jiří Slanina |
9:35 |
9:55 |
|
|
pr.- Dějepis |
|||||
|
Kateřina Jarkovská |
9:55 |
10:10 |
|
|
|
Julie Francová |
10:10 |
10:25 |
|
|
|
David Pavel |
10:25 |
10:40 |
|
|
|
Jiří Slanina |
10:40 |
10:55 |
|
|
pr.- Německý jazyk |
|||||
|
Kateřina Jarkovská |
10:50 |
11:10 |
|
|
pr.- Základy společenských věd |
|||||
|
Julie Francová |
11:15 |
11:30 |
|
|
|
David Pavel |
11:30 |
11:45 |
|
|
pr.- Hudební výchova |
|||||
|
Jiří Slanina |
11:45 |
12:00 |
|
uloženo 6. 5. 2022
Zpracováno v systému Bakaláři