Rozpis učitelů u zkoušek
Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
Mgr. Luděk Absolon
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mAj |
8:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:55 |
|
Dan Janovský (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:15 |
|
Tereza Haková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:35 |
|
Mojmír Marek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:55 |
|
Alan Šimek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
12:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Lubomír Tichý (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mAj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Tereza Novotná (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
14:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:35 |
|
Kateřina Malá (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
14:55 |
|
Tereza Nováková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mAj |
11:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:25 |
|
Anna Capková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
11:45 |
|
Tereza Svatoňová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
12:05 |
|
Karolína Špráchalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
12:25 |
|
Markéta Řečínská (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
Mgr. Miluše Brixi
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mNj |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:20 |
|
Bára Marková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
9:40 |
|
Leona Wagnerová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
10:00 |
|
Bára Filipová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
10:20 |
|
Anita Merendová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
16:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:45 |
|
Vít Malina (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mNj |
12:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:25 |
|
Adéla Šormová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mNj |
10:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:10 |
|
Kateřina Jarkovská (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
Mgr. Jaroslav Čáp
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mZ |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Michal Jaroměřský (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
Mgr. Ladislav Čejchan
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
8:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Dorotea Ptáčková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:20 |
|
Lukáš Praus (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:40 |
|
Vojtěch Dedek (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
10:00 |
|
Tomáš Novák (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
13:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Debora Hejnová (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
14:05 |
|
Michala Kašparová (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
14:25 |
|
Lukáš Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
14:45 |
|
Kamil Krištof (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
pr.- mZs |
14:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:05 |
|
Debora Hejnová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
15:20 |
|
Michala Kašparová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
15:35 |
|
Lukáš Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
15:50 |
|
Kamil Krištof (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
9:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:10 |
|
Dan Janovský (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
10:30 |
|
Tereza Haková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
10:50 |
|
Mojmír Marek (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
11:10 |
|
Alan Šimek (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
12:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
Eliška Grafková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
13:05 |
|
Vojtěch Herman (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
12:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:25 |
|
Daniel Jiří Hanzlík (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
13:45 |
|
Michaela Růžičková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
14:05 |
|
Lubomír Tichý (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
pr.- mZs |
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:50 |
|
Daniel Jiří Hanzlík (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
15:05 |
|
Michaela Růžičková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
15:20 |
|
Lubomír Tichý (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
8:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:45 |
|
Libuše Hopjanová (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:05 |
|
Tereza Novotná (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:25 |
|
Matyáš Klaban (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:45 |
|
David Weishaupt (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
12:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:00 |
|
Zuzana Dvořáčková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
13:20 |
|
Kateřina Malá (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
13:40 |
|
Tereza Nováková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
14:00 |
|
Martina Thýnová (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Anna Capková (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
8:50 |
|
Tereza Svatoňová (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:10 |
|
Karolína Špráchalová (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
9:30 |
|
Markéta Řečínská (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
pr.- mZs |
10:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:20 |
|
Tereza Svatoňová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
10:35 |
|
Karolína Špráchalová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
10:50 |
|
Markéta Řečínská (zkoušející: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
pr.- Čj |
12:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:40 |
|
Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Zuzana Vízková) |
Mgr. Jan Černoš
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mVv |
12:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Kamil Krištof (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mVv |
11:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Matěj Podaný (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
12:00 |
|
Klára Soukupová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.C |
|
14:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:10 |
|
Kryštof Jendek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
15:40 |
|
David Fábera (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
16:10 |
|
Iveta Bělohlávková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
16:40 |
|
Klára Součková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mVv |
7:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Michaela Pokorná (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:30 |
|
Kateřina Perthenová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.B |
|
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Libuše Hopjanová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
kom. 6.A |
|
11:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:55 |
|
Jan Dűrschmied (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
kom. 6.B |
|
15:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:40 |
|
Zuzana Dvořáčková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
16:10 |
|
Kateřina Malá (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
16:40 |
|
Tereza Nováková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
|
|
|
17:10 |
|
Martina Thýnová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mVv |
12:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:05 |
|
Karolína Špráchalová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková) |
Mgr. Eva Černošová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Kateřina Koišová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:20 |
|
Aneta Smetanová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:40 |
|
Jan Vrba (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
9:00 |
|
Klára Zaoralová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
12:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Markéta Vespalcová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
12:50 |
|
Linda Skoumalová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
13:10 |
|
Kamila Šicová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
13:30 |
|
Lukáš Tláskal (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
7:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Adéla Pacáková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:35 |
|
Miriam Pultarová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
8:55 |
|
Lukáš Kaisrlík (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
9:15 |
|
Ondřej Krejčí (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:50 |
|
Kryštof Jendek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
14:10 |
|
David Fábera (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
14:30 |
|
Iveta Bělohlávková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
14:50 |
|
Klára Součková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
9:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:55 |
|
Kateřina Perthenová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
10:15 |
|
Adéla Kozlová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
10:35 |
|
Anna Voříšková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
10:55 |
|
Michaela Pokorná (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
15:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Martin Stárek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
15:50 |
|
Veronika Nicol Janáčková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
16:10 |
|
Jan Vybíral (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
16:30 |
|
Karolína Linhartová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:20 |
|
Adam Seidl (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
9:40 |
|
Antonín Beran (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
10:00 |
|
David Gloser (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
11:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:00 |
|
Nela Dundová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
12:20 |
|
Viktorie Hálková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
|
|
|
12:40 |
|
Tomáš Fejfar (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková) |
Mgr. Eliška Dlouhá
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mAj |
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:20 |
|
Dorotea Ptáčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
10:40 |
|
Lukáš Praus (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:05 |
|
Debora Hejnová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
16:25 |
|
Michala Kašparová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
16:45 |
|
Kamil Krištof (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mAj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Ondřej Krejčí (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
pr.- mŠJ |
10:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Adéla Pacáková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská) |
|
|
pr.- mAj |
12:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Iveta Bělohlávková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mŠJ |
7:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
7:45 |
|
Anna Voříšková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská) |
|
|
pr.- mAj |
8:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Adéla Kozlová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:20 |
|
Anna Voříšková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.B |
|
13:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:15 |
|
Zuzana Dvořáčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C |
|
16:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:45 |
|
Martin Stárek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
17:05 |
|
Veronika Nicol Janáčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
17:25 |
|
Jan Vybíral (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mAj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Adam Seidl (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
8:50 |
|
Antonín Beran (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.B |
|
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:05 |
|
Michal Jaroměřský (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C |
|
12:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:55 |
|
Nela Dundová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
13:15 |
|
Viktorie Hálková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
RNDr. Dagmar Dolejší
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mM |
9:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:35 |
|
Anna Faltová (přísedící: Mgr. Petr Drahotský) |
|
|
|
9:50 |
|
Michal Keprta (přísedící: Mgr. Petr Drahotský) |
|
|
|
10:05 |
|
Gabriela Haucková (přísedící: Mgr. Petr Drahotský) |
|
|
|
10:20 |
|
Jan Dűrschmied (přísedící: Mgr. Petr Drahotský) |
|
|
|
10:35 |
|
Adéla Šormová (přísedící: Mgr. Petr Drahotský) |
Mgr. Petr Drahotský
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mM |
9:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:35 |
|
Anna Faltová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
9:50 |
|
Michal Keprta (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
10:05 |
|
Gabriela Haucková (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
10:20 |
|
Jan Dűrschmied (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
|
|
|
10:35 |
|
Adéla Šormová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší) |
Mgr. Romana Fiedlerová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mM |
8:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Vojtěch Dedek (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
8:45 |
|
Tomáš Novák (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
|
|
|
16:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
17:00 |
|
Lukáš Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mM |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Adéla Pacáková (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
9:45 |
|
Miriam Pultarová (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
10:00 |
|
Lukáš Kaisrlík (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
10:15 |
|
Ondřej Krejčí (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
pr.- mF |
12:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Kryštof Jendek (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
pr.- mDg |
12:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
David Fábera (zkoušející: Mgr. Blanka Wagnerová) |
|
kom. 6.B |
pr.- mM |
14:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:20 |
|
Eliška Grafková (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mF |
8:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:05 |
|
David Gloser (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
pr.- mM |
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Adam Seidl (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
10:30 |
|
Antonín Beran (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
|
|
|
10:45 |
|
David Gloser (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
Mgr. Jitka Gloserová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mM |
8:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Vojtěch Dedek (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
8:45 |
|
Tomáš Novák (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
pr.- mIV |
10:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:20 |
|
Tomáš Novák (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.) |
|
|
pr.- mM |
16:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
17:00 |
|
Lukáš Michal Jaroměřský (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mM |
14:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:20 |
|
Eliška Grafková (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
pr.- mDg |
15:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:35 |
|
Eliška Grafková (zkoušející: Mgr. Blanka Wagnerová) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mIV |
10:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:25 |
|
Gabriela Haucková (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.) |
|
kom. 6.B |
pr.- mDg |
14:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:10 |
|
Martina Thýnová (zkoušející: Mgr. Blanka Wagnerová) |
Mgr. Iveta Jalůvková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Kateřina Koišová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
8:20 |
|
Aneta Smetanová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
8:40 |
|
Jan Vrba (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
9:00 |
|
Klára Zaoralová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
12:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Markéta Vespalcová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
12:50 |
|
Linda Skoumalová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
13:10 |
|
Kamila Šicová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
13:30 |
|
Lukáš Tláskal (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
7:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Adéla Pacáková (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
8:35 |
|
Miriam Pultarová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
8:55 |
|
Lukáš Kaisrlík (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
9:15 |
|
Ondřej Krejčí (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
kom. 6.A |
pr.- mVv |
11:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Matěj Podaný (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
12:00 |
|
Klára Soukupová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:50 |
|
Kryštof Jendek (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
14:10 |
|
David Fábera (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
14:30 |
|
Iveta Bělohlávková (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
14:50 |
|
Klára Součková (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
pr.- mVv |
14:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:10 |
|
Kryštof Jendek (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
15:40 |
|
David Fábera (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
16:10 |
|
Iveta Bělohlávková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
16:40 |
|
Klára Součková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mVv |
7:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Michaela Pokorná (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
8:30 |
|
Kateřina Perthenová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
pr.- Čj |
9:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:55 |
|
Kateřina Perthenová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
10:15 |
|
Adéla Kozlová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
10:35 |
|
Anna Voříšková (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
10:55 |
|
Michaela Pokorná (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
kom. 6.A |
pr.- mVv |
11:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:55 |
|
Jan Dűrschmied (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
15:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:30 |
|
Martin Stárek (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
15:50 |
|
Veronika Nicol Janáčková (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
16:10 |
|
Jan Vybíral (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
16:30 |
|
Karolína Linhartová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- Čj |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:20 |
|
Adam Seidl (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
9:40 |
|
Antonín Beran (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
10:00 |
|
David Gloser (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
11:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:00 |
|
Nela Dundová (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
12:20 |
|
Viktorie Hálková (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
|
|
|
12:40 |
|
Tomáš Fejfar (zkoušející: Mgr. Eva Černošová) |
Mgr. Hana Kolouchová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mM |
9:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:30 |
|
Adéla Pacáková (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
9:45 |
|
Miriam Pultarová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
10:00 |
|
Lukáš Kaisrlík (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
10:15 |
|
Ondřej Krejčí (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
pr.- mIV |
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Lukáš Kaisrlík (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mM |
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Adam Seidl (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
10:30 |
|
Antonín Beran (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
|
|
10:45 |
|
David Gloser (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
Mgr. Ondřej Kosejk
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Bára Marková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:20 |
|
Leona Wagnerová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:40 |
|
Bára Filipová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
9:00 |
|
Anita Merendová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
13:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Jáchym Liebich (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
13:50 |
|
Eliška Trejtnarová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:10 |
|
Naděje Anna Halamková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:30 |
|
Vít Malina (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Matěj Podaný (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:20 |
|
Klára Soukupová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:40 |
|
Anna Slezáková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
9:00 |
|
Phuong Ngan Tranová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Tereza Langrová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
15:05 |
|
Kateřina Jilemnická (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
15:25 |
|
Anna Doudová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
15:45 |
|
Aneta Nekvindová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Anna Faltová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:20 |
|
Michal Keprta (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:40 |
|
Gabriela Haucková (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
9:00 |
|
Jan Dűrschmied (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
9:20 |
|
Adéla Šormová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
13:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Filip Císař (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:20 |
|
Tomáš Česák (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
14:40 |
|
Jan Horák (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
15:00 |
|
Radek Zezulka (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Julie Francová (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:20 |
|
David Pavel (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
8:40 |
|
Jiří Slanina (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
|
|
|
9:00 |
|
Kateřina Jarkovská (zkoušející: Mgr. Alexandra Štefková) |
Mgr. Zuzana Košíčková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mRj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Tereza Haková (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová) |
|
|
|
8:20 |
|
Mojmír Marek (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová) |
|
|
|
8:40 |
|
Alan Šimek (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mNj |
9:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
10:05 |
|
Anna Capková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
Mgr. Ivo Kout
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mD |
14:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:00 |
|
Linda Skoumalová (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
15:15 |
|
Kamila Šicová (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
15:30 |
|
Lukáš Tláskal (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mD |
15:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:05 |
|
Vojtěch Herman (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
15:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:20 |
|
Daniel Jiří Hanzlík (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
16:35 |
|
Michaela Růžičková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
16:50 |
|
Lubomír Tichý (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mD |
14:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Martin Stárek (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
14:45 |
|
Veronika Nicol Janáčková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
15:00 |
|
Jan Vybíral (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
|
|
15:15 |
|
Karolína Linhartová (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová) |
|
kom. 6.A |
|
16:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:15 |
|
Filip Císař (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
16:30 |
|
Tomáš Česák (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
16:45 |
|
Jan Horák (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
17:00 |
|
Radek Zezulka (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mD |
9:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:10 |
|
Kateřina Jarkovská (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
10:25 |
|
Julie Francová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
10:40 |
|
David Pavel (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
10:55 |
|
Jiří Slanina (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar) |
Mgr. Pavel Lehar
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mZs |
10:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:40 |
|
Bára Marková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
10:55 |
|
Leona Wagnerová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
11:10 |
|
Bára Filipová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
11:25 |
|
Anita Merendová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mZs |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Matěj Podaný (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
9:30 |
|
Klára Soukupová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
9:45 |
|
Anna Slezáková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
10:00 |
|
Phuong Ngan Tranová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Tereza Langrová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:00 |
|
Kateřina Jilemnická (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:15 |
|
Anna Doudová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:30 |
|
Aneta Nekvindová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
kom. 6.B |
pr.- mD |
15:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:05 |
|
Vojtěch Herman (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
15:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:20 |
|
Daniel Jiří Hanzlík (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
16:35 |
|
Michaela Růžičková (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
16:50 |
|
Lubomír Tichý (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mZs |
15:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:15 |
|
Filip Císař (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
15:30 |
|
Tomáš Česák (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
15:45 |
|
Jan Horák (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
16:00 |
|
Radek Zezulka (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
pr.- mD |
16:15 |
|
Filip Císař (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
16:30 |
|
Tomáš Česák (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
16:45 |
|
Jan Horák (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
17:00 |
|
Radek Zezulka (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mD |
9:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:10 |
|
Kateřina Jarkovská (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
10:25 |
|
Julie Francová (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
10:40 |
|
David Pavel (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
10:55 |
|
Jiří Slanina (přísedící: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
pr.- mZs |
11:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Julie Francová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
11:45 |
|
David Pavel (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
Mgr. Lucie Luštincová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mBi |
7:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Dorotea Ptáčková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
8:15 |
|
Lukáš Praus (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
kom. 6.C |
pr.- mCh |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Kateřina Koišová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
9:30 |
|
Aneta Smetanová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
9:45 |
|
Jan Vrba (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
10:00 |
|
Klára Zaoralová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
kom. 6.A |
|
14:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Jáchym Liebich (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
15:00 |
|
Eliška Trejtnarová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
15:15 |
|
Naděje Anna Halamková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
15:30 |
|
Vít Malina (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mBi |
14:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:35 |
|
Vojtěch Herman (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mCh |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Matyáš Klaban (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
8:30 |
|
David Weishaupt (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
pr.- mBi |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Libuše Hopjanová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:15 |
|
Tereza Novotná (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:30 |
|
Matyáš Klaban (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:45 |
|
David Weishaupt (zkoušející: Mgr. Martin Vojta) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mCh |
13:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Viktorie Hálková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
14:15 |
|
Tomáš Fejfar (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
Mgr. Ivo Martin
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mZs |
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Markéta Vespalcová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:00 |
|
Linda Skoumalová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:15 |
|
Kamila Šicová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:30 |
|
Lukáš Tláskal (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
kom. 6.B |
|
14:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:05 |
|
Debora Hejnová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:20 |
|
Michala Kašparová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:35 |
|
Lukáš Michal Jaroměřský (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:50 |
|
Kamil Krištof (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mZs |
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:50 |
|
Daniel Jiří Hanzlík (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:05 |
|
Michaela Růžičková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
15:20 |
|
Lubomír Tichý (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mZs |
10:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:10 |
|
Kateřina Perthenová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
11:25 |
|
Adéla Kozlová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
11:40 |
|
Anna Voříšková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
11:55 |
|
Michaela Pokorná (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Veronika Nicol Janáčková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:00 |
|
Jan Vybíral (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
|
|
|
14:15 |
|
Karolína Linhartová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mZs |
10:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:20 |
|
Tereza Svatoňová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
10:35 |
|
Karolína Špráchalová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
10:50 |
|
Markéta Řečínská (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
Mgr. Jitka Nováková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mAj |
11:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:00 |
|
Leona Wagnerová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mAj |
10:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:35 |
|
Klára Soukupová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
10:55 |
|
Anna Slezáková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
11:15 |
|
Phuong Ngan Tranová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
16:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:30 |
|
Anna Doudová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
16:50 |
|
Aneta Nekvindová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
17:10 |
|
Kateřina Jilemnická (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mAj |
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:50 |
|
Anna Faltová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
Daniel Robert Parker, M. A.
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mAj |
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:20 |
|
Dorotea Ptáčková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
10:40 |
|
Lukáš Praus (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.A |
|
11:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:40 |
|
Bára Marková (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
|
|
12:00 |
|
Leona Wagnerová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
kom. 6.C |
|
15:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:45 |
|
Markéta Vespalcová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
kom. 6.B |
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:05 |
|
Debora Hejnová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
16:25 |
|
Michala Kašparová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
16:45 |
|
Kamil Krištof (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mAj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Ondřej Krejčí (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.B |
|
8:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:55 |
|
Dan Janovský (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
9:15 |
|
Tereza Haková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
9:35 |
|
Mojmír Marek (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
9:55 |
|
Alan Šimek (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
kom. 6.A |
|
9:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Matěj Podaný (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
|
|
10:35 |
|
Klára Soukupová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
10:55 |
|
Anna Slezáková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
11:15 |
|
Phuong Ngan Tranová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
kom. 6.B |
|
12:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Lubomír Tichý (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
kom. 6.C |
|
12:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Iveta Bělohlávková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
13:35 |
|
Klára Součková (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
kom. 6.A |
|
16:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:30 |
|
Anna Doudová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
16:50 |
|
Aneta Nekvindová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
17:10 |
|
Kateřina Jilemnická (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mAj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Tereza Novotná (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
kom. 6.C |
|
8:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Adéla Kozlová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
9:20 |
|
Anna Voříšková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
9:40 |
|
Michaela Pokorná (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
kom. 6.A |
|
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:50 |
|
Anna Faltová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková) |
|
|
|
11:10 |
|
Michal Keprta (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
kom. 6.B |
|
13:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:15 |
|
Zuzana Dvořáčková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
14:35 |
|
Kateřina Malá (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
14:55 |
|
Tereza Nováková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
kom. 6.C |
|
16:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:45 |
|
Martin Stárek (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
17:05 |
|
Veronika Nicol Janáčková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
17:25 |
|
Jan Vybíral (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mAj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Adam Seidl (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
8:50 |
|
Antonín Beran (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
kom. 6.A |
|
8:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Julie Francová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
|
|
9:35 |
|
David Pavel (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
|
|
9:55 |
|
Jiří Slanina (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová) |
|
kom. 6.B |
|
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:05 |
|
Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
11:25 |
|
Anna Capková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
11:45 |
|
Tereza Svatoňová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
12:05 |
|
Karolína Špráchalová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
|
|
12:25 |
|
Markéta Řečínská (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon) |
|
kom. 6.C |
|
12:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:55 |
|
Nela Dundová (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
|
|
|
13:15 |
|
Viktorie Hálková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
Mgr. Zuzana Paulů
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mZ |
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Martin Stárek (přísedící: Mgr. Radka Taichmanová) |
Mgr. Milan Pertot
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mCh |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Kateřina Koišová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
9:30 |
|
Aneta Smetanová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
9:45 |
|
Jan Vrba (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:00 |
|
Klára Zaoralová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
pr.- mBi |
10:15 |
|
Kateřina Koišová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:30 |
|
Aneta Smetanová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
10:45 |
|
Jan Vrba (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
11:00 |
|
Klára Zaoralová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
kom. 6.A |
pr.- mCh |
14:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Jáchym Liebich (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
15:00 |
|
Eliška Trejtnarová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
15:15 |
|
Naděje Anna Halamková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
15:30 |
|
Vít Malina (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
pr.- mBi |
15:45 |
|
Jáchym Liebich (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
16:00 |
|
Eliška Trejtnarová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mBi |
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Tereza Langrová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
16:15 |
|
Kateřina Jilemnická (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mCh |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Matyáš Klaban (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
8:30 |
|
David Weishaupt (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mBi |
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Tomáš Fejfar (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
|
13:45 |
|
Nela Dundová (přísedící: Mgr. Martin Vojta) |
|
|
pr.- mCh |
14:00 |
|
Viktorie Hálková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
14:15 |
|
Tomáš Fejfar (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
Mgr. Jarmila Pokorná
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mNj |
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Markéta Vespalcová (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mNj |
10:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:45 |
|
Miriam Pultarová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová) |
Mgr. Lenka Popélyová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mNj |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:20 |
|
Bára Marková (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
|
|
|
9:40 |
|
Leona Wagnerová (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
|
|
|
10:00 |
|
Bára Filipová (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
|
|
|
10:20 |
|
Anita Merendová (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
|
|
pr.- mZs |
10:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:40 |
|
Bára Marková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
10:55 |
|
Leona Wagnerová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
11:10 |
|
Bára Filipová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
11:25 |
|
Anita Merendová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C |
|
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Markéta Vespalcová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:00 |
|
Linda Skoumalová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:15 |
|
Kamila Šicová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:30 |
|
Lukáš Tláskal (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
pr.- mNj |
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Markéta Vespalcová (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
kom. 6.A |
|
16:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:45 |
|
Vít Malina (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mZs |
9:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Matěj Podaný (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
9:30 |
|
Klára Soukupová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
9:45 |
|
Anna Slezáková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
10:00 |
|
Phuong Ngan Tranová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
kom. 6.C |
pr.- mNj |
10:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:45 |
|
Miriam Pultarová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná) |
|
kom. 6.A |
pr.- mZs |
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Tereza Langrová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:00 |
|
Kateřina Jilemnická (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:15 |
|
Anna Doudová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
14:30 |
|
Aneta Nekvindová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mZs |
10:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:10 |
|
Kateřina Perthenová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
11:25 |
|
Adéla Kozlová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
11:40 |
|
Anna Voříšková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
11:55 |
|
Michaela Pokorná (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
kom. 6.A |
pr.- mNj |
12:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:25 |
|
Adéla Šormová (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
|
kom. 6.C |
pr.- mZs |
13:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Veronika Nicol Janáčková (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:00 |
|
Jan Vybíral (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
|
|
14:15 |
|
Karolína Linhartová (přísedící: Mgr. Ivo Martin) |
|
kom. 6.A |
|
15:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:15 |
|
Filip Císař (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
15:30 |
|
Tomáš Česák (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
15:45 |
|
Jan Horák (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
16:00 |
|
Radek Zezulka (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mNj |
9:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:45 |
|
Michal Jaroměřský (přísedící: Mgr. Zuzana Košíčková) |
|
|
|
10:05 |
|
Anna Capková (přísedící: Mgr. Zuzana Košíčková) |
|
kom. 6.A |
|
10:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:10 |
|
Kateřina Jarkovská (přísedící: Mgr. Miluše Brixi) |
|
|
pr.- mZs |
11:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:30 |
|
Julie Francová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
|
|
|
11:45 |
|
David Pavel (přísedící: Mgr. Pavel Lehar) |
PaedDr. Jiřina Radochová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mRj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Tereza Haková (přísedící: Mgr. Zuzana Košíčková) |
|
|
|
8:20 |
|
Mojmír Marek (přísedící: Mgr. Zuzana Košíčková) |
|
|
|
8:40 |
|
Alan Šimek (přísedící: Mgr. Zuzana Košíčková) |
Ing. Ondřej Rusek, Mgr.
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mIV |
10:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:20 |
|
Tomáš Novák (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mIV |
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Lukáš Kaisrlík (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mIV |
10:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:25 |
|
Gabriela Haucková (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová) |
Mgr. Jaromír Schejbal
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mHv |
11:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:00 |
|
Jiří Slanina (přísedící: Mgr. Tomáš Vachoušek) |
Mgr. Václav Šáda
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mF |
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Vojtěch Dedek (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mF |
7:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
7:45 |
|
Dan Janovský (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
Mgr. Petra Špilka Kykalová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mFj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Karolína Špráchalová (zkoušející: Mgr. Petra Zemanská) |
Mgr. Alexandra Štefková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Bára Marková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:20 |
|
Leona Wagnerová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:40 |
|
Bára Filipová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
9:00 |
|
Anita Merendová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
13:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Jáchym Liebich (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
13:50 |
|
Eliška Trejtnarová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
14:10 |
|
Naděje Anna Halamková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
14:30 |
|
Vít Malina (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Matěj Podaný (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:20 |
|
Klára Soukupová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:40 |
|
Anna Slezáková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
9:00 |
|
Phuong Ngan Tranová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
14:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:45 |
|
Tereza Langrová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
15:05 |
|
Kateřina Jilemnická (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
15:25 |
|
Anna Doudová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
15:45 |
|
Aneta Nekvindová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Anna Faltová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:20 |
|
Michal Keprta (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:40 |
|
Gabriela Haucková (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
9:00 |
|
Jan Dűrschmied (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
9:20 |
|
Adéla Šormová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
13:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:00 |
|
Filip Císař (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
14:20 |
|
Tomáš Česák (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
14:40 |
|
Jan Horák (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
15:00 |
|
Radek Zezulka (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- Čj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Julie Francová (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:20 |
|
David Pavel (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
8:40 |
|
Jiří Slanina (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
|
|
|
9:00 |
|
Kateřina Jarkovská (přísedící: Mgr. Ondřej Kosejk) |
Mgr. Radka Taichmanová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mZ |
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Martin Stárek (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mZ |
8:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:15 |
|
Michal Jaroměřský (zkoušející: Mgr. Jaroslav Čáp) |
Mgr. Dita Truhlářová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mD |
14:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:00 |
|
Linda Skoumalová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
15:15 |
|
Kamila Šicová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
15:30 |
|
Lukáš Tláskal (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mD |
14:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:30 |
|
Martin Stárek (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
14:45 |
|
Veronika Nicol Janáčková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
15:00 |
|
Jan Vybíral (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
|
|
|
15:15 |
|
Karolína Linhartová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout) |
Mgr. Otto Urban
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mF |
10:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Vojtěch Dedek (zkoušející: Mgr. Václav Šáda) |
|
kom. 6.A |
|
16:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:15 |
|
Naděje Anna Halamková (zkoušející: Mgr. Jan Veselý) |
|
|
pr.- mF |
16:30 |
|
Jáchym Liebich (zkoušející: Mgr. Jan Veselý) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mF |
7:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
7:45 |
|
Dan Janovský (zkoušející: Mgr. Václav Šáda) |
|
kom. 6.C |
|
12:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:30 |
|
Kryštof Jendek (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mF |
8:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:05 |
|
David Gloser (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová) |
Mgr. Tomáš Vachoušek
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mHv |
11:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:00 |
|
Jiří Slanina (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal) |
Mgr. Jan Veselý
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mF |
16:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:15 |
|
Naděje Anna Halamková (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
|
|
pr.- mF |
16:30 |
|
Jáchym Liebich (přísedící: Mgr. Otto Urban) |
Mgr. Zuzana Vízková
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
8:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:00 |
|
Dorotea Ptáčková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:20 |
|
Lukáš Praus (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:40 |
|
Vojtěch Dedek (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
10:00 |
|
Tomáš Novák (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
pr.- mVv |
12:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:15 |
|
Kamil Krištof (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
pr.- Čj |
13:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:45 |
|
Debora Hejnová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:05 |
|
Michala Kašparová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:25 |
|
Lukáš Michal Jaroměřský (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:45 |
|
Kamil Krištof (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
9:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:10 |
|
Dan Janovský (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
10:30 |
|
Tereza Haková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
10:50 |
|
Mojmír Marek (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
11:10 |
|
Alan Šimek (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
12:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
Eliška Grafková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
13:05 |
|
Vojtěch Herman (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
12:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:25 |
|
Daniel Jiří Hanzlík (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
13:45 |
|
Michaela Růžičková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:05 |
|
Lubomír Tichý (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
8:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:45 |
|
Libuše Hopjanová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:05 |
|
Tereza Novotná (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:25 |
|
Matyáš Klaban (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:45 |
|
David Weishaupt (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
pr.- mVv |
10:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:00 |
|
Libuše Hopjanová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
pr.- Čj |
12:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:00 |
|
Zuzana Dvořáčková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
13:20 |
|
Kateřina Malá (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
13:40 |
|
Tereza Nováková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
14:00 |
|
Martina Thýnová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
pr.- mVv |
15:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:40 |
|
Zuzana Dvořáčková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
16:10 |
|
Kateřina Malá (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
16:40 |
|
Tereza Nováková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
|
|
|
17:10 |
|
Martina Thýnová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- Čj |
8:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:30 |
|
Anna Capková (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
8:50 |
|
Tereza Svatoňová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:10 |
|
Karolína Špráchalová (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
9:30 |
|
Markéta Řečínská (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
|
12:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:40 |
|
Michal Jaroměřský (přísedící: Mgr. Ladislav Čejchan) |
|
|
pr.- mVv |
12:35 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:05 |
|
Karolína Špráchalová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš) |
Mgr. Martin Vojta
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mBi |
7:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Dorotea Ptáčková (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
8:15 |
|
Lukáš Praus (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. 6.C |
|
10:00 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Kateřina Koišová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
10:30 |
|
Aneta Smetanová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
10:45 |
|
Jan Vrba (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
11:00 |
|
Klára Zaoralová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
kom. 6.A |
|
15:30 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:45 |
|
Jáchym Liebich (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
16:00 |
|
Eliška Trejtnarová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mBi |
14:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
14:35 |
|
Vojtěch Herman (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
kom. 6.A |
|
15:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
16:00 |
|
Tereza Langrová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
16:15 |
|
Kateřina Jilemnická (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mBi |
9:45 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:00 |
|
Libuše Hopjanová (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:15 |
|
Tereza Novotná (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:30 |
|
Matyáš Klaban (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
|
|
|
10:45 |
|
David Weishaupt (přísedící: Mgr. Lucie Luštincová) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mBi |
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:30 |
|
Tomáš Fejfar (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
|
|
|
13:45 |
|
Nela Dundová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot) |
Mgr. Hana Vokounová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
pondělí 16.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mAj |
11:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:40 |
|
Bára Marková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C |
|
15:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:45 |
|
Markéta Vespalcová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mAj |
9:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:15 |
|
Matěj Podaný (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.C |
|
13:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
13:35 |
|
Klára Součková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mAj |
9:20 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:40 |
|
Michaela Pokorná (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
kom. 6.A |
|
10:50 |
|
zadání otázky |
|
|
|
11:10 |
|
Michal Keprta (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.A |
pr.- mAj |
8:55 |
|
zadání otázky |
|
|
|
9:15 |
|
Julie Francová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:35 |
|
David Pavel (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
|
|
|
9:55 |
|
Jiří Slanina (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.) |
Mgr. Blanka Wagnerová
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mDg |
12:15 |
|
zadání otázky |
|
|
|
12:45 |
|
David Fábera (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová) |
|
kom. 6.B |
|
15:05 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:35 |
|
Eliška Grafková (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mDg |
14:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
15:10 |
|
Martina Thýnová (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová) |
Mgr. Petra Zemanská
datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky |
|||||
úterý 17.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mŠJ |
10:10 |
|
zadání otázky |
|
|
|
10:30 |
|
Adéla Pacáková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
středa 18.5. |
|||||
|
kom. 6.C |
pr.- mŠJ |
7:25 |
|
zadání otázky |
|
|
|
7:45 |
|
Anna Voříšková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá) |
čtvrtek 19.5. |
|||||
|
kom. 6.B |
pr.- mFj |
7:40 |
|
zadání otázky |
|
|
|
8:00 |
|
Karolína Špráchalová (přísedící: Mgr. Petra Špilka Kykalová) |
uloženo 6. 5. 2022
Zpracováno v systému Bakaláři