Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita 2020 – rozpis zkoušení 6.C

Maturita 2020 – rozpis zkoušení 6.C

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Martina Pamánková

 

sp. – Anglický jazyk

7:40

8:00

 

 

pr. – Chemie

9:00

9:15

 

 

sp. – Český jazyk

10:00

10:20

 

 

pr. – Biologie

11:15

11:30

 

Lucie Koišová

 

sp. – Anglický jazyk

8:00

8:20

 

 

pr. – Chemie

9:15

9:30

 

 

sp. – Český jazyk

10:20

10:40

 

 

pr. – Biologie

11:30

11:45

 

Markéta Grulichová

 

sp. – Anglický jazyk

8:20

8:40

 

 

pr. – Chemie

9:30

9:45

 

 

sp. – Český jazyk

10:40

11:00

 

 

pr. – Biologie

11:45

12:00

 

Andrea Ottová

 

pr. – Chemie

8:45

9:00

 

 

sp. – Český jazyk

9:40

10:00

 

 

pr. – Biologie

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tomáš Pavlík

 

sp. – Český jazyk

12:50

13:10

 

 

pr. – Biologie

14:15

14:30

 

 

pr. – Chemie

15:30

15:45

 

 

sp. – Anglický jazyk

16:45

17:05

 

Tereza Ceeová

 

sp. – Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. – Biologie

14:30

14:45

 

 

pr. – Chemie

15:45

16:00

 

 

sp. – Anglický jazyk

17:05

17:25

 

Veronika Sýkorová

 

sp. – Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. – Biologie

14:45

15:00

 

 

pr. – Výtvarná výchova

15:55

16:15

 

 

sp. – Anglický jazyk

17:25

17:45

 

Anita Hošková

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. – Výtvarná výchova

14:55

15:15

 

 

sp. – Anglický jazyk

16:25

16:45

 

 

pr. – Základy společenských věd

17:45

18:00

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 16. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tereza Kaplanová

 

sp. – Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. – Francouzský jazyk

9:15

9:30

 

 

pr. – Dějepis

10:30

10:45

 

 

sp. – Anglický jazyk

11:25

11:45

 

Iveta Michlová

 

sp. – Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. – Francouzský jazyk

9:30

9:45

 

 

pr. – Dějepis

10:45

11:00

 

 

sp. – Anglický jazyk

11:45

12:05

 

Natálie Poláková

 

sp. – Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Francouzský jazyk

9:45

10:00

 

 

pr. – Základy společenských věd

11:00

11:15

 

 

sp. – Anglický jazyk

12:05

12:25

 

Heřman Dušek

 

sp. – Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. – Výtvarná výchova

9:55

10:15

 

 

pr. – Základy společenských věd

11:15

11:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

12:25

12:45

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 16. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Barbora Vymetálková

 

sp. – Český jazyk

13:40

14:00

 

 

pr. – Dějepis

14:45

15:00

 

 

pr. – Výtvarná výchova

15:30

15:50

 

 

sp. – Anglický jazyk

16:45

17:05

 

Petr Gonda

 

sp. – Český jazyk

14:00

14:20

 

 

pr. – Německý jazyk

15:00

15:15

 

 

pr. – Výtvarná výchova

16:00

16:20

 

 

sp. – Anglický jazyk

17:05

17:25

 

Denis Hladík

 

sp. – Český jazyk

14:20

14:40

 

 

pr. – Německý jazyk

15:15

15:30

 

 

pr. – Anglický jazyk

16:35

16:50

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: středa 17. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Ervín Perthen

 

sp. – Český jazyk

8:00

8:20

 

 

sp. – Anglický jazyk

9:20

9:40

 

 

pr. – Dějepis

10:45

11:00

 

 

pr. – Základy společenských věd

11:45

12:00

 

Jan Langr

 

sp. – Český jazyk

8:20

8:40

 

 

pr. – Anglický jazyk

9:45

10:00

 

 

pr. – Matematika

11:00

11:15

 

Michal Lánský

 

sp. – Český jazyk

8:40

9:00

 

 

pr. – Výtvarná výchova

9:55

10:15

 

 

pr. – Matematika

11:15

11:30

 

Adam Klásek

 

sp. – Český jazyk

9:00

9:20

 

 

pr. – Fyzika

10:30

10:45

 

 

pr. – Matematika

11:30

11:45

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: středa 17. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Karel Mařík

 

sp. – Český jazyk

12:50

13:10

 

 

pr. – Anglický jazyk

14:15

14:30

 

 

pr. – Francouzský jazyk

15:15

15:30

 

Adam Šenkeřík

 

sp. – Český jazyk

13:05

13:30

 

 

pr. – Anglický jazyk

14:25

14:45

 

 

pr. – Matematika

15:25

15:45

 

Šimon Podhorský

 

sp. – Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. – Anglický jazyk

14:45

15:00

 

 

pr. – Matematika

15:45

16:00

 

Lukáš Brixí

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. – Francouzský jazyk

15:00

15:15

 

 

pr. – Matematika

16:00

16:15

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Vojtěch Macháček

 

pr. – Chemie

8:00

8:15

 

 

sp. – Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. – Fyzika

9:45

10:00

 

Václav Jaroš

 

sp. – Český jazyk

8:10

8:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

9:05

9:25

 

 

pr. – Výtvarná výchova

9:55

10:15

 

 

pr. – Zeměpis

11:00

11:15

 

Lukáš Dyntar

 

sp. – Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Anglický jazyk

9:30

9:45

 

 

pr. – Informatika a výpočetní technika

10:25

10:45

 

 

 

Třída: 6.C – sexta C (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Radka Vojtová

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Věra Benadová

Místnost: Č3 – Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Marek Aubus

 

sp. – Anglický jazyk

12:40

13:00

 

 

pr. – Základy společenských věd

13:45

14:00

 

 

sp. – Český jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. – Dějepis

15:30

15:45

 

Kristýna Krejčová

 

sp. – Anglický jazyk

13:00

13:20

 

 

pr. – Základy společenských věd

14:00

14:15

 

 

sp. – Český jazyk

14:50

15:10

 

 

pr. – Dějepis

15:45

16:00

 

Tereza Vlčková

 

sp. – Anglický jazyk

13:20

13:40

 

 

pr. – Základy společenských věd

14:15

14:30

 

 

sp. – Český jazyk

15:10

15:30

 

 

pr. – Dějepis

16:00

16:15

 

 

 

uloženo 23. 5. 2020

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com