Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita 2020 – rozpis zkoušení 6.B

Maturita 2020 – rozpis zkoušení 6.B

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Zuzana Slaninová

 

pr. – Výtvarná výchova

7:40

8:00

 

 

sp. – Český jazyk

9:10

9:30

 

 

pr. – Matematika

10:30

10:45

 

Ondřej Kohout

 

sp. – Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. – Matematika

9:30

9:45

 

 

pr. – Ruský jazyk

10:15

10:30

 

Filip Rehort

 

sp. – Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Matematika

9:45

10:00

 

 

pr. – Anglický jazyk

10:45

11:00

 

Roman Vintoňak

 

sp. – Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. – Ruský jazyk

10:00

10:15

 

 

pr. – Anglický jazyk

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tomáš Pavlát

 

pr. – Německý jazyk

12:25

12:40

 

 

sp. – Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. – Zeměpis

14:45

15:00

 

 

sp. – Německý jazyk

15:55

16:15

 

 

pr. – Dějepis

16:45

17:00

 

Tereza Antošová

 

pr. – Chemie

12:40

12:55

 

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

sp. – Anglický jazyk

15:00

15:20

 

 

pr. – Biologie

16:15

16:30

 

Daniel Vaňát

 

sp. – Český jazyk

12:50

13:10

 

 

pr. – Zeměpis

14:15

14:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

15:20

15:40

 

 

pr. – Matematika

16:30

16:45

 

Kateřina Rezková

 

sp. – Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. – Zeměpis

14:30

14:45

 

 

pr. – Anglický jazyk

15:45

16:00

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 16. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Zuzana Polanská

 

pr. – Biologie

7:45

8:00

 

 

sp. – Český jazyk

8:50

9:10

 

 

sp. – Anglický jazyk

10:00

10:20

 

 

pr. – Chemie

11:15

11:30

 

Katrin Hlavatá

 

pr. – Biologie

8:00

8:15

 

 

sp. – Český jazyk

9:10

9:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

10:20

10:40

 

 

pr. – Chemie

11:30

11:45

 

Helena Nováková

 

sp. – Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. – Matematika

9:30

9:45

 

 

pr. – Fyzika

10:45

11:00

 

Kristýna Kratochvílová

 

sp. – Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Matematika

9:45

10:00

 

 

pr. – Fyzika

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 16. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Vojtěch Svatoň

 

sp. – Český jazyk

12:50

13:10

 

 

sp. – Ruský jazyk

14:10

14:30

 

 

pr. – Základy společenských věd

15:30

15:45

 

 

pr. – Zeměpis

16:30

16:45

 

Jáchym Tuček

 

sp. – Český jazyk

13:10

13:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. – Základy společenských věd

15:45

16:00

 

 

pr. – Zeměpis

16:45

17:00

 

Vojtěch Martinec

 

sp. – Český jazyk

13:30

13:50

 

 

sp. – Anglický jazyk

14:50

15:10

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:00

16:15

 

 

pr. – Biologie

17:00

17:15

 

Tomáš Morvay

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. – Anglický jazyk

15:15

15:30

 

 

pr. – Fyzika

16:15

16:30

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: středa 17. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Martin Kvašinský

 

sp. – Anglický jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. – Dějepis

9:15

9:30

 

 

sp. – Český jazyk

10:10

10:30

 

 

pr. – Zeměpis

11:30

11:45

 

Michal Blažek

 

sp. – Anglický jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. – Biologie

9:30

9:45

 

 

sp. – Český jazyk

10:30

10:50

 

 

pr. – Zeměpis

11:45

12:00

 

David Exner

 

sp. – Anglický jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Biologie

9:45

10:00

 

 

sp. – Český jazyk

10:50

11:10

 

 

pr. – Zeměpis

12:00

12:15

 

Ondřej Nožička

 

sp. – Anglický jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. – Biologie

10:00

10:15

 

 

sp. – Český jazyk

11:10

11:30

 

 

pr. – Zeměpis

12:15

12:30

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: středa 17. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jakub Franta

 

sp. – Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. – Dějepis

14:30

14:45

 

 

sp. – Anglický jazyk

15:25

15:45

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:45

17:00

 

Eliška Hochmannová

 

sp. – Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. – Dějepis

14:45

15:00

 

 

sp. – Anglický jazyk

15:45

16:05

 

 

pr. – Základy společenských věd

17:00

17:15

 

Kamila Stříhavková

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. – Dějepis

15:00

15:15

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:15

16:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

17:10

17:30

 

Patrik Szakoš

 

sp. – Český jazyk

14:10

14:30

 

 

pr. – Dějepis

15:15

15:30

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:30

16:45

 

 

sp. – Anglický jazyk

17:30

17:50

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 dopoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Gabriela Kašparová

 

sp. – Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. – Biologie

9:15

9:30

 

 

pr. – Chemie

10:15

10:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

11:10

11:30

 

Jan Hofman

 

sp. – Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. – Biologie

9:30

9:45

 

 

pr. – Chemie

10:30

10:45

 

 

sp. – Anglický jazyk

11:30

11:50

 

Michaela Marešová

 

sp. – Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Biologie

9:45

10:00

 

 

pr. – Chemie

10:45

11:00

 

 

sp. – Anglický jazyk

11:50

12:10

 

Jakub Smetana

 

sp. – Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. – Základy společenských věd

10:00

10:15

 

 

pr. – Chemie

11:00

11:15

 

 

sp. – Anglický jazyk

12:10

12:30

 

 

 

Třída: 6.B – sexta B (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 odpoledne

Předseda: Mgr. Tereza Kantová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Ivo Martin

Místnost: Zu – Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Daniel Šůna

 

pr. – Dějepis

13:00

13:15

 

 

pr. – Ruský jazyk

14:00

14:15

 

 

sp. – Český jazyk

14:50

15:10

 

 

sp. – Anglický jazyk

15:40

16:00

 

Václav Mach

 

pr. – Výtvarná výchova

13:10

13:30

 

 

pr. – Ruský jazyk

14:15

14:30

 

 

sp. – Český jazyk

15:10

15:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

16:00

16:20

 

Zuzana Šicová

 

pr. – Chemie

13:45

14:00

 

 

sp. – Český jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. – Anglický jazyk

15:30

15:45

 

 

 

uloženo 21. 5. 2020

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com