Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita 2020 – rozpis zkoušení 6.A

Maturita 2020 – rozpis zkoušení 6.A

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 dopoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Viktor Macura

 

sp. – Český jazyk

8:00

8:20

 

 

pr. – Dějepis

9:30

9:45

 

 

pr. – Zeměpis

10:30

10:45

 

 

sp. – Německý jazyk

11:25

11:45

 

Vojtěch Švec

 

sp. – Český jazyk

8:20

8:40

 

 

pr. – Dějepis

9:45

10:00

 

 

pr. – Zeměpis

10:45

11:00

 

Martin Majer

 

sp. – Český jazyk

8:40

9:00

 

 

pr. – Matematika

10:00

10:15

 

 

pr. – Fyzika

11:15

11:30

 

Tomáš Langer

 

sp. – Český jazyk

9:00

9:20

 

 

pr. – Chemie

10:15

10:30

 

 

pr. – Fyzika

11:00

11:15

 

 

sp. – Německý jazyk

11:45

12:05

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: pondělí 15. 6. 2020 odpoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Hubert Horák

 

sp. – Anglický jazyk

12:50

13:10

 

 

sp. – Český jazyk

14:10

14:30

 

 

pr. – Dějepis

15:30

15:45

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:30

16:45

 

Ladislav Slováček

 

sp. – Anglický jazyk

13:10

13:30

 

 

sp. – Český jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. – Dějepis

15:45

16:00

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:45

17:00

 

Eliška Dostálová

 

sp. – Anglický jazyk

13:30

13:50

 

 

sp. – Český jazyk

14:50

15:10

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:00

16:15

 

 

pr. – Zeměpis

17:00

17:15

 

Adam Kroupa

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. – Dějepis

15:15

15:30

 

 

pr. – Základy společenských věd

16:15

16:30

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 16. 6. 2020 dopoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Kateřina Hladíková

 

sp. – Anglický jazyk

7:45

8:05

 

 

pr. – Chemie

9:00

9:15

 

 

pr. – Biologie

10:00

10:15

 

 

sp. – Český jazyk

11:10

11:30

 

Martina Krejčová

 

sp. – Anglický jazyk

8:05

8:25

 

 

pr. – Chemie

9:15

9:30

 

 

pr. – Biologie

10:15

10:30

 

 

sp. – Český jazyk

11:30

11:50

 

Martina Skalová

 

pr. – Anglický jazyk

8:30

8:45

 

 

pr. – Chemie

9:30

9:45

 

 

sp. – Český jazyk

10:30

10:50

 

Adéla Bláhová

 

pr. – Anglický jazyk

8:45

9:00

 

 

pr. – Matematika

9:45

10:00

 

 

sp. – Český jazyk

10:50

11:10

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: úterý 16. 6. 2020 odpoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Matyáš Albrecht

 

pr. – Anglický jazyk

13:15

13:30

 

 

sp. – Český jazyk

14:10

14:30

 

 

pr. – Matematika

15:15

15:30

 

Adam Fiedler

 

pr. – Chemie

13:30

13:45

 

 

sp. – Český jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. – Matematika

15:30

15:45

 

Marek Bečvář

 

pr. – Informatika a výpočetní technika

13:40

14:00

 

 

sp. – Český jazyk

14:50

15:10

 

 

pr. – Matematika

15:45

16:00

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: středa 17. 6. 2020 dopoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Dominika Benáková

 

sp. – Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. – Základy společenských věd

9:15

9:30

 

 

pr. – Německý jazyk

10:15

10:30

 

 

sp. – Anglický jazyk

11:10

11:30

 

Jiří Doležal

 

sp. – Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. – Matematika

9:30

9:45

 

 

pr. – Německý jazyk

10:30

10:45

 

Sára Báchorová

 

sp. – Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. – Německý jazyk

9:45

10:00

 

 

pr. – Anglický jazyk

10:45

11:00

 

Anežka Strnadová

 

sp. – Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. – Německý jazyk

10:00

10:15

 

 

pr. – Anglický jazyk

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: středa 17. 6. 2020 odpoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Anna Kaupová

 

sp. – Anglický jazyk

12:50

13:10

 

 

sp. – Český jazyk

14:10

14:30

 

 

pr. – Biologie

16:00

16:15

 

 

pr. – Chemie

17:15

17:30

 

Eva Morávková

 

sp. – Anglický jazyk

13:10

13:30

 

 

sp. – Český jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. – Biologie

16:15

16:30

 

 

pr. – Chemie

17:00

17:15

 

Martin Simon Louda

 

sp. – Český jazyk

13:25

13:50

 

 

pr. – Výtvarná výchova

14:50

15:10

 

 

pr. – Anglický jazyk

16:40

17:00

 

Lucie Matoulková

 

sp. – Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. – Výtvarná výchova

15:25

15:45

 

 

pr. – Anglický jazyk

16:30

16:45

 

 

 

Třída: 6.A – sexta A (rok nástupu 2014)

Termín: čtvrtek 18. 6. 2020 dopoledne

Předseda: PaedDr. Luboš Hodný, Ph.D.

Místopředseda: RNDr. Dagmar Dolejší

Třídní: Mgr. Ladislav Čejchan

Místnost: Č1 – Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Magdaléna Polehňová

 

sp. – Anglický jazyk

8:00

8:20

 

 

sp. – Český jazyk

9:00

9:20

 

 

pr. – Francouzský jazyk

10:00

10:15

 

 

pr. – Výtvarná výchova

10:50

11:10

 

Adéla Zadrobílková

 

sp. – Anglický jazyk

8:20

8:40

 

 

sp. – Český jazyk

9:20

9:40

 

 

pr. – Francouzský jazyk

10:15

10:30

 

 

pr. – Základy společenských věd

11:25

11:40

 

Klára Bielčíková

 

sp. – Anglický jazyk

8:40

9:00

 

 

sp. – Český jazyk

9:40

10:00

 

 

pr. – Francouzský jazyk

10:30

10:45

 

 

pr. – Hudební výchova

11:40

11:55

 

 

 

uloženo 21. 5. 2020

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com