Gymnázium Boženy Němcové

co je nového na Gybonu

Gymnázium Boženy Němcové > Maturita – 2020 – rozpis učitelů

Maturita – 2020 – rozpis učitelů

Mgr. Luděk Absolon

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Filip Rehort (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Hubert Horák (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:20

 

Tereza Antošová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:40

 

Daniel Vaňát (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:05

 

Kateřina Hladíková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Martina Skalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:20

 

Zuzana Polanská (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

10:40

 

Katrin Hlavatá (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Matyáš Albrecht (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

14:50

 

zadání otázky

 

 

 

15:10

 

Vojtěch Martinec (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Martin Kvašinský (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:30

 

Michal Blažek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:50

 

David Exner (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

9:10

 

Ondřej Nožička (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Anna Kaupová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:30

 

Eva Morávková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

16:40

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Martin Simon Louda (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:20

 

Magdaléna Polehňová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

11:50

 

zadání otázky

 

 

 

12:10

 

Michaela Marešová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Zuzana Šicová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:20

 

Václav Mach (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

PaedDr. Pavel Adámek

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Roman Vintoňak (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Ladislav Slováček (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:50

 

Eliška Dostálová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Kateřina Rezková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

8:05

 

zadání otázky

 

 

 

8:25

 

Martina Krejčová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Adéla Bláhová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Jáchym Tuček (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Tomáš Morvay (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Sára Báchorová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

11:15

 

Anežka Strnadová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

11:10

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Dominika Benáková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Jakub Franta (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:05

 

Eliška Hochmannová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Lucie Matoulková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

17:10

 

zadání otázky

 

 

 

17:30

 

Kamila Stříhavková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

17:50

 

Patrik Szakoš (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

8:20

 

zadání otázky

 

 

 

8:40

 

Adéla Zadrobílková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

9:00

 

Klára Bielčíková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

11:10

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Gabriela Kašparová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

11:50

 

Jan Hofman (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:10

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Jakub Smetana (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:40

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Daniel Šůna (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Věra Benadová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mF

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Tomáš Langer (přísedící: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

11:30

 

Martin Majer (přísedící: RNDr. Dagmar Dolejší)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mF

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Adam Klásek (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

pr.- mM

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Jan Langr (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

11:30

 

Michal Lánský (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

11:45

 

Adam Klásek (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Adam Šenkeřík (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

16:00

 

Šimon Podhorský (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

16:15

 

Lukáš Brixí (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mF

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Vojtěch Macháček (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

Mgr. Jaroslav Čáp

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZ

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Václav Jaroš (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

Mgr. Ladislav Čejchan

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:20

 

Viktor Macura (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

8:40

 

Vojtěch Švec (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

9:00

 

Martin Majer (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

9:20

 

Tomáš Langer (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

13:50

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Adam Kroupa (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:30

 

Hubert Horák (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:50

 

Ladislav Slováček (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

15:10

 

Eliška Dostálová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

pr.- mZs

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Eliška Dostálová (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

16:30

 

Adam Kroupa (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

16:45

 

Hubert Horák (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

17:00

 

Ladislav Slováček (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:50

 

Martina Skalová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:10

 

Adéla Bláhová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:30

 

Kateřina Hladíková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:50

 

Martina Krejčová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Matyáš Albrecht (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:50

 

Adam Fiedler (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

15:10

 

Marek Bečvář (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Dominika Benáková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

8:30

 

Jiří Doležal (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

8:50

 

Sára Báchorová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

9:10

 

Anežka Strnadová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

pr.- mZs

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Dominika Benáková (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

sp.- Čj_s

13:25

 

zadání otázky

 

 

 

13:50

 

Martin Simon Louda (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:10

 

Lucie Matoulková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:30

 

Anna Kaupová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:50

 

Eva Morávková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:20

 

Magdaléna Polehňová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

9:40

 

Adéla Zadrobílková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:00

 

Klára Bielčíková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

pr.- mZs

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:40

 

Adéla Zadrobílková (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

Mgr. Jan Černoš

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mVv

7:40

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Zuzana Slaninová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

9:40

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Andrea Ottová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

10:20

 

Martina Pamánková (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

10:40

 

Lucie Koišová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

11:00

 

Markéta Grulichová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Tomáš Pavlík (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:30

 

Tereza Ceeová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:50

 

Veronika Sýkorová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:10

 

Anita Hošková (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mVv

14:55

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Anita Hošková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Veronika Sýkorová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Tereza Kaplanová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:30

 

Iveta Michlová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:50

 

Natálie Poláková (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:10

 

Heřman Dušek (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mVv

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Heřman Dušek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

sp.- Čj_s

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Barbora Vymetálková (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:20

 

Petr Gonda (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:40

 

Denis Hladík (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mVv

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:50

 

Barbora Vymetálková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:20

 

Petr Gonda (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:20

 

Ervín Perthen (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:40

 

Jan Langr (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:00

 

Michal Lánský (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:20

 

Adam Klásek (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mVv

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Michal Lánský (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

sp.- Čj_s

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Karel Mařík (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:05

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Adam Šenkeřík (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:50

 

Šimon Podhorský (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:10

 

Lukáš Brixí (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mVv

14:50

 

zadání otázky

 

 

 

15:10

 

Martin Simon Louda (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Lucie Matoulková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Václav Jaroš (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:50

 

Lukáš Dyntar (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:10

 

Vojtěch Macháček (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mVv

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Václav Jaroš (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:50

 

zadání otázky

 

 

 

11:10

 

Magdaléna Polehňová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.B {Zu}

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Václav Mach (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Marek Aubus (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

15:10

 

Kristýna Krejčová (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

15:30

 

Tereza Vlčková (zkoušející: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

RNDr. Dagmar Dolejší

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Martin Majer (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

pr.- mF

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Tomáš Langer (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

11:30

 

Martin Majer (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Adéla Bláhová (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Matyáš Albrecht (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

15:45

 

Adam Fiedler (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

 

16:00

 

Marek Bečvář (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Jiří Doležal (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

 

 

Mgr. Romana Fiedlerová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mF

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Helena Nováková (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

11:15

 

Kristýna Kratochvílová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Tomáš Morvay (přísedící: Mgr. Otto Urban)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mF

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Adam Klásek (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

pr.- mM

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Jan Langr (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

11:30

 

Michal Lánský (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

11:45

 

Adam Klásek (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Adam Šenkeřík (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

16:00

 

Šimon Podhorský (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

 

16:15

 

Lukáš Brixí (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mF

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Vojtěch Macháček (zkoušející: Mgr. Věra Benadová)

 

 

Mgr. Iveta Jalůvková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

9:40

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Andrea Ottová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

10:20

 

Martina Pamánková (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

10:40

 

Lucie Koišová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

11:00

 

Markéta Grulichová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Tomáš Pavlík (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

13:30

 

Tereza Ceeová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

13:50

 

Veronika Sýkorová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

14:10

 

Anita Hošková (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- mVv

14:55

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Anita Hošková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Veronika Sýkorová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Tereza Kaplanová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

8:30

 

Iveta Michlová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

8:50

 

Natálie Poláková (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

9:10

 

Heřman Dušek (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- mVv

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Heřman Dušek (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

sp.- Čj_s

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Barbora Vymetálková (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

14:20

 

Petr Gonda (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

14:40

 

Denis Hladík (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- mVv

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:50

 

Barbora Vymetálková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:20

 

Petr Gonda (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:20

 

Ervín Perthen (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

8:40

 

Jan Langr (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

9:00

 

Michal Lánský (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

9:20

 

Adam Klásek (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- mVv

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Michal Lánský (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

sp.- Čj_s

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Karel Mařík (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

13:05

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Adam Šenkeřík (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

13:50

 

Šimon Podhorský (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

14:10

 

Lukáš Brixí (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Václav Jaroš (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

8:50

 

Lukáš Dyntar (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

9:10

 

Vojtěch Macháček (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- mVv

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Václav Jaroš (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

sp.- Čj_s

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Marek Aubus (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

15:10

 

Kristýna Krejčová (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

15:30

 

Tereza Vlčková (přísedící: Mgr. Jan Černoš)

 

 

Mgr. Hana Kolouchová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Martin Majer (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Adéla Bláhová (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

pr.- mIV

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Marek Bečvář (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.)

 

 

pr.- mM

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Matyáš Albrecht (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

15:45

 

Adam Fiedler (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

 

16:00

 

Marek Bečvář (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Jiří Doležal (zkoušející: RNDr. Dagmar Dolejší)

 

 

Mgr. Ondřej Kosejk

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

7:40

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Martina Pamánková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:20

 

Lucie Koišová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:40

 

Markéta Grulichová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:05

 

Tomáš Pavlík (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

11:45

 

zadání otázky

 

 

 

12:05

 

Iveta Michlová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:25

 

Natálie Poláková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

16:35

 

zadání otázky

 

 

 

16:50

 

Denis Hladík (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

17:05

 

zadání otázky

 

 

 

17:25

 

Petr Gonda (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mAj

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Jan Langr (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

9:05

 

zadání otázky

 

 

 

9:25

 

Václav Jaroš (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Taťána Kostrhúnová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mNj

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Petr Gonda (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

15:30

 

Denis Hladík (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

Mgr. Ivo Kout

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mD

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Viktor Macura (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

10:00

 

Vojtěch Švec (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Adam Kroupa (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:45

 

Hubert Horák (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:00

 

Ladislav Slováček (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Tomáš Pavlát (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mD

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Tereza Kaplanová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

11:00

 

Iveta Michlová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Barbora Vymetálková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Martin Kvašinský (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Ervín Perthen (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Jakub Franta (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:00

 

Eliška Hochmannová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:15

 

Kamila Stříhavková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:30

 

Patrik Szakoš (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Daniel Šůna (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č3}

 

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Marek Aubus (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:00

 

Kristýna Krejčová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:15

 

Tereza Vlčková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

Mgr. Pavel Lehar

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mD

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Viktor Macura (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

10:00

 

Vojtěch Švec (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Adam Kroupa (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

15:45

 

Hubert Horák (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

16:00

 

Ladislav Slováček (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Tomáš Pavlát (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZs

17:45

 

zadání otázky

 

 

 

18:00

 

Anita Hošková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mD

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Tereza Kaplanová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

11:00

 

Iveta Michlová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

pr.- mZs

11:15

 

Natálie Poláková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

11:30

 

Heřman Dušek (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

pr.- mD

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Barbora Vymetálková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Vojtěch Svatoň (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:00

 

Jáchym Tuček (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:15

 

Vojtěch Martinec (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Martin Kvašinský (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.C {Č3}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Ervín Perthen (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

pr.- mZs

11:45

 

zadání otázky

 

 

 

12:00

 

Ervín Perthen (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Jakub Franta (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

15:00

 

Eliška Hochmannová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

15:15

 

Kamila Stříhavková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

15:30

 

Patrik Szakoš (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

pr.- mZs

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Kamila Stříhavková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:45

 

Patrik Szakoš (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

17:00

 

Jakub Franta (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

17:15

 

Eliška Hochmannová (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Jakub Smetana (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

pr.- mD

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Daniel Šůna (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZs

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Marek Aubus (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

14:15

 

Kristýna Krejčová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

14:30

 

Tereza Vlčková (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

pr.- mD

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Marek Aubus (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

16:00

 

Kristýna Krejčová (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

16:15

 

Tereza Vlčková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

Mgr. Ivo Martin

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Ondřej Kohout (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Filip Rehort (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

Roman Vintoňak (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:30

 

Zuzana Slaninová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Daniel Vaňát (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

13:30

 

Kateřina Rezková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

13:50

 

Tomáš Pavlát (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

14:10

 

Tereza Antošová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Helena Nováková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Kristýna Kratochvílová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

Zuzana Polanská (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:30

 

Katrin Hlavatá (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Vojtěch Svatoň (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

13:30

 

Jáchym Tuček (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

13:50

 

Vojtěch Martinec (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

14:10

 

Tomáš Morvay (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

pr.- mZs

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Vojtěch Svatoň (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:00

 

Jáchym Tuček (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:15

 

Vojtěch Martinec (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

10:10

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Martin Kvašinský (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

10:50

 

Michal Blažek (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

11:10

 

David Exner (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

11:30

 

Ondřej Nožička (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Jakub Franta (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

13:50

 

Eliška Hochmannová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

14:10

 

Kamila Stříhavková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

14:30

 

Patrik Szakoš (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

pr.- mZs

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Kamila Stříhavková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:45

 

Patrik Szakoš (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

17:00

 

Jakub Franta (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

17:15

 

Eliška Hochmannová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Gabriela Kašparová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:30

 

Jan Hofman (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Michaela Marešová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

Jakub Smetana (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

pr.- mZs

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Jakub Smetana (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

sp.- Čj_s

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Zuzana Šicová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

15:10

 

Daniel Šůna (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

15:30

 

Václav Mach (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

Daniel Robert Parker, M. A.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

7:40

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Martina Pamánková (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

8:20

 

Lucie Koišová (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

8:40

 

Markéta Grulichová (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Filip Rehort (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

11:15

 

Roman Vintoňak (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Hubert Horák (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

13:30

 

Ladislav Slováček (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

13:50

 

Eliška Dostálová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.B {Zu}

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:20

 

Tereza Antošová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

15:40

 

Daniel Vaňát (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Kateřina Rezková (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

16:25

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Anita Hošková (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

17:05

 

Tomáš Pavlík (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

17:25

 

Tereza Ceeová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

17:45

 

Veronika Sýkorová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:05

 

Kateřina Hladíková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

8:25

 

Martina Krejčová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

pr.- mAj

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Martina Skalová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

9:00

 

Adéla Bláhová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:20

 

Zuzana Polanská (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

10:40

 

Katrin Hlavatá (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.C {Č3}

 

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Tereza Kaplanová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

12:05

 

Iveta Michlová (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

12:25

 

Natálie Poláková (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

 

12:45

 

Heřman Dušek (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Matyáš Albrecht (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Jáchym Tuček (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

15:10

 

Vojtěch Martinec (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

pr.- mAj

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Tomáš Morvay (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.C {Č3}

 

16:35

 

zadání otázky

 

 

 

16:50

 

Denis Hladík (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

sp.- Aj_s

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:05

 

Barbora Vymetálková (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

17:25

 

Petr Gonda (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Martin Kvašinský (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

8:30

 

Michal Blažek (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

8:50

 

David Exner (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

9:10

 

Ondřej Nožička (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.C {Č3}

 

9:20

 

zadání otázky

 

 

 

9:40

 

Ervín Perthen (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

pr.- mAj

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Jan Langr (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Sára Báchorová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

11:15

 

Anežka Strnadová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

sp.- Aj_s

11:10

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Dominika Benáková (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Anna Kaupová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

13:30

 

Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mAj

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Karel Mařík (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

14:25

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Adam Šenkeřík (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

15:00

 

Šimon Podhorský (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Jakub Franta (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

16:05

 

Eliška Hochmannová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mAj

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Lucie Matoulková (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

16:40

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Martin Simon Louda (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

17:10

 

zadání otázky

 

 

 

17:30

 

Kamila Stříhavková (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

17:50

 

Patrik Szakoš (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Aj_s

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:20

 

Magdaléna Polehňová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

8:40

 

Adéla Zadrobílková (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

9:00

 

Klára Bielčíková (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.C {Č3}

 

9:05

 

zadání otázky

 

 

 

9:25

 

Václav Jaroš (zkoušející: Mgr. Ondřej Kosejk)

 

 

pr.- mAj

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Lukáš Dyntar (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

11:10

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Gabriela Kašparová (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

11:50

 

Jan Hofman (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

12:10

 

Michaela Marešová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

12:30

 

Jakub Smetana (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

kom. 6.C {Č3}

 

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Marek Aubus (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

13:20

 

Kristýna Krejčová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

13:40

 

Tereza Vlčková (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Zuzana Šicová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

sp.- Aj_s

15:40

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Daniel Šůna (zkoušející: PaedDr. Pavel Adámek)

 

 

 

16:20

 

Václav Mach (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

Mgr. Zuzana Paulů

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZ

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Viktor Macura (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

11:00

 

Vojtěch Švec (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Daniel Vaňát (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

14:45

 

Kateřina Rezková (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

15:00

 

Tomáš Pavlát (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

kom. 6.A {Č1}

 

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Eliška Dostálová (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Vojtěch Svatoň (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

17:00

 

Jáchym Tuček (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Martin Kvašinský (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

12:00

 

Michal Blažek (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

12:15

 

David Exner (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

12:30

 

Ondřej Nožička (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZ

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Václav Jaroš (zkoušející: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

Mgr. Milan Pertot

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mCh

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Andrea Ottová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:15

 

Martina Pamánková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:30

 

Lucie Koišová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:45

 

Markéta Grulichová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Tomáš Langer (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Andrea Ottová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

11:30

 

Martina Pamánková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

11:45

 

Lucie Koišová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

12:00

 

Markéta Grulichová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

12:55

 

Tereza Antošová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Tomáš Pavlík (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

14:45

 

Tereza Ceeová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

15:00

 

Veronika Sýkorová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

pr.- mCh

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Tomáš Pavlík (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

16:00

 

Tereza Ceeová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Tereza Antošová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Zuzana Polanská (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

8:15

 

Katrin Hlavatá (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Kateřina Hladíková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:30

 

Martina Krejčová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:45

 

Martina Skalová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

pr.- mBi

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Kateřina Hladíková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:30

 

Martina Krejčová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

11:15

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Zuzana Polanská (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

11:45

 

Katrin Hlavatá (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.A {Č1}

 

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Adam Fiedler (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Vojtěch Martinec (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Michal Blažek (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:00

 

David Exner (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:15

 

Ondřej Nožička (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

kom. 6.A {Č1}

 

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Anna Kaupová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

16:30

 

Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

pr.- mCh

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

17:30

 

Anna Kaupová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mCh

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Vojtěch Macháček (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Gabriela Kašparová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

9:45

 

Jan Hofman (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:00

 

Michaela Marešová (zkoušející: Mgr. Martin Vojta)

 

 

pr.- mCh

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Gabriela Kašparová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

10:45

 

Jan Hofman (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

11:00

 

Michaela Marešová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

11:15

 

Jakub Smetana (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Zuzana Šicová (zkoušející: Mgr. Jana Vízková)

 

 

Mgr. Jarmila Pokorná

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mRj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Roman Vintoňak (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

10:30

 

Ondřej Kohout (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Nj_s

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Viktor Macura (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

12:05

 

Tomáš Langer (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mNj

12:25

 

zadání otázky

 

 

 

12:40

 

Tomáš Pavlát (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

sp.- Nj_s

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Tomáš Pavlát (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mNj

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Petr Gonda (zkoušející: Mgr. Taťána Kostrhúnová)

 

 

 

15:30

 

Denis Hladík (zkoušející: Mgr. Taťána Kostrhúnová)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mNj

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Sára Báchorová (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

10:15

 

Anežka Strnadová (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

10:30

 

Dominika Benáková (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

10:45

 

Jiří Doležal (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mRj

14:00

 

zadání otázky

 

 

 

14:15

 

Daniel Šůna (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

14:30

 

Václav Mach (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

Mgr. Lenka Popélyová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Eliška Dostálová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

16:30

 

Adam Kroupa (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

16:45

 

Hubert Horák (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

17:00

 

Ladislav Slováček (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

 

17:45

 

zadání otázky

 

 

 

18:00

 

Anita Hošková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mZs

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Natálie Poláková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

11:30

 

Heřman Dušek (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Dominika Benáková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

 

11:45

 

zadání otázky

 

 

 

12:00

 

Ervín Perthen (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZs

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:40

 

Adéla Zadrobílková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

kom. 6.C {Č3}

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Marek Aubus (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:15

 

Kristýna Krejčová (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:30

 

Tereza Vlčková (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

PaedDr. Jiřina Radochová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mRj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Roman Vintoňak (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

10:30

 

Ondřej Kohout (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Nj_s

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Viktor Macura (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

12:05

 

Tomáš Langer (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mNj

12:25

 

zadání otázky

 

 

 

12:40

 

Tomáš Pavlát (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

sp.- Nj_s

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Tomáš Pavlát (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Rj_s

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Vojtěch Svatoň (přísedící: Mgr. Stanislava Langová)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mNj

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Sára Báchorová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

10:15

 

Anežka Strnadová (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

10:30

 

Dominika Benáková (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

10:45

 

Jiří Doležal (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mRj

14:00

 

zadání otázky

 

 

 

14:15

 

Daniel Šůna (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

14:30

 

Václav Mach (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

Ing. Ondřej Rusek, Mgr.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mIV

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Marek Bečvář (přísedící: Mgr. Hana Kolouchová)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mIV

10:25

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Lukáš Dyntar (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

Mgr. Jaromír Schejbal

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mZ

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Viktor Macura (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

11:00

 

Vojtěch Švec (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Daniel Vaňát (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

14:45

 

Kateřina Rezková (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

15:00

 

Tomáš Pavlát (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

kom. 6.A {Č1}

 

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Eliška Dostálová (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Vojtěch Svatoň (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

17:00

 

Jáchym Tuček (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Martin Kvašinský (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

12:00

 

Michal Blažek (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

12:15

 

David Exner (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

12:30

 

Ondřej Nožička (přísedící: Mgr. Zuzana Paulů)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mHv

11:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:55

 

Klára Bielčíková (zkoušející: Mgr. Tomáš Vachoušek)

 

 

Mgr. Michaela Sochová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Ondřej Kohout (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Filip Rehort (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

Roman Vintoňak (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:30

 

Zuzana Slaninová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Daniel Vaňát (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:30

 

Kateřina Rezková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:50

 

Tomáš Pavlát (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:10

 

Tereza Antošová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Helena Nováková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Kristýna Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

Zuzana Polanská (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:30

 

Katrin Hlavatá (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Vojtěch Svatoň (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:30

 

Jáchym Tuček (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:50

 

Vojtěch Martinec (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:10

 

Tomáš Morvay (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

10:10

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Martin Kvašinský (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:50

 

Michal Blažek (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:10

 

David Exner (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:30

 

Ondřej Nožička (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Jakub Franta (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:50

 

Eliška Hochmannová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:10

 

Kamila Stříhavková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:30

 

Patrik Szakoš (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Gabriela Kašparová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:30

 

Jan Hofman (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Michaela Marešová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

Jakub Smetana (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:50

 

Zuzana Šicová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:10

 

Daniel Šůna (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:30

 

Václav Mach (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

Mgr. Radim Špilka, Ph.D.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Ondřej Kohout (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

10:00

 

Filip Rehort (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Zuzana Slaninová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Daniel Vaňát (přísedící: Mgr. Otto Urban)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Helena Nováková (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

10:00

 

Kristýna Kratochvílová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

Mgr. Ivana Šubrtová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mFj

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Tereza Kaplanová (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

 

9:45

 

Iveta Michlová (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

 

10:00

 

Natálie Poláková (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mFj

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Lukáš Brixí (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

 

15:30

 

Karel Mařík (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

Mgr. Otto Urban

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mVv

7:40

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Zuzana Slaninová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Ondřej Kohout (zkoušející: Mgr. Radim Špilka, Ph.D.)

 

 

 

10:00

 

Filip Rehort (zkoušející: Mgr. Radim Špilka, Ph.D.)

 

 

 

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Zuzana Slaninová (zkoušející: Mgr. Radim Špilka, Ph.D.)

 

 

 

16:30

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Daniel Vaňát (zkoušející: Mgr. Radim Špilka, Ph.D.)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Helena Nováková (zkoušející: Mgr. Radim Špilka, Ph.D.)

 

 

 

10:00

 

Kristýna Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Radim Špilka, Ph.D.)

 

 

pr.- mF

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Helena Nováková (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

11:15

 

Kristýna Kratochvílová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Tomáš Morvay (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mIV

10:25

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Lukáš Dyntar (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mVv

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Václav Mach (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

Mgr. Tomáš Vachoušek

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mHv

11:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:55

 

Klára Bielčíková (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

Mgr. Jana Vízková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mCh

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Andrea Ottová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:15

 

Martina Pamánková (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:30

 

Lucie Koišová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:45

 

Markéta Grulichová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Tomáš Langer (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

12:55

 

Tereza Antošová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.C {Č3}

 

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Tomáš Pavlík (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

16:00

 

Tereza Ceeová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:15

 

Kateřina Hladíková (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:30

 

Martina Krejčová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:45

 

Martina Skalová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

11:15

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Zuzana Polanská (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:45

 

Katrin Hlavatá (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č1}

 

13:30

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Adam Fiedler (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mCh

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Eva Morávková (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

17:30

 

Anna Kaupová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mCh

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Vojtěch Macháček (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Gabriela Kašparová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:45

 

Jan Hofman (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:00

 

Michaela Marešová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:15

 

Jakub Smetana (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Zuzana Šicová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

Mgr. Zuzana Vízková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:20

 

Viktor Macura (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

8:40

 

Vojtěch Švec (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

9:00

 

Martin Majer (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

9:20

 

Tomáš Langer (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

13:50

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Adam Kroupa (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:30

 

Hubert Horák (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:50

 

Ladislav Slováček (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

15:10

 

Eliška Dostálová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

úterý 16.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:50

 

Martina Skalová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

11:10

 

Adéla Bláhová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

11:30

 

Kateřina Hladíková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

11:50

 

Martina Krejčová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Matyáš Albrecht (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:50

 

Adam Fiedler (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

15:10

 

Marek Bečvář (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

středa 17.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Dominika Benáková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

8:30

 

Jiří Doležal (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

8:50

 

Sára Báchorová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

9:10

 

Anežka Strnadová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

13:25

 

zadání otázky

 

 

 

13:50

 

Martin Simon Louda (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:10

 

Lucie Matoulková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:30

 

Anna Kaupová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

14:50

 

Eva Morávková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

pr.- mVv

15:10

 

Martin Simon Louda (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Lucie Matoulková (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

sp.- Čj_s

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:20

 

Magdaléna Polehňová (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

9:40

 

Adéla Zadrobílková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

 

10:00

 

Klára Bielčíková (zkoušející: Mgr. Ladislav Čejchan)

 

 

pr.- mVv

10:50

 

zadání otázky

 

 

 

11:10

 

Magdaléna Polehňová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

Mgr. Martin Vojta

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mBi

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Andrea Ottová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:30

 

Martina Pamánková (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:45

 

Lucie Koišová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

12:00

 

Markéta Grulichová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Tomáš Pavlík (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

14:45

 

Tereza Ceeová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

15:00

 

Veronika Sýkorová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Tereza Antošová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Zuzana Polanská (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

8:15

 

Katrin Hlavatá (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č1}

 

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Kateřina Hladíková (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:30

 

Martina Krejčová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Vojtěch Martinec (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

středa 17.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Michal Blažek (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:00

 

David Exner (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:15

 

Ondřej Nožička (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č1}

 

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Anna Kaupová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

16:30

 

Eva Morávková (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Gabriela Kašparová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:45

 

Jan Hofman (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:00

 

Michaela Marešová (přísedící: Mgr. Milan Pertot)

 

 

Mgr. Hana Vokounová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 15.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

16:25

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Anita Hošková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

17:05

 

zadání otázky

 

 

 

17:25

 

Tereza Ceeová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

17:45

 

Veronika Sýkorová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Tereza Kaplanová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:25

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Heřman Dušek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:05

 

Barbora Vymetálková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

sp.- Aj_s

9:20

 

zadání otázky

 

 

 

9:40

 

Ervín Perthen (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Karel Mařík (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

14:25

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Adam Šenkeřík (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:00

 

Šimon Podhorský (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mAj

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Lukáš Dyntar (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Marek Aubus (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:20

 

Kristýna Krejčová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:40

 

Tereza Vlčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Petra Zemanská

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mFj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Magdaléna Polehňová (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

 

10:30

 

Adéla Zadrobílková (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

 

10:45

 

Klára Bielčíková (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, MA)

 

 

Mgr. Stanislava Langová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 16.6.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Rj_s

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Vojtěch Svatoň (zkoušející: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

Daniele Geffroy Konštacký, MA

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 16.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mFj

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Tereza Kaplanová (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

 

 

9:45

 

Iveta Michlová (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

 

 

10:00

 

Natálie Poláková (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

středa 17.6.

 

kom. 6.C {Č3}

pr.- mFj

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Lukáš Brixí (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

 

 

15:30

 

Karel Mařík (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

čtvrtek 18.6.

 

kom. 6.A {Č1}

pr.- mFj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Magdaléna Polehňová (zkoušející: Mgr. Petra Zemanská)

 

 

 

10:30

 

Adéla Zadrobílková (zkoušející: Mgr. Petra Zemanská)

 

 

 

10:45

 

Klára Bielčíková (zkoušející: Mgr. Petra Zemanská)

 

 

uloženo 29. 5. 2020

Zpracováno v systému Bakaláři

Škola je příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Dominik Žilka jako svoji maturitní práci v roce 2014.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com