Rozpis učitelů u zkoušek

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Mgr. Luděk Absolon

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Pavel Novotný (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

10:45

 

Tomáš Král (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Martin Vašátko (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Anna Homoláčová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

14:20

 

Matyáš Szűcs (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č1}

 

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Karolína Kaňková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Veronika Hojná (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:50

 

Otakar Šafka (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Hana Prášilová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Aj_s

16:20

 

zadání otázky

 

 

 

16:40

 

Lucie Lasáková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

17:00

 

Kateřina Vohlídková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

17:20

 

Tereza Šimůnková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

17:25

 

zadání otázky

 

 

 

17:40

 

Petr Malák (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Aj_s

9:10

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Natálie Kadlečková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č3}

 

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Klára Brtková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Dan Audrlický (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:25

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Jakub Antonín (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Petra Hlaváčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Aj_s

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Martina Skopalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Jaroslav Čáp

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Aneta Zikešová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Petr Malák (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Lukáš Drabik (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

11:15

 

Anetta Paučinová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

11:30

 

Alena Štanderová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

11:45

 

Natálie Kadlečková (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Zuzana Dostálová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

10:00

 

Ondřej Rychtera (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

10:15

 

Anna Štěpánová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Ráchel Bartoňová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

Mgr. Iva Čeloudová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Tereza Bartošová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

9:45

 

Markéta Jahodářová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Kamila Pavlová (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Jan Novák (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

10:00

 

Jakub Ruml (zkoušející: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

Mgr. Jan Černoš

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mVv

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:20

 

Tereza Paikertová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.B {Zu}

 

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Tereza Bartošová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:55

 

zadání otázky

 

 

 

12:15

 

Markéta Jahodářová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

14:55

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Anna Homoláčová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:55

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Lucie Bolardtová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mVv

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Anežka Štochlová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mVv

10:10

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Natálie Kadlečková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Lukáš Válek (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mVv

7:20

 

zadání otázky

 

 

 

7:40

 

Anna Štěpánová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

9:25

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Matěj Bartoš (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

kom. 6.C {Č1}

 

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:20

 

Petra Hlaváčková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

Mgr. Eliška Dlouhá

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Šj_s

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:50

 

Lukáš Dvořák (přísedící: Mgr. Blanka Vacková)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mŠJ

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Lucie Lasáková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská)

 

 

 

15:00

 

Kateřina Vohlídková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská)

 

 

Mgr. Petr Drahotský

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

15:10

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Martin Flégl (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Štěpán Fojtík (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

16:00

 

Adam Prchlík (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Kateřina Charvátová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

9:00

 

Šimon Chvátil (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Vojtěch Wagner (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:00

 

Adéla Jakubovitsová (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:15

 

Ondřej Bleha (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

Mgr. Romana Fiedlerová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Andrea Burešová (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Klára Jílková (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

 

15:15

 

Adam Petr (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

kom. 6.B {Zu}

 

15:10

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Martin Flégl (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Štěpán Fojtík (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

 

 

 

16:00

 

Adam Prchlík (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mF

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Matyáš Kroupa (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

8:30

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Kateřina Charvátová (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

 

 

 

9:00

 

Šimon Chvátil (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mM

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Matyáš Kroupa (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

pr.- mM

10:30

 

Vít Škoda (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Vít Jůza (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Tereza Šimůnková (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mM

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Vojtěch Wagner (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

 

 

 

15:00

 

Adéla Jakubovitsová (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

 

 

 

15:15

 

Ondřej Bleha (přísedící: Mgr. Petr Drahotský)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mM

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Zuzana Dostálová (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

 

10:45

 

Ondřej Rychtera (zkoušející: Mgr. Jan Štěrba)

 

 

Daniele Geffroy Konštacký, M. A.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mFj

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Anna Homoláčová (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

kom. 6.C {Č1}

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Karolína Kaňková (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mFj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Jana Kubíčková (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

 

 

16:15

 

Eliška Kotingová (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

 

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Hana Prášilová (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

 

 

Mgr. Jitka Gloserová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Tomáš Král (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

10:00

 

Martin Vašátko (přísedící: Mgr. Otto Urban)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mIV

10:55

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Matyáš Kroupa (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Kristina Knopfová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

10:15

 

Jan Bubeníček (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

pr.- mIV

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Tereza Kinská (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.)

 

 

 

14:50

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Jakub Antonín (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.)

 

kom. 6.B {Zu}

 

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Ondřej Bleha (zkoušející: Ing. Ondřej Rusek, Mgr.)

 

 

Mgr. Taťána Kostrhúnová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mNj

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Klára Jílková (přísedící: Mgr. Jarmila Pokorná)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Nj_s

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:20

 

Daniela Neškrabalová (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

 

11:40

 

Jáchym Kavalír (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mNj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

David Salfický (přísedící: Mgr. Lenka Popélyová)

 

 

Mgr. Ivo Kout

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mD

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Jakub Falt (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

9:45

 

Klára Brtková (přísedící: Mgr. Dita Truhlářová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Jan Novák (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

10:45

 

Jakub Ruml (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

11:00

 

David Salfický (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.C {Č1}

 

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Hoang Thien Tran (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:45

 

David Tošovský (přísedící: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

Mgr. Pavel Lehar

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZs

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Martin Vašátko (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:15

 

Pavel Novotný (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

kom. 6.C {Č1}

 

10:35

 

zadání otázky

 

 

 

10:50

 

Jaroslav Roth (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

11:20

 

zadání otázky

 

 

 

11:35

 

Tereza Paikertová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Karolína Kaňková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZs

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Lucie Lasáková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

16:00

 

Kateřina Vohlídková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

16:15

 

Tereza Šimůnková (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Jana Kubíčková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

17:30

 

Eliška Kotingová (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

17:45

 

Anežka Štochlová (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Lukáš Drabik (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

10:00

 

Anetta Paučinová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

10:15

 

Alena Štanderová (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Jakub Falt (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:00

 

Klára Brtková (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mD

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Jan Novák (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

10:45

 

Jakub Ruml (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

11:00

 

David Salfický (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZs

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Martina Skopalová (přísedící: Mgr. Ivo Martin)

 

kom. 6.C {Č1}

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Hoang Thien Tran (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

14:45

 

René Volný (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

 

15:00

 

David Tošovský (přísedící: Mgr. Alexandra Štefková)

 

 

pr.- mD

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Hoang Thien Tran (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

15:45

 

David Tošovský (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

Mgr. Věra Lukášová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Lucie Bolardtová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

úterý 21.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mBi

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Barbora Rousková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

16:25

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Michael Gaj (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

17:00

 

Apolena Malinová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

17:15

 

Libuše Poldová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

Mgr. Ivo Martin

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZs

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Martin Vašátko (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

8:15

 

Pavel Novotný (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Tomáš Král (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Martin Vašátko (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

František Černý (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:30

 

Pavel Novotný (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

9:40

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Lukáš Dvořák (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:20

 

Kamila Pavlová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:40

 

Tereza Bartošová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:00

 

Markéta Jahodářová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Martin Flégl (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:05

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Štěpán Fojtík (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:50

 

Adam Prchlík (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

15:10

 

Lucie Bolardtová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Matyáš Szűcs (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

16:05

 

Dominik Frumar (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

16:25

 

Natálie Horáková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

16:45

 

Anna Homoláčová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Bystrík Ivanov (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:30

 

Jakub Dostál (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Otakar Šafka (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

Veronika Hojná (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

9:20

 

zadání otázky

 

 

 

9:40

 

František Dostál (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:00

 

Kateřina Charvátová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:20

 

Šimon Chvátil (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:40

 

David Capoušek (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Michael Gaj (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

13:30

 

Apolena Malinová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

13:50

 

Libuše Poldová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:10

 

Barbora Rousková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

14:25

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Jana Kubíčková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

15:05

 

Eliška Kotingová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

15:25

 

Anežka Štochlová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

15:45

 

Hana Prášilová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

pr.- mZs

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Jana Kubíčková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

17:30

 

Eliška Kotingová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

17:45

 

Anežka Štochlová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Jakub Falt (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:30

 

Klára Brtková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Kristina Knopfová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

Jan Bubeníček (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

9:40

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Daniela Neškrabalová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:20

 

Petra Poláčková (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

10:40

 

Jáchym Kavalír (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:00

 

Vadim Kablukov (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZs

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Jakub Falt (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

12:00

 

Klára Brtková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Matěj Půlpán (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

13:30

 

Vojtěch Wagner (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

13:50

 

Adéla Jakubovitsová (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

14:10

 

Ondřej Bleha (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

 

15:40

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Lukáš Válek (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

16:20

 

Dan Audrlický (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

16:40

 

Tereza Kinská (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

16:35

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Jakub Antonín (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Matěj Bartoš (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:30

 

Martina Skopalová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

8:50

 

Ondřej Tremer (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:10

 

Veronika Škutchanová (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

 

 

9:30

 

Zuzana Vaňková (přísedící: Mgr. Michaela Sochová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

10:55

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Michal Voltr (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:35

 

Jan Novák (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

11:55

 

Jakub Ruml (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

 

 

12:15

 

David Salfický (přísedící: Mgr. Zuzana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZs

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Martina Skopalová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

Mgr. Jitka Nováková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Jaroslav Roth (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

7:55

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Tereza Paikertová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Adam Petr (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:15

 

Aneta Zikešová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Vít Škoda (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:30

 

Matouš Bureš (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:50

 

Apolena Malinová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:10

 

Libuše Poldová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Daniela Neškrabalová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:15

 

Petra Poláčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:30

 

Jáchym Kavalír (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:45

 

Vadim Kablukov (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Aj_s

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Natálie Dachovská (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

14:20

 

Petr Krása (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

14:40

 

Lucie Hopková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Matěj Půlpán (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:45

 

Vojtěch Wagner (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Jan Novák (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

8:50

 

Jakub Ruml (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

9:10

 

David Salfický (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

kom. 6.C {Č1}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:05

 

Anna Štěpánová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

René Volný (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:15

 

Ráchel Bartoňová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Hoang Thien Tran (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

16:50

 

David Tošovský (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Daniel Robert Parker, M. A.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Jaroslav Roth (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

sp.- Aj_s

7:55

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Tereza Paikertová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Pavel Novotný (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

10:45

 

Tomáš Král (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

sp.- Aj_s

10:40

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Martin Vašátko (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

pr.- mAj

11:05

 

zadání otázky

 

 

 

11:20

 

František Černý (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Lukáš Dvořák (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

sp.- Aj_s

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Lucie Bolardtová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

kom. 6.A {Č3}

 

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Anna Homoláčová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

14:20

 

Matyáš Szűcs (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

14:40

 

Dominik Frumar (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Adam Petr (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

16:15

 

Aneta Zikešová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

sp.- Aj_s

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Karolína Kaňková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Vít Škoda (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

8:30

 

Matouš Bureš (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:20

 

David Capoušek (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Veronika Hojná (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

10:30

 

Jakub Dostál (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

sp.- Aj_s

10:50

 

Otakar Šafka (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Jana Kubíčková (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

13:50

 

Eliška Kotingová (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

14:10

 

Anežka Štochlová (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

pr.- mAj

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Hana Prášilová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

15:05

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Michael Gaj (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

 

15:50

 

Apolena Malinová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

16:10

 

Libuše Poldová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.C {Č1}

 

16:20

 

zadání otázky

 

 

 

16:40

 

Lucie Lasáková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

17:00

 

Kateřina Vohlídková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

17:20

 

Tereza Šimůnková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

pr.- mAj

17:25

 

zadání otázky

 

 

 

17:40

 

Petr Malák (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Daniela Neškrabalová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

8:15

 

Petra Poláčková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

8:30

 

Jáchym Kavalír (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

8:45

 

Vadim Kablukov (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Aj_s

9:10

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Natálie Kadlečková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.A {Č3}

 

10:20

 

zadání otázky

 

 

 

10:40

 

Jakub Falt (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

11:00

 

Klára Brtková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Lukáš Válek (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

pr.- mAj

13:15

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Dan Audrlický (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

 

 

13:25

 

zadání otázky

 

 

 

13:45

 

Jakub Antonín (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Aj_s

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Natálie Dachovská (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

14:20

 

Petr Krása (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

14:40

 

Lucie Hopková (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Matěj Půlpán (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

15:45

 

Vojtěch Wagner (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

16:00

 

Adéla Jakubovitsová (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Michal Voltr (zkoušející: Mgr. Hana Vokounová)

 

 

sp.- Aj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Jan Novák (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

8:50

 

Jakub Ruml (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

9:10

 

David Salfický (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Petra Hlaváčková (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Aj_s

9:55

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Martina Skopalová (zkoušející: Mgr. Luděk Absolon)

 

kom. 6.C {Č1}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:05

 

Anna Štěpánová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Veronika Škutchanová (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

12:00

 

Zuzana Vaňková (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

 

12:15

 

Matěj Bartoš (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

 

sp.- Aj_s

12:10

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Ondřej Tremer (zkoušející: Mgr. Dita Truhlářová)

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

René Volný (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

16:15

 

Ráchel Bartoňová (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

sp.- Aj_s

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Hoang Thien Tran (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

 

16:50

 

David Tošovský (zkoušející: Mgr. Jitka Nováková)

 

 

Mgr. Zuzana Paulů

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZ

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

František Černý (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

kom. 6.B {Zu}

 

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Lukáš Dvořák (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

11:30

 

Kamila Pavlová (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

kom. 6.C {Č1}

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Aneta Zikešová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Martin Flégl (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

16:25

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Štěpán Fojtík (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

 

17:00

 

Adam Prchlík (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Petr Malák (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Lukáš Drabik (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

 

11:15

 

Anetta Paučinová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

 

11:30

 

Alena Štanderová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

 

11:45

 

Natálie Kadlečková (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Matěj Půlpán (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mZ

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Zuzana Dostálová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

 

10:00

 

Ondřej Rychtera (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

 

10:15

 

Anna Štěpánová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

kom. 6.A {Č3}

 

11:15

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Ondřej Tremer (přísedící: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

kom. 6.C {Č1}

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Ráchel Bartoňová (přísedící: Mgr. Jaroslav Čáp)

 

 

Mgr. Milan Pertot

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mCh

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Anna Hercíková (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

pr.- mBi

10:50

 

zadání otázky

 

 

 

11:05

 

Anna Hercíková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

11:20

 

Andrea Burešová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

kom. 6.A {Č3}

 

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Matyáš Szűcs (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

13:30

 

Dominik Frumar (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

13:45

 

Natálie Horáková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

pr.- mCh

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Matyáš Szűcs (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

17:15

 

Dominik Frumar (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

17:30

 

Natálie Horáková (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

úterý 21.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Šimon Chvátil (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

8:15

 

David Capoušek (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

8:30

 

František Dostál (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.C {Č1}

 

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Vít Jůza (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Matouš Bureš (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mBi

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Bystrík Ivanov (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

11:30

 

Veronika Hojná (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

pr.- mCh

11:45

 

Otakar Šafka (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Michael Gaj (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

14:45

 

Apolena Malinová (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

15:00

 

Libuše Poldová (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

15:15

 

Barbora Rousková (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Daniela Neškrabalová (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:15

 

Petra Poláčková (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:30

 

Jáchym Kavalír (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

9:45

 

Vadim Kablukov (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.C {Č1}

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Natálie Dachovská (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

13:15

 

Petr Krása (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

13:30

 

Lucie Hopková (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

 

13:45

 

Filip Pergler (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

 

pr.- mBi

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Filip Pergler (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

15:15

 

Natálie Dachovská (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

15:30

 

Petr Krása (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

15:45

 

Lucie Hopková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Michal Voltr (přísedící: Mgr. Jana Vízková)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mBi

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Ondřej Tremer (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

10:45

 

Veronika Škutchanová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

11:00

 

Zuzana Vaňková (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

 

11:15

 

Martina Skopalová (přísedící: Mgr. Martin Vojta)

 

 

Mgr. Jarmila Pokorná

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mNj

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Klára Jílková (zkoušející: Mgr. Taťána Kostrhúnová)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mNj

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Kristina Knopfová (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

11:30

 

Jan Bubeníček (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Dan Audrlický (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

 

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Tereza Kinská (přísedící: PaedDr. Jiřina Radochová)

 

 

Mgr. Lenka Popélyová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Tereza Bartošová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

9:45

 

Markéta Jahodářová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Kamila Pavlová (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Nj_s

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:20

 

Daniela Neškrabalová (zkoušející: Mgr. Taťána Kostrhúnová)

 

 

 

11:40

 

Jáchym Kavalír (zkoušející: Mgr. Taťána Kostrhúnová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Jan Novák (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

 

10:00

 

Jakub Ruml (přísedící: Mgr. Iva Čeloudová)

 

 

pr.- mNj

10:15

 

David Salfický (zkoušející: Mgr. Taťána Kostrhúnová)

 

 

PaedDr. Jiřina Radochová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Rj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Tereza Bartošová (přísedící: PaedDr. Eva Rejchrtová)

 

 

 

8:30

 

Markéta Jahodářová (přísedící: PaedDr. Eva Rejchrtová)

 

 

 

8:50

 

zadání otázky

 

 

 

9:10

 

Kamila Pavlová (přísedící: PaedDr. Eva Rejchrtová)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mNj

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Kristina Knopfová (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

11:30

 

Jan Bubeníček (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Dan Audrlický (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

 

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Tereza Kinská (zkoušející: Mgr. Jarmila Pokorná)

 

 

Ing. Ondřej Rusek, Mgr.

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mIV

10:55

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Matyáš Kroupa (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mIV

13:40

 

zadání otázky

 

 

 

14:00

 

Tereza Kinská (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

14:50

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Jakub Antonín (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová)

 

kom. 6.B {Zu}

 

15:55

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Ondřej Bleha (přísedící: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

Mgr. Jaromír Schejbal

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZ

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

František Černý (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

kom. 6.B {Zu}

 

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Lukáš Dvořák (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

11:30

 

Kamila Pavlová (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

16:10

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Martin Flégl (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

16:25

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Štěpán Fojtík (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

 

17:00

 

Adam Prchlík (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mZ

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Matěj Půlpán (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mHv

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Lukáš Válek (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

pr.- mHv

17:30

 

Tereza Kinská (přísedící: Mgr. Otto Urban)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mZ

11:15

 

zadání otázky

 

 

 

11:30

 

Ondřej Tremer (zkoušející: Mgr. Zuzana Paulů)

 

 

Mgr. Michaela Sochová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Tomáš Král (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Martin Vašátko (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

František Černý (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:30

 

Pavel Novotný (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:25

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Matyáš Szűcs (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:05

 

Dominik Frumar (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:25

 

Natálie Horáková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:45

 

Anna Homoláčová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Bystrík Ivanov (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:30

 

Jakub Dostál (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Otakar Šafka (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

Veronika Hojná (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:25

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Jana Kubíčková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:05

 

Eliška Kotingová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:25

 

Anežka Štochlová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:45

 

Hana Prášilová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Jakub Falt (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:30

 

Klára Brtková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Kristina Knopfová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

Jan Bubeníček (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:40

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Lukáš Válek (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:20

 

Dan Audrlický (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:40

 

Tereza Kinská (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

16:35

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Jakub Antonín (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Matěj Bartoš (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:30

 

Martina Skopalová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

8:50

 

Ondřej Tremer (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:10

 

Veronika Škutchanová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

9:30

 

Zuzana Vaňková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

Mgr. Václav Šáda

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mF

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Bystrík Ivanov (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

9:45

 

Jakub Dostál (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

10:00

 

Otakar Šafka (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

kom. 6.B {Zu}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

František Dostál (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

11:15

 

Kateřina Charvátová (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

 

11:30

 

David Capoušek (přísedící: Mgr. Otto Urban)

 

 

Mgr. Alexandra Štefková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Čj_s

8:10

 

zadání otázky

 

 

 

8:30

 

Anna Hercíková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:50

 

Andrea Burešová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:10

 

Jaroslav Roth (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:30

 

Tereza Paikertová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mZs

10:35

 

zadání otázky

 

 

 

10:50

 

Jaroslav Roth (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

11:20

 

zadání otázky

 

 

 

11:35

 

Tereza Paikertová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

sp.- Čj_s

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Aneta Zikešová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:30

 

Karolína Kaňková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:50

 

Klára Jílková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:10

 

Adam Petr (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mZs

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Karolína Kaňková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Čj_s

8:25

 

zadání otázky

 

 

 

8:45

 

Vít Jůza (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:05

 

Matyáš Kroupa (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:25

 

Vít Škoda (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:45

 

Matouš Bureš (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Lucie Lasáková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:50

 

Kateřina Vohlídková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:10

 

Tereza Šimůnková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:30

 

Petr Malák (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mZs

15:30

 

zadání otázky

 

 

 

15:45

 

Lucie Lasáková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:00

 

Kateřina Vohlídková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

16:15

 

Tereza Šimůnková (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Natálie Kadlečková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:30

 

Lukáš Drabik (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:50

 

Anetta Paučinová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:10

 

Alena Štanderová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mZs

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Lukáš Drabik (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

10:00

 

Anetta Paučinová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

10:15

 

Alena Štanderová (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

sp.- Čj_s

15:40

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Filip Pergler (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

16:20

 

Natálie Dachovská (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

16:40

 

Petr Krása (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

17:00

 

Lucie Hopková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

sp.- Čj_s

7:50

 

zadání otázky

 

 

 

8:10

 

Petra Hlaváčková (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:30

 

Zuzana Dostálová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

8:50

 

Ondřej Rychtera (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

9:10

 

Anna Štěpánová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

12:40

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Hoang Thien Tran (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:20

 

René Volný (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

13:40

 

David Tošovský (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

 

14:00

 

Ráchel Bartoňová (přísedící: Mgr. Iveta Jalůvková)

 

 

pr.- mZs

14:15

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Hoang Thien Tran (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

14:45

 

René Volný (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

 

15:00

 

David Tošovský (zkoušející: Mgr. Pavel Lehar)

 

 

Mgr. Jan Štěrba

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Andrea Burešová (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Klára Jílková (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:15

 

Adam Petr (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mM

10:00

 

zadání otázky

 

 

 

10:15

 

Matyáš Kroupa (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

pr.- mM

10:30

 

Vít Škoda (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

Vít Jůza (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

15:00

 

zadání otázky

 

 

 

15:15

 

Tereza Šimůnková (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mM

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Zuzana Dostálová (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

 

10:45

 

Ondřej Rychtera (přísedící: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

 

Mgr. Ivana Šubrtová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mFj

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Anna Homoláčová (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, M. A.)

 

 

sp.- Fj_s

14:40

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Natálie Horáková (přísedící: Mgr. Petra Zemanská)

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mFj

15:15

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Karolína Kaňková (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, M. A.)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mFj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Jana Kubíčková (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, M. A.)

 

 

 

16:15

 

Eliška Kotingová (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, M. A.)

 

 

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Hana Prášilová (přísedící: Daniele Geffroy Konštacký, M. A.)

 

 

Mgr. Dita Truhlářová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

11:05

 

zadání otázky

 

 

 

11:20

 

František Černý (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

14:20

 

zadání otázky

 

 

 

14:40

 

Dominik Frumar (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Jakub Dostál (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Jana Kubíčková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

13:50

 

Eliška Kotingová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

14:10

 

Anežka Štochlová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mD

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Jakub Falt (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

 

9:45

 

Klára Brtková (zkoušející: Mgr. Ivo Kout)

 

 

sp.- Aj_s

10:20

 

zadání otázky

 

 

 

10:40

 

Jakub Falt (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Lukáš Válek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mAj

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Veronika Škutchanová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:00

 

Zuzana Vaňková (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

12:15

 

Matěj Bartoš (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

12:10

 

zadání otázky

 

 

 

12:30

 

Ondřej Tremer (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Otto Urban

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mM

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Tomáš Král (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

10:00

 

Martin Vašátko (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mF

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Matyáš Kroupa (zkoušející: Mgr. Romana Fiedlerová)

 

kom. 6.A {Č3}

 

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Bystrík Ivanov (zkoušející: Mgr. Václav Šáda)

 

 

 

9:45

 

Jakub Dostál (zkoušející: Mgr. Václav Šáda)

 

 

 

10:00

 

Otakar Šafka (zkoušející: Mgr. Václav Šáda)

 

kom. 6.B {Zu}

 

10:45

 

zadání otázky

 

 

 

11:00

 

František Dostál (zkoušející: Mgr. Václav Šáda)

 

 

 

11:15

 

Kateřina Charvátová (zkoušející: Mgr. Václav Šáda)

 

 

 

11:30

 

David Capoušek (zkoušející: Mgr. Václav Šáda)

středa 22.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mM

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Kristina Knopfová (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

 

10:15

 

Jan Bubeníček (zkoušející: Mgr. Jitka Gloserová)

 

 

pr.- mHv

17:00

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Lukáš Válek (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

pr.- mHv

17:30

 

Tereza Kinská (zkoušející: Mgr. Jaromír Schejbal)

 

 

Mgr. Jana Vízková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mCh

9:30

 

zadání otázky

 

 

 

9:45

 

Anna Hercíková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č3}

 

16:45

 

zadání otázky

 

 

 

17:00

 

Matyáš Szűcs (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

17:15

 

Dominik Frumar (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

17:30

 

Natálie Horáková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

úterý 21.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

7:45

 

zadání otázky

 

 

 

8:00

 

Šimon Chvátil (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

8:15

 

David Capoušek (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

8:30

 

František Dostál (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.C {Č1}

 

9:45

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Vít Jůza (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:30

 

zadání otázky

 

 

 

10:45

 

Matouš Bureš (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č3}

 

11:30

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Otakar Šafka (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

14:10

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Michael Gaj (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

14:45

 

Apolena Malinová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

15:00

 

Libuše Poldová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

15:15

 

Barbora Rousková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

8:45

 

zadání otázky

 

 

 

9:00

 

Daniela Neškrabalová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:15

 

Petra Poláčková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:30

 

Jáchym Kavalír (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

9:45

 

Vadim Kablukov (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.C {Č1}

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:00

 

Natálie Dachovská (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

13:15

 

Petr Krása (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

13:30

 

Lucie Hopková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

13:45

 

Filip Pergler (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mCh

9:15

 

zadání otázky

 

 

 

9:30

 

Michal Voltr (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

Mgr. Zuzana Vízková

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

9:40

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Lukáš Dvořák (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:20

 

Kamila Pavlová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:40

 

Tereza Bartošová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:00

 

Markéta Jahodářová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

pr.- mVv

11:25

 

zadání otázky

 

 

 

11:45

 

Tereza Bartošová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

 

11:55

 

zadání otázky

 

 

 

12:15

 

Markéta Jahodářová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

 

 

sp.- Čj_s

13:45

 

zadání otázky

 

 

 

14:10

 

Martin Flégl (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:05

 

zadání otázky

 

 

 

14:30

 

Štěpán Fojtík (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:50

 

Adam Prchlík (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

15:10

 

Lucie Bolardtová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

pr.- mVv

16:55

 

zadání otázky

 

 

 

17:15

 

Lucie Bolardtová (zkoušející: Mgr. Jan Černoš)

úterý 21.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

9:20

 

zadání otázky

 

 

 

9:40

 

František Dostál (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:00

 

Kateřina Charvátová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:20

 

Šimon Chvátil (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:40

 

David Capoušek (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:45

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Michael Gaj (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:30

 

Apolena Malinová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:50

 

Libuše Poldová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:10

 

Barbora Rousková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

9:40

 

zadání otázky

 

 

 

10:00

 

Daniela Neškrabalová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:20

 

Petra Poláčková (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

10:40

 

Jáchym Kavalír (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:00

 

Vadim Kablukov (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:50

 

zadání otázky

 

 

 

13:10

 

Matěj Půlpán (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:30

 

Vojtěch Wagner (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

13:50

 

Adéla Jakubovitsová (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

14:10

 

Ondřej Bleha (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Čj_s

10:55

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Michal Voltr (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:35

 

Jan Novák (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

11:55

 

Jakub Ruml (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

 

12:15

 

David Salfický (zkoušející: Mgr. Ivo Martin)

 

 

Mgr. Martin Vojta

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mBi

10:50

 

zadání otázky

 

 

 

11:05

 

Anna Hercíková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:20

 

Andrea Burešová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.A {Č3}

 

13:00

 

zadání otázky

 

 

 

13:15

 

Matyáš Szűcs (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

13:30

 

Dominik Frumar (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

13:45

 

Natálie Horáková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:00

 

zadání otázky

 

 

 

16:15

 

Lucie Bolardtová (zkoušející: Mgr. Věra Lukášová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mBi

11:00

 

zadání otázky

 

 

 

11:15

 

Bystrík Ivanov (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:30

 

Veronika Hojná (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

kom. 6.B {Zu}

 

16:15

 

zadání otázky

 

 

 

16:30

 

Barbora Rousková (zkoušející: Mgr. Věra Lukášová)

 

 

 

16:25

 

zadání otázky

 

 

 

16:45

 

Michael Gaj (zkoušející: Mgr. Věra Lukášová)

 

 

 

17:00

 

Apolena Malinová (zkoušející: Mgr. Věra Lukášová)

 

 

 

17:15

 

Libuše Poldová (zkoušející: Mgr. Věra Lukášová)

středa 22.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mBi

14:45

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Filip Pergler (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

15:15

 

Natálie Dachovská (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

15:30

 

Petr Krása (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

15:45

 

Lucie Hopková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.A {Č3}

pr.- mBi

10:15

 

zadání otázky

 

 

 

10:30

 

Ondřej Tremer (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

10:45

 

Veronika Škutchanová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:00

 

Zuzana Vaňková (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

 

11:15

 

Martina Skopalová (zkoušející: Mgr. Milan Pertot)

 

 

Mgr. Hana Vokounová

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

12:30

 

zadání otázky

 

 

 

12:45

 

Lukáš Dvořák (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

sp.- Aj_s

13:10

 

zadání otázky

 

 

 

13:30

 

Lucie Bolardtová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

úterý 21.5.

 

kom. 6.B {Zu}

sp.- Aj_s

9:00

 

zadání otázky

 

 

 

9:20

 

David Capoušek (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

 

15:05

 

zadání otázky

 

 

 

15:30

 

Michael Gaj (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

středa 22.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

15:45

 

zadání otázky

 

 

 

16:00

 

Adéla Jakubovitsová (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

čtvrtek 23.5.

 

kom. 6.B {Zu}

pr.- mAj

8:00

 

zadání otázky

 

 

 

8:15

 

Michal Voltr (přísedící: Daniel Robert Parker, M. A.)

 

 

Mgr. Petra Zemanská

 

datum, komise, místnost, předmět a čas u zkoušky

pondělí 20.5.

 

kom. 6.A {Č3}

sp.- Fj_s

14:40

 

zadání otázky

 

 

 

15:00

 

Natálie Horáková (zkoušející: Mgr. Ivana Šubrtová)

úterý 21.5.

 

kom. 6.C {Č1}

pr.- mŠJ

14:30

 

zadání otázky

 

 

 

14:45

 

Lucie Lasáková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

 

15:00

 

Kateřina Vohlídková (zkoušející: Mgr. Eliška Dlouhá)

 

 

uloženo 3. 5. 2019

Zpracováno v systému Bakaláři