Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 20. 5. 2019 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jaroslav Roth

 

pr. - Anglický jazyk

7:45

8:00

 

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Základy společenských věd

10:35

10:50

 

Tereza Paikertová

 

sp. - Anglický jazyk

7:55

8:15

 

 

sp. - Český jazyk

9:10

9:30

 

 

pr. - Výtvarná výchova

10:00

10:20

 

 

pr. - Základy společenských věd

11:20

11:35

 

Anna Hercíková

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Chemie

9:30

9:45

 

 

pr. - Biologie

10:50

11:05

 

Andrea Burešová

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Matematika

9:45

10:00

 

 

pr. - Biologie

11:05

11:20

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 20. 5. 2019 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Aneta Zikešová

 

sp. - Český jazyk

12:50

13:10

 

 

pr. - Zeměpis

14:15

14:30

 

 

pr. - Anglický jazyk

16:00

16:15

 

Karolína Kaňková

 

sp. - Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. - Základy společenských věd

14:30

14:45

 

 

pr. - Francouzský jazyk

15:15

15:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

16:10

16:30

 

Klára Jílková

 

sp. - Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. - Matematika

14:45

15:00

 

 

pr. - Německý jazyk

15:30

15:45

 

Adam Petr

 

sp. - Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. - Matematika

15:00

15:15

 

 

pr. - Anglický jazyk

15:45

16:00

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 21. 5. 2019 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Matyáš Kroupa

 

pr. - Fyzika

7:45

8:00

 

 

sp. - Český jazyk

8:45

9:05

 

 

pr. - Matematika

10:00

10:15

 

 

pr. - Informatika a výpočetní technika

10:55

11:15

 

Vít Škoda

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

 

sp. - Český jazyk

9:05

9:25

 

 

pr. - Matematika

10:15

10:30

 

Matouš Bureš

 

pr. - Anglický jazyk

8:15

8:30

 

 

sp. - Český jazyk

9:25

9:45

 

 

pr. - Chemie

10:30

10:45

 

Vít Jůza

 

sp. - Český jazyk

8:25

8:45

 

 

pr. - Chemie

9:45

10:00

 

 

pr. - Matematika

10:45

11:00

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 21. 5. 2019 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Lasáková

 

sp. - Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. - Španělský jazyk

14:30

14:45

 

 

pr. - Základy společenských věd

15:30

15:45

 

 

sp. - Anglický jazyk

16:20

16:40

 

Kateřina Vohlídková

 

sp. - Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. - Španělský jazyk

14:45

15:00

 

 

pr. - Základy společenských věd

15:45

16:00

 

 

sp. - Anglický jazyk

16:40

17:00

 

Tereza Šimůnková

 

sp. - Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. - Matematika

15:00

15:15

 

 

pr. - Základy společenských věd

16:00

16:15

 

 

sp. - Anglický jazyk

17:00

17:20

 

Petr Malák

 

sp. - Český jazyk

14:10

14:30

 

 

pr. - Zeměpis

15:15

15:30

 

 

pr. - Anglický jazyk

17:25

17:40

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: středa 22. 5. 2019 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Natálie Kadlečková

 

sp. - Český jazyk

7:50

8:10

 

 

sp. - Anglický jazyk

9:10

9:30

 

 

pr. - Výtvarná výchova

10:10

10:30

 

 

pr. - Zeměpis

11:30

11:45

 

Lukáš Drabik

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Základy společenských věd

9:30

9:45

 

 

pr. - Zeměpis

10:45

11:00

 

Anetta Paučinová

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Základy společenských věd

9:45

10:00

 

 

pr. - Zeměpis

11:00

11:15

 

Alena Štanderová

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Základy společenských věd

10:00

10:15

 

 

pr. - Zeměpis

11:15

11:30

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: středa 22. 5. 2019 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Natálie Dachovská

 

pr. - Chemie

12:45

13:00

 

 

sp. - Anglický jazyk

13:40

14:00

 

 

pr. - Biologie

15:00

15:15

 

 

sp. - Český jazyk

16:00

16:20

 

Petr Krása

 

pr. - Chemie

13:00

13:15

 

 

sp. - Anglický jazyk

14:00

14:20

 

 

pr. - Biologie

15:15

15:30

 

 

sp. - Český jazyk

16:20

16:40

 

Lucie Hopková

 

pr. - Chemie

13:15

13:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

14:20

14:40

 

 

pr. - Biologie

15:30

15:45

 

 

sp. - Český jazyk

16:40

17:00

 

Filip Pergler

 

pr. - Chemie

13:30

13:45

 

 

pr. - Biologie

14:45

15:00

 

 

sp. - Český jazyk

15:40

16:00

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 23. 5. 2019 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Anna Štěpánová

 

pr. - Výtvarná výchova

7:20

7:40

 

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Zeměpis

10:00

10:15

 

 

sp. - Anglický jazyk

10:45

11:05

 

Petra Hlaváčková

 

sp. - Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. - Anglický jazyk

9:15

9:30

 

 

pr. - Výtvarná výchova

11:00

11:20

 

Zuzana Dostálová

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Zeměpis

9:30

9:45

 

 

pr. - Matematika

10:15

10:30

 

Ondřej Rychtera

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Zeměpis

9:45

10:00

 

 

pr. - Matematika

10:30

10:45

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 23. 5. 2019 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Alexandra Štefková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Hoang Thien Tran

 

sp. - Český jazyk

12:40

13:00

 

 

pr. - Základy společenských věd

14:15

14:30

 

 

pr. - Dějepis

15:15

15:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

16:10

16:30

 

René Volný

 

sp. - Český jazyk

13:00

13:20

 

 

pr. - Základy společenských věd

14:30

14:45

 

 

pr. - Anglický jazyk

15:45

16:00

 

David Tošovský

 

sp. - Český jazyk

13:20

13:40

 

 

pr. - Základy společenských věd

14:45

15:00

 

 

pr. - Dějepis

15:30

15:45

 

 

sp. - Anglický jazyk

16:30

16:50

 

Ráchel Bartoňová

 

sp. - Český jazyk

13:40

14:00

 

 

pr. - Zeměpis

15:00

15:15

 

 

pr. - Anglický jazyk

16:00

16:15

 

 

 

uloženo 3. 5. 2019

Zpracováno v systému Bakaláři