Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 20. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tereza Bartošová

 

sp. - Ruský jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. - Základy společenských věd

9:15

9:30

 

 

sp. - Český jazyk

10:20

10:40

 

 

pr. - Výtvarná výchova

11:25

11:45

 

Markéta Jahodářová

 

sp. - Ruský jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Základy společenských věd

9:30

9:45

 

 

sp. - Český jazyk

10:40

11:00

 

 

pr. - Výtvarná výchova

11:55

12:15

 

Lukáš Dvořák

 

sp. - Španělský jazyk

8:30

8:50

 

 

sp. - Český jazyk

9:40

10:00

 

 

pr. - Zeměpis

11:00

11:15

 

 

pr. - Anglický jazyk

12:30

12:45

 

Kamila Pavlová

 

sp. - Ruský jazyk

8:50

9:10

 

 

sp. - Český jazyk

10:00

10:20

 

 

pr. - Zeměpis

11:15

11:30

 

 

pr. - Základy společenských věd

12:45

13:00

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 20. 5. 2019 odpoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lucie Bolardtová

 

sp. - Anglický jazyk

13:10

13:30

 

 

sp. - Český jazyk

14:50

15:10

 

 

pr. - Biologie

16:00

16:15

 

 

pr. - Výtvarná výchova

16:55

17:15

 

Martin Flégl

 

sp. - Český jazyk

13:45

14:10

 

 

pr. - Matematika

15:10

15:30

 

 

pr. - Zeměpis

16:10

16:30

 

Štěpán Fojtík

 

sp. - Český jazyk

14:05

14:30

 

 

pr. - Matematika

15:25

15:45

 

 

pr. - Zeměpis

16:25

16:45

 

Adam Prchlík

 

sp. - Český jazyk

14:30

14:50

 

 

pr. - Matematika

15:45

16:00

 

 

pr. - Zeměpis

16:45

17:00

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 21. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Šimon Chvátil

 

pr. - Chemie

7:45

8:00

 

 

pr. - Matematika

8:45

9:00

 

 

sp. - Český jazyk

10:00

10:20

 

David Capoušek

 

pr. - Chemie

8:00

8:15

 

 

sp. - Anglický jazyk

9:00

9:20

 

 

sp. - Český jazyk

10:20

10:40

 

 

pr. - Fyzika

11:15

11:30

 

František Dostál

 

pr. - Chemie

8:15

8:30

 

 

sp. - Český jazyk

9:20

9:40

 

 

pr. - Fyzika

10:45

11:00

 

Kateřina Charvátová

 

pr. - Matematika

8:30

8:45

 

 

sp. - Český jazyk

9:40

10:00

 

 

pr. - Fyzika

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 21. 5. 2019 odpoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Michael Gaj

 

sp. - Český jazyk

12:45

13:10

 

 

pr. - Chemie

14:10

14:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

15:05

15:30

 

 

pr. - Biologie

16:25

16:45

 

Apolena Malinová

 

sp. - Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. - Chemie

14:30

14:45

 

 

sp. - Anglický jazyk

15:30

15:50

 

 

pr. - Biologie

16:45

17:00

 

Libuše Poldová

 

sp. - Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. - Chemie

14:45

15:00

 

 

sp. - Anglický jazyk

15:50

16:10

 

 

pr. - Biologie

17:00

17:15

 

Barbora Rousková

 

sp. - Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. - Chemie

15:00

15:15

 

 

pr. - Biologie

16:15

16:30

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: středa 22. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Daniela Neškrabalová

 

pr. - Anglický jazyk

7:45

8:00

 

 

pr. - Chemie

8:45

9:00

 

 

sp. - Český jazyk

9:40

10:00

 

 

sp. - Německý jazyk

11:00

11:20

 

Petra Poláčková

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

 

pr. - Chemie

9:00

9:15

 

 

sp. - Český jazyk

10:00

10:20

 

Jáchym Kavalír

 

pr. - Anglický jazyk

8:15

8:30

 

 

pr. - Chemie

9:15

9:30

 

 

sp. - Český jazyk

10:20

10:40

 

 

sp. - Německý jazyk

11:20

11:40

 

Vadim Kablukov

 

pr. - Anglický jazyk

8:30

8:45

 

 

pr. - Chemie

9:30

9:45

 

 

sp. - Český jazyk

10:40

11:00

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: středa 22. 5. 2019 odpoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Matěj Půlpán

 

sp. - Český jazyk

12:50

13:10

 

 

pr. - Zeměpis

14:15

14:30

 

 

pr. - Anglický jazyk

15:15

15:30

 

Vojtěch Wagner

 

sp. - Český jazyk

13:10

13:30

 

 

pr. - Matematika

14:30

14:45

 

 

pr. - Anglický jazyk

15:30

15:45

 

Adéla Jakubovitsová

 

sp. - Český jazyk

13:30

13:50

 

 

pr. - Matematika

14:45

15:00

 

 

pr. - Anglický jazyk

15:45

16:00

 

Ondřej Bleha

 

sp. - Český jazyk

13:50

14:10

 

 

pr. - Matematika

15:00

15:15

 

 

pr. - Informatika a výpočetní technika

15:55

16:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 23. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Zdeňka Strnadová

Místopředseda: Mgr. Lenka Popélyová

Třídní: Mgr. Věra Lukášová

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Michal Voltr

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

 

pr. - Chemie

9:15

9:30

 

 

sp. - Český jazyk

10:55

11:15

 

Jan Novák

 

sp. - Anglický jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Základy společenských věd

9:30

9:45

 

 

pr. - Dějepis

10:15

10:30

 

 

sp. - Český jazyk

11:15

11:35

 

Jakub Ruml

 

sp. - Anglický jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Základy společenských věd

9:45

10:00

 

 

pr. - Dějepis

10:30

10:45

 

 

sp. - Český jazyk

11:35

11:55

 

David Salfický

 

sp. - Anglický jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Německý jazyk

10:00

10:15

 

 

pr. - Dějepis

10:45

11:00

 

 

sp. - Český jazyk

11:55

12:15

 

 

 

uloženo 3. 5. 2019

Zpracováno v systému Bakaláři