Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 20. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Martin Vašátko

 

pr. - Základy společenských věd

7:45

8:00

 

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Matematika

9:45

10:00

 

 

sp. - Anglický jazyk

10:40

11:00

 

Pavel Novotný

 

pr. - Základy společenských věd

8:00

8:15

 

 

sp. - Český jazyk

9:10

9:30

 

 

pr. - Anglický jazyk

10:15

10:30

 

Tomáš Král

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Matematika

9:30

9:45

 

 

pr. - Anglický jazyk

10:30

10:45

 

František Černý

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Zeměpis

10:00

10:15

 

 

pr. - Anglický jazyk

11:05

11:20

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 20. 5. 2019 odpoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Anna Homoláčová

 

pr. - Francouzský jazyk

12:45

13:00

 

 

sp. - Anglický jazyk

13:40

14:00

 

 

pr. - Výtvarná výchova

14:55

15:15

 

 

sp. - Český jazyk

16:25

16:45

 

Matyáš Szűcs

 

pr. - Biologie

13:00

13:15

 

 

sp. - Anglický jazyk

14:00

14:20

 

 

sp. - Český jazyk

15:25

15:45

 

 

pr. - Chemie

16:45

17:00

 

Dominik Frumar

 

pr. - Biologie

13:15

13:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

14:20

14:40

 

 

sp. - Český jazyk

15:45

16:05

 

 

pr. - Chemie

17:00

17:15

 

Natálie Horáková

 

pr. - Biologie

13:30

13:45

 

 

sp. - Francouzský jazyk

14:40

15:00

 

 

sp. - Český jazyk

16:05

16:25

 

 

pr. - Chemie

17:15

17:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 21. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Bystrík Ivanov

 

sp. - Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. - Fyzika

9:15

9:30

 

 

pr. - Biologie

11:00

11:15

 

Jakub Dostál

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Fyzika

9:30

9:45

 

 

pr. - Anglický jazyk

10:15

10:30

 

Otakar Šafka

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Fyzika

9:45

10:00

 

 

sp. - Anglický jazyk

10:30

10:50

 

 

pr. - Chemie

11:30

11:45

 

Veronika Hojná

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Anglický jazyk

10:00

10:15

 

 

pr. - Biologie

11:15

11:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 21. 5. 2019 odpoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jana Kubíčková

 

sp. - Anglický jazyk

13:10

13:30

 

 

sp. - Český jazyk

14:25

14:45

 

 

pr. - Francouzský jazyk

15:45

16:00

 

 

pr. - Základy společenských věd

17:00

17:15

 

Eliška Kotingová

 

sp. - Anglický jazyk

13:30

13:50

 

 

sp. - Český jazyk

14:45

15:05

 

 

pr. - Francouzský jazyk

16:00

16:15

 

 

pr. - Základy společenských věd

17:15

17:30

 

Anežka Štochlová

 

sp. - Anglický jazyk

13:50

14:10

 

 

sp. - Český jazyk

15:05

15:25

 

 

pr. - Výtvarná výchova

16:10

16:30

 

 

pr. - Základy společenských věd

17:30

17:45

 

Hana Prášilová

 

pr. - Anglický jazyk

14:15

14:30

 

 

sp. - Český jazyk

15:25

15:45

 

 

pr. - Francouzský jazyk

16:45

17:00

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: středa 22. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jakub Falt

 

sp. - Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. - Dějepis

9:15

9:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

10:20

10:40

 

 

pr. - Základy společenských věd

11:30

11:45

 

Klára Brtková

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

pr. - Dějepis

9:30

9:45

 

 

sp. - Anglický jazyk

10:40

11:00

 

 

pr. - Základy společenských věd

11:45

12:00

 

Kristina Knopfová

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Matematika

9:45

10:00

 

 

pr. - Německý jazyk

11:00

11:15

 

Jan Bubeníček

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Matematika

10:00

10:15

 

 

pr. - Německý jazyk

11:15

11:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: středa 22. 5. 2019 odpoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Lukáš Válek

 

sp. - Anglický jazyk

12:50

13:10

 

 

pr. - Výtvarná výchova

14:10

14:30

 

 

sp. - Český jazyk

15:40

16:00

 

 

pr. - Hudební výchova

17:00

17:15

 

Dan Audrlický

 

pr. - Anglický jazyk

13:15

13:30

 

 

pr. - Německý jazyk

14:45

15:00

 

 

sp. - Český jazyk

16:00

16:20

 

Jakub Antonín

 

pr. - Anglický jazyk

13:25

13:45

 

 

pr. - Informatika a výpočetní technika

14:50

15:15

 

 

sp. - Český jazyk

16:35

17:00

 

Tereza Kinská

 

pr. - Informatika a výpočetní technika

13:40

14:00

 

 

pr. - Německý jazyk

15:30

15:45

 

 

sp. - Český jazyk

16:20

16:40

 

 

pr. - Hudební výchova

17:15

17:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 23. 5. 2019 dopoledne

Předseda: Mgr. Lenka Krejsová

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Milan Pertot

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Matěj Bartoš

 

sp. - Český jazyk

7:50

8:10

 

 

pr. - Výtvarná výchova

9:25

9:45

 

 

pr. - Anglický jazyk

12:00

12:15

 

Martina Skopalová

 

sp. - Český jazyk

8:10

8:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

9:55

10:15

 

 

pr. - Biologie

11:00

11:15

 

 

pr. - Základy společenských věd

12:30

12:45

 

Ondřej Tremer

 

sp. - Český jazyk

8:30

8:50

 

 

pr. - Biologie

10:15

10:30

 

 

pr. - Zeměpis

11:15

11:30

 

 

sp. - Anglický jazyk

12:10

12:30

 

Veronika Škutchanová

 

sp. - Český jazyk

8:50

9:10

 

 

pr. - Biologie

10:30

10:45

 

 

pr. - Anglický jazyk

11:30

11:45

 

Zuzana Vaňková

 

sp. - Český jazyk

9:10

9:30

 

 

pr. - Biologie

10:45

11:00

 

 

pr. - Anglický jazyk

11:45

12:00

 

 

 

uloženo 3. 5. 2019

Zpracováno v systému Bakaláři