Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: úterý 16. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Matěj Štrait

7:50

8:10

 

 

Jan Novotný

8:10

8:30

 

 

Kateřina Marečková

8:25

8:50

 

 

Kateřina Kotrbová

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Matěj Štrait

9:10

9:30

 

 

Jan Novotný

9:30

9:50

 

 

Kateřina Marečková

9:45

10:10

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Kateřina Kotrbová

10:15

10:30

 

pr.- Biologie     

 

Matěj Štrait

10:30

10:45

 

 

Jan Novotný

10:45

11:00

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Kateřina Marečková

10:55

11:15

 

 

Kateřina Kotrbová

11:15

11:30

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Matěj Štrait

11:30

11:45

 

 

Jan Novotný

11:45

12:00

 

 

Kateřina Marečková

11:55

12:15

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: úterý 16. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Anna Adamčiková

13:20

13:40

 

 

Jana Rezlerová

13:40

14:00

 

 

Kateřina Ottová

14:00

14:20

 

 

Marie Levínská

14:20

14:40

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Anna Adamčiková

14:45

15:00

 

 

Jana Rezlerová

15:00

15:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Kateřina Ottová

15:15

15:30

 

 

Marie Levínská

15:30

15:45

 

pr.- Dějepis     

 

Anna Adamčiková

15:45

16:00

 

pr.- Zeměpis     

 

Jana Rezlerová

16:00

16:15

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Kateřina Ottová

16:15

16:30

 

 

Marie Levínská

16:30

16:45

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Anna Adamčiková

16:40

17:00

 

 

Jana Rezlerová

17:00

17:20

 

 

Kateřina Ottová

17:20

17:40

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: středa 17. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Nicola Rückerová

7:50

8:10

 

 

Veronika Veselková

8:10

8:30

 

 

Vojtěch Záhora

8:30

8:50

 

 

Kateřina Šubrtová

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Nicola Rückerová

9:10

9:30

 

 

Veronika Veselková

9:30

9:50

 

 

Vojtěch Záhora

9:50

10:10

 

 

Kateřina Šubrtová

10:10

10:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Nicola Rückerová

10:30

10:45

 

 

Veronika Veselková

10:45

11:00

 

 

Vojtěch Záhora

11:00

11:15

 

 

Kateřina Šubrtová

11:15

11:30

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Nicola Rückerová

11:30

11:45

 

 

Veronika Veselková

11:45

12:00

 

pr.- Zeměpis     

 

Vojtěch Záhora

12:00

12:15

 

pr.- Německý jazyk     

 

Kateřina Šubrtová

12:15

12:30

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: středa 17. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Hudební výchova     

 

Štěpánka Mašatová

12:30

12:45

 

sp.- Český jazyk     

 

Lukáš Hnízdo

13:40

14:00

 

 

Marek Lukáš

14:00

14:20

 

 

Matěj Skořepa

14:20

14:40

 

 

Štěpánka Mašatová

14:40

15:00

 

pr.- Zeměpis     

 

Lukáš Hnízdo

15:00

15:15

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Marek Lukáš

15:15

15:30

 

 

Matěj Skořepa

15:30

15:45

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Štěpánka Mašatová

15:40

16:00

 

 

Lukáš Hnízdo

16:00

16:20

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Marek Lukáš

16:20

16:35

 

 

Matěj Skořepa

16:35

16:50

 

 

Lukáš Hnízdo

16:50

17:05

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Štěpánka Mašatová

17:05

17:20

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Václav Lamich

7:50

8:10

 

 

Kateřina Skybová

8:10

8:30

 

 

Iveta Lamberská

8:25

8:50

 

 

Tomáš Nejedlo

8:45

9:10

 

pr.- Fyzika     

 

Václav Lamich

9:15

9:30

 

 

Kateřina Skybová

9:30

9:45

 

 

Iveta Lamberská

9:40

10:00

 

 

Tomáš Nejedlo

9:55

10:15

 

pr.- Matematika     

 

Václav Lamich

10:15

10:30

 

 

Kateřina Skybová

10:30

10:45

 

 

Iveta Lamberská

10:40

11:00

 

 

Tomáš Nejedlo

10:55

11:15

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Jana Šubrtová

12:30

12:50

 

 

Jan Šimáček

12:50

13:10

 

sp.- Český jazyk     

 

Lukáš Kulička

13:10

13:30

 

 

Jana Šubrtová

13:30

13:50

 

 

Jan Šimáček

13:50

14:10

 

pr.- Matematika     

 

Lukáš Kulička

14:15

14:30

 

pr.- Biologie     

 

Jana Šubrtová

14:30

14:45

 

 

Jan Šimáček

14:45

15:00

 

pr.- Chemie     

 

Lukáš Kulička

15:00

15:15

 

 

Jana Šubrtová

15:15

15:30

 

 

Jan Šimáček

15:30

15:45

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: pátek 19. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Pavla Beránková

7:40

8:00

 

 

Adriana Silová

8:00

8:20

 

 

Klára Dusová

8:15

8:40

 

pr.- Chemie     

 

Jan Sadílek

8:45

9:00

 

 

Pavla Beránková

9:00

9:15

 

 

Adriana Silová

9:15

9:30

 

 

Klára Dusová

9:25

9:45

 

pr.- Biologie     

 

Jan Sadílek

9:45

10:00

 

 

Pavla Beránková

10:00

10:15

 

 

Adriana Silová

10:15

10:30

 

 

Klára Dusová

10:25

10:45

 

sp.- Český jazyk     

 

Jan Sadílek

10:40

11:00

 

 

Pavla Beránková

11:00

11:20

 

 

Adriana Silová

11:20

11:40

 

 

Klára Dusová

11:35

12:00

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2011)

Termín: pátek 19. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Lenka Machková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: Mgr. Lenka Homoláčová

Místnost: Č3 - Český jazyk 3

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Zeměpis     

 

Jan Nevečeřal

13:15

13:30

 

 

Filip Mairinger

13:30

13:45

 

pr.- Matematika     

 

Petra Suntychová

13:45

14:00

 

pr.- Dějepis     

 

Jan Nevečeřal

14:00

14:15

 

pr.- Matematika     

 

Filip Mairinger

14:15

14:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Petra Suntychová

14:30

14:45

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Jan Nevečeřal

14:50

15:10

 

sp.- Český jazyk     

 

Filip Mairinger

15:10

15:30

 

 

Petra Suntychová

15:30

15:50

 

 

Jan Nevečeřal

15:50

16:10

 

 

 

uloženo 3. 5. 2017

Zpracováno v systému Bakaláři