Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: úterý 16. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Tereza Krausová

7:50

8:10

 

 

Šimon Pásler

8:10

8:30

 

 

Vendula Marková

8:30

8:50

 

 

Andrea Skřivánková

8:50

9:10

 

pr.- Chemie     

 

Tereza Krausová

9:15

9:30

 

pr.- Dějepis     

 

Šimon Pásler

9:30

9:45

 

 

Vendula Marková

9:45

10:00

 

pr.- Německý jazyk     

 

Andrea Skřivánková

10:00

10:15

 

 

Tereza Krausová

10:15

10:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Šimon Pásler

10:30

10:45

 

 

Vendula Marková

10:45

11:00

 

 

Andrea Skřivánková

11:00

11:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Tereza Krausová

11:10

11:30

 

 

Šimon Pásler

11:30

11:50

 

 

Vendula Marková

11:50

12:10

 

 

Andrea Skřivánková

12:10

12:30

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: úterý 16. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Francouzský jazyk     

 

Eva Sedláčková

13:30

13:45

 

sp.- Český jazyk     

 

Filip Kotek

13:40

14:00

 

 

Vojtěch Štulc

14:00

14:20

 

 

Eva Sedláčková

14:20

14:40

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Filip Kotek

14:40

15:00

 

 

Vojtěch Štulc

15:00

15:20

 

 

Eva Sedláčková

15:20

15:40

 

pr.- Biologie     

 

Filip Kotek

15:45

16:00

 

 

Vojtěch Štulc

16:00

16:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Eva Sedláčková

16:15

16:30

 

pr.- Chemie     

 

Filip Kotek

16:30

16:45

 

 

Vojtěch Štulc

16:45

17:00

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: středa 17. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     

 

Veronika Hroudová

8:00

8:15

 

 

Šimon Fojtík

8:15

8:30

 

 

Dominik Erhart

8:30

8:45

 

pr.- Matematika     

 

Veronika Hroudová

8:45

9:00

 

 

Šimon Fojtík

9:00

9:15

 

 

Dominik Erhart

9:15

9:30

 

sp.- Český jazyk     

 

Veronika Hroudová

9:40

10:00

 

 

Šimon Fojtík

10:00

10:20

 

 

Dominik Erhart

10:20

10:40

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: středa 17. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Kateřina Jílková

12:40

13:00

 

 

Jana Pourová

13:00

13:20

 

 

Julie Ledvinová

13:20

13:40

 

 

Anna Kolková

13:40

14:00

 

pr.- Chemie     

 

Kateřina Jílková

14:00

14:15

 

 

Jana Pourová

14:15

14:30

 

 

Julie Ledvinová

14:30

14:45

 

 

Anna Kolková

14:45

15:00

 

sp.- Český jazyk     

 

Kateřina Jílková

14:55

15:15

 

 

Jana Pourová

15:15

15:35

 

 

Julie Ledvinová

15:35

15:55

 

 

Anna Kolková

15:55

16:15

 

pr.- Biologie     

 

Kateřina Jílková

16:15

16:30

 

 

Jana Pourová

16:30

16:45

 

 

Julie Ledvinová

16:45

17:00

 

 

Anna Kolková

17:00

17:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Tomáš Heger

8:05

8:30

 

 

Jakub Turek

8:30

8:50

 

 

David Dubský

8:50

9:10

 

 

Vojtěch Svěrák

9:10

9:30

 

pr.- Biologie     

 

Tomáš Heger

9:25

9:45

 

pr.- Zeměpis     

 

Jakub Turek

9:45

10:00

 

pr.- Základy společenských věd     

 

David Dubský

10:00

10:15

 

 

Vojtěch Svěrák

10:15

10:30

 

 

Tomáš Heger

10:25

10:45

 

 

Jakub Turek

10:45

11:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

David Dubský

11:00

11:15

 

 

Vojtěch Svěrák

11:15

11:30

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Tomáš Heger

11:20

11:45

 

 

Jakub Turek

11:45

12:05

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Chemie     

 

Blanka Steinerová

13:00

13:15

 

 

Hana Koťátková

13:15

13:30

 

pr.- Deskriptivní geometrie     

 

Jan Skopal

13:15

13:45

 

pr.- Biologie     

 

Blanka Steinerová

13:45

14:00

 

sp.- Český jazyk     

 

Hana Koťátková

14:00

14:20

 

 

Jan Skopal

14:20

14:40

 

 

Blanka Steinerová

14:40

15:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Hana Koťátková

15:00

15:15

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Jan Skopal

15:15

15:30

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Blanka Steinerová

15:30

15:50

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2011)

Termín: pátek 19. 5. 2017 dopoledne

Předseda: RNDr. Tomáš Červinka

Místopředseda: Mgr. Alexandra Štefková

Třídní: Mgr. Luděk Absolon

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Jan Fiedler

7:50

8:10

 

 

Jan Macháček

8:10

8:30

 

 

Josef Kopecký

8:30

8:50

 

 

Jiří Zubr

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Jan Fiedler

9:10

9:30

 

pr.- Fyzika     

 

Jan Macháček

9:30

9:45

 

 

Josef Kopecký

9:45

10:00

 

 

Jiří Zubr

10:00

10:15

 

pr.- Informatika a výpočetní technika     

 

Jan Fiedler

10:15

10:30

 

pr.- Matematika     

 

Jan Macháček

10:30

10:45

 

 

Josef Kopecký

10:45

11:00

 

 

Jiří Zubr

11:00

11:15

 

pr.- Zeměpis     

 

Jan Fiedler

11:15

11:30

 

 

 

uloženo 3. 5. 2017

Zpracováno v systému Bakaláři