Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: úterý 16. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     

 

Natálie Polášková

7:45

8:00

 

 

Adam Hošek

8:00

8:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Tomáš Kalina

8:10

8:30

 

 

Kateřina Lutonská

8:30

8:50

 

sp.- Český jazyk     

 

Natálie Polášková

8:50

9:10

 

 

Adam Hošek

9:10

9:30

 

 

Tomáš Kalina

9:30

9:50

 

 

Kateřina Lutonská

9:50

10:10

 

sp.- Francouzský jazyk     

 

Natálie Polášková

10:05

10:25

 

 

Adam Hošek

10:25

10:45

 

pr.- Chemie     

 

Tomáš Kalina

10:45

11:00

 

 

Kateřina Lutonská

11:00

11:15

 

 

Natálie Polášková

11:15

11:30

 

 

Adam Hošek

11:30

11:45

 

pr.- Biologie     

 

Tomáš Kalina

11:45

12:00

 

 

Kateřina Lutonská

12:00

12:15

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: úterý 16. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     

 

Tereza Vašátková

13:15

13:30

 

 

Zuzana Rezková

13:30

13:45

 

sp.- Český jazyk     

 

David Štěpán

13:40

14:00

 

 

Tomáš Vaňásek

14:00

14:20

 

 

Tereza Vašátková

14:20

14:40

 

 

Zuzana Rezková

14:40

15:00

 

pr.- Chemie     

 

David Štěpán

15:00

15:15

 

 

Tomáš Vaňásek

15:15

15:30

 

pr.- Matematika     

 

Tereza Vašátková

15:30

15:45

 

 

Zuzana Rezková

15:45

16:00

 

 

David Štěpán

16:00

16:15

 

pr.- Fyzika     

 

Tomáš Vaňásek

16:15

16:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: středa 17. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Barbora Kovářová

7:50

8:10

 

 

Daniela Wojnarová

8:10

8:30

 

 

Eva Faltusová

8:30

8:50

 

 

Marie Bernadetta Hanušová

8:50

9:10

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Barbora Kovářová

9:15

9:30

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Daniela Wojnarová

9:30

9:45

 

 

Eva Faltusová

9:45

10:00

 

 

Marie Bernadetta Hanušová

10:00

10:15

 

 

Barbora Kovářová

10:15

10:30

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Daniela Wojnarová

10:30

10:45

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Eva Faltusová

10:45

11:00

 

pr.- Chemie     

 

Marie Bernadetta Hanušová

11:00

11:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Barbora Kovářová

11:10

11:30

 

 

Daniela Wojnarová

11:30

11:50

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: středa 17. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Petr Dočekal

13:10

13:30

 

 

Tomáš Klinský

13:30

13:50

 

 

Gabriela Chládková

13:50

14:10

 

 

Sára Strakošová

14:10

14:30

 

pr.- Matematika     

 

Petr Dočekal

14:30

14:45

 

 

Tomáš Klinský

14:45

15:00

 

 

Gabriela Chládková

15:00

15:15

 

 

Sára Strakošová

15:15

15:30

 

pr.- Fyzika     

 

Petr Dočekal

15:30

15:45

 

 

Tomáš Klinský

15:45

16:00

 

 

Gabriela Chládková

16:00

16:15

 

 

Sára Strakošová

16:15

16:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Terezie Rusková

7:50

8:10

 

 

Václav Karel

8:10

8:30

 

 

Karel Chlumský

8:30

8:50

 

 

Pavlína Marková

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Terezie Rusková

9:05

9:25

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Václav Karel

9:30

9:45

 

 

Karel Chlumský

9:45

10:00

 

 

Pavlína Marková

10:00

10:15

 

pr.- Chemie     

 

Terezie Rusková

10:15

10:30

 

 

Václav Karel

10:30

10:45

 

 

Karel Chlumský

10:45

11:00

 

 

Pavlína Marková

11:00

11:15

 

pr.- Zeměpis     

 

Terezie Rusková

11:15

11:30

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

David Oleksiak

13:00

13:20

 

 

Jan Půlpán

13:20

13:40

 

 

Anna Teichmanová

13:40

14:00

 

 

Petr Preis

13:55

14:20

 

sp.- Anglický jazyk     

 

David Oleksiak

14:20

14:40

 

pr.- Matematika     

 

Jan Půlpán

14:45

15:00

 

 

Anna Teichmanová

15:00

15:15

 

pr.- Biologie     

 

Petr Preis

15:25

15:45

 

pr.- Zeměpis     

 

David Oleksiak

15:45

16:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Jan Půlpán

16:00

16:15

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Anna Teichmanová

16:15

16:30

 

 

Petr Preis

16:25

16:45

 

 

David Oleksiak

16:45

17:00

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2011)

Termín: pátek 19. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Michal Dočekal

Místopředseda: PaedDr. Jiřina Radochová

Třídní: Mgr. Iveta Jalůvková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Mario Čeladník

7:50

8:10

 

 

Kryštof Žáček

8:05

8:30

 

 

Sebastian Brun

8:10

8:50

 

 

Viktor Gilar

8:50

9:10

 

 

Jan Zeman

9:10

9:30

 

pr.- Dějepis     

 

Mario Čeladník

9:30

9:45

 

 

Kryštof Žáček

9:40

10:00

 

 

Sebastian Brun

9:45

10:15

 

 

Viktor Gilar

10:15

10:30

 

 

Jan Zeman

10:30

10:45

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Mario Čeladník

10:45

11:00

 

 

Kryštof Žáček

10:55

11:15

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Sebastian Brun

11:00

11:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Viktor Gilar

11:30

11:45

 

 

Jan Zeman

11:45

12:00

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Mario Čeladník

12:00

12:20

 

 

Kryštof Žáček

12:15

12:40

 

 

Sebastian Brun

12:20

13:00

 

 

Viktor Gilar

13:00

13:20

 

 

Jan Zeman

13:20

13:40

 

 

 

uloženo 3. 5. 2017

Zpracováno v systému Bakaláři