Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslav Peš

 

sp.- Aj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mD

 

pr.- mVv

Anna Budínská

 

pr.- mAj

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

Natálie Sováková

 

pr.- mAj

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mVv

 

pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukáš Střelka

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mM

Samuel Havlíček

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mM

Miroslav Krejčí

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mM

Miloš Fejgl

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mM

 

úterý 22. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Gebrt

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

sp.- Aj_s

Dominika Michaličková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

sp.- Aj_s

Martin Metelka

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

sp.- Aj_s

Tereza Špalovská

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

úterý 22. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominik Havel

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mF

 

pr.- mM

Filip Vondráček

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mF

 

pr.- mAj

Matěj Věříš

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mF

 

pr.- mAj

 

středa 23. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Kropíková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

sp.- Aj_s

Tereza Včeláková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

sp.- Aj_s

David Homoláč

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

sp.- Aj_s

Jan Faltejsek

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

středa 23. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Voborníková

pr.- mZs

 

pr.- mD

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

Marika Machačová

 

pr.- mZs

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

Valentýna Šafářová

 

pr.- mZs

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mVv

 

sp.- Aj_s

Tereza Chlumská

 

pr.- mZs

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mVv

 

sp.- Aj_s

 

čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina Polášková

 

pr.- mZs

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mNj

Daniel Plíšek

 

pr.- mZs

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mNj

Veronika Friedlová

 

pr.- mZs

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Chmelíková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mFj

 

pr.- mZs

 

sp.- Aj_s

Andrea Hlaváčková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mFj

 

pr.- mHv

 

sp.- Aj_s

Aneta Frydrychová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mFj

 

pr.- mAj

Gabriela Strnadová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mHv

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Homoláčová

sp.- Šj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mVv

Vojtěch Kuča

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mAj

Aleš Horáček

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mAj

Jakub Šturm

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mVv

Markéta Sokolová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mAj

 

pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Dyntar

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mF

 

pr.- mAj

Veronika Hrnčálová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mNj

 

sp.- Aj_s

Barbora Fedrselová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mF

 

pr.- mM

Petr Ježek

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mF

 

pr.- mM

 

úterý 22. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alice Pospíšilová

pr.- mAj

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

Eva Špriňarová

 

sp.- Aj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mZ

 

pr.- mNj

Diana Mašková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mM

Ilja Kunicyn

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mNj

 

úterý 22. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tereza Gajová

sp.- Aj_s

 

pr.- mNj

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mZs

Jaroslav Koďousek

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mNj

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mZs

Tereza Holomková

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mNj

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mVv

Jakub Mareš

 

pr.- mDg

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

středa 23. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna-Marie Minxová

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mZ

 

pr.- mVv

Veronika Patočková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

Jiří Řezníček

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mZ

 

pr.- mAj

Tomáš Pásztor

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mZ

 

pr.- mAj

 

středa 23. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adéla Grindlerová

 

sp.- Aj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

Adam Vlachý

 

sp.- Aj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

Adéla Rozmanová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

Tereza Ježková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Richard Bláha

 

sp.- Aj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mD

 

pr.- mZs

Martin Bartoš

 

pr.- mZ

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mD

Ondřej Ridl

 

pr.- mZ

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mD

Ondřej Bureš

 

pr.- mM

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mD

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eliška Horáková

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mD

 

pr.- mZs

Anežka Hadincová

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mD

 

pr.- mZs

Ladislav Šulc

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mD

 

pr.- mZs

Hana Koželská

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mD

 

pr.- mZs

 

pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludmila Hysková

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mZs

Lukáš Košťál

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

Daniel Beránek

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

Barbora Šejvlová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mBi

 

pr.- mCh

 

úterý 22. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Jaroš

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mF

Lucie Kvášová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mVv

Daniela Švecová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mVv

Andrea Větříčková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mBi

 

úterý 22. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Strejciusová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

Eliška Bartoníčková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

Jan Bárta

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

Pavel Cee

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

 

středa 23. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Slaninová

 

sp.- Aj_s

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mVv

 

pr.- mZs

Anna Zahálková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mZs

Jan Šimek

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mZs

Iva Černohlávková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mVv

 

pr.- mZs

 

středa 23. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Malá

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mFj

 

pr.- mZs

Ondřej Dörner

 

sp.- Čj_s

 

sp.- Aj_s

 

pr.- mM

 

pr.- mNj

Daniel Křížek

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mCh

Kateřina Šimůnková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mFj

 

pr.- mVv

 

čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Šenkeříková

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

Tereza Trlicová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

Ondřej Melichar

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

sp.- Aj_s

Petra Švehlová

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mCh

 

pr.- mBi

 

čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Vojtíšek

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mZs

 

pr.- mAj

Michal Žuček

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mIV

Kryštof Podaný

 

sp.- Čj_s

 

pr.- mAj

 

pr.- mNj

uloženo 26. 4. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři