Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Eliška Horáková

7:50

8:10

 

 

Anežka Hadincová

8:10

8:30

 

 

Ladislav Šulc

8:30

8:50

 

 

Hana Koželská

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Eliška Horáková

9:10

9:30

 

 

Anežka Hadincová

9:30

9:50

 

 

Ladislav Šulc

9:50

10:10

 

 

Hana Koželská

10:10

10:30

 

pr.- Dějepis     

 

Eliška Horáková

10:30

10:45

 

 

Anežka Hadincová

10:45

11:00

 

 

Ladislav Šulc

11:00

11:15

 

 

Hana Koželská

11:15

11:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Eliška Horáková

11:30

11:45

 

 

Anežka Hadincová

11:45

12:00

 

 

Ladislav Šulc

12:00

12:15

 

 

Hana Koželská

12:15

12:30

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Ludmila Hysková

13:40

14:00

 

 

Lukáš Košťál

14:00

14:20

 

 

Daniel Beránek

14:20

14:40

 

 

Barbora Šejvlová

14:40

15:00

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Ludmila Hysková

15:00

15:20

 

 

Lukáš Košťál

15:20

15:40

 

pr.- Biologie     

 

Daniel Beránek

15:45

16:00

 

 

Barbora Šejvlová

16:00

16:15

 

 

Ludmila Hysková

16:15

16:30

 

 

Lukáš Košťál

16:30

16:45

 

pr.- Chemie     

 

Daniel Beránek

16:45

17:00

 

 

Barbora Šejvlová

17:00

17:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Ludmila Hysková

17:15

17:30

 

pr.- Chemie     

 

Lukáš Košťál

17:30

17:45

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Marek Jaroš

7:50

8:10

 

 

Lucie Kvášová

8:10

8:30

 

 

Daniela Švecová

8:30

8:50

 

 

Andrea Větříčková

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Marek Jaroš

9:10

9:30

 

pr.- Matematika     

 

Lucie Kvášová

9:30

9:45

 

 

Daniela Švecová

9:45

10:00

 

 

Andrea Větříčková

10:00

10:15

 

 

Marek Jaroš

10:15

10:30

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Lucie Kvášová

10:30

10:45

 

 

Daniela Švecová

10:45

11:00

 

pr.- Biologie     

 

Andrea Větříčková

11:00

11:15

 

pr.- Fyzika     

 

Marek Jaroš

11:15

11:30

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Aneta Strejciusová

12:50

13:10

 

 

Eliška Bartoníčková

13:10

13:30

 

 

Jan Bárta

13:30

13:50

 

 

Pavel Cee

13:50

14:10

 

pr.- Chemie     

 

Aneta Strejciusová

14:15

14:30

 

 

Eliška Bartoníčková

14:30

14:45

 

 

Jan Bárta

14:45

15:00

 

 

Pavel Cee

15:00

15:15

 

pr.- Biologie     

 

Aneta Strejciusová

15:15

15:30

 

 

Eliška Bartoníčková

15:30

15:45

 

 

Jan Bárta

15:45

16:00

 

 

Pavel Cee

16:00

16:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Aneta Strejciusová

16:10

16:30

 

 

Eliška Bartoníčková

16:30

16:50

 

 

Jan Bárta

16:50

17:10

 

 

Pavel Cee

17:10

17:30

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Veronika Slaninová

7:50

8:10

 

sp.- Český jazyk     

 

Anna Zahálková

8:10

8:30

 

 

Jan Šimek

8:30

8:50

 

 

Iva Černohlávková

8:50

9:10

 

 

Veronika Slaninová

9:10

9:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Anna Zahálková

9:30

9:45

 

 

Jan Šimek

9:45

10:00

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Iva Černohlávková

10:00

10:15

 

 

Veronika Slaninová

10:15

10:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Anna Zahálková

10:30

10:45

 

 

Jan Šimek

10:45

11:00

 

 

Iva Černohlávková

11:00

11:15

 

 

Veronika Slaninová

11:15

11:30

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: středa 23. 5. 2018 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Kateřina Malá

13:10

13:30

 

 

Ondřej Dörner

13:30

13:50

 

 

Daniel Křížek

13:50

14:10

 

 

Kateřina Šimůnková

14:10

14:30

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Kateřina Malá

14:30

14:50

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Ondřej Dörner

14:50

15:10

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Daniel Křížek

15:15

15:30

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Kateřina Šimůnková

15:30

15:45

 

 

Kateřina Malá

15:45

16:00

 

pr.- Matematika     

 

Ondřej Dörner

16:00

16:15

 

pr.- Chemie     

 

Daniel Křížek

16:15

16:30

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Kateřina Šimůnková

16:30

16:45

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Kateřina Malá

16:45

17:00

 

pr.- Německý jazyk     

 

Ondřej Dörner

17:00

17:15

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Veronika Šenkeříková

7:50

8:10

 

 

Tereza Trlicová

8:10

8:30

 

 

Ondřej Melichar

8:30

8:50

 

 

Petra Švehlová

8:50

9:10

 

pr.- Chemie     

 

Veronika Šenkeříková

9:15

9:30

 

 

Tereza Trlicová

9:30

9:45

 

 

Ondřej Melichar

9:45

10:00

 

 

Petra Švehlová

10:00

10:15

 

pr.- Biologie     

 

Veronika Šenkeříková

10:15

10:30

 

 

Tereza Trlicová

10:30

10:45

 

 

Ondřej Melichar

10:45

11:00

 

 

Petra Švehlová

11:00

11:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Veronika Šenkeříková

11:10

11:30

 

 

Tereza Trlicová

11:30

11:50

 

 

Ondřej Melichar

11:50

12:10

 

 

 

Třída: 6.C - sexta C (rok nástupu 2012)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

Předseda: PaedDr. Pavel Věchet

Místopředseda: Mgr. Iveta Jalůvková

Třídní: Mgr. Jan Černoš

Místnost: S1 - Společenské vědy 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Tomáš Vojtíšek

13:10

13:30

 

 

Michal Žuček

13:30

13:50

 

 

Kryštof Podaný

13:50

14:10

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Tomáš Vojtíšek

14:15

14:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Michal Žuček

14:30

14:45

 

 

Kryštof Podaný

14:45

15:00

 

 

Tomáš Vojtíšek

15:00

15:15

 

pr.- Informatika a výpočetní technika     

 

Michal Žuček

15:15

15:30

 

pr.- Německý jazyk     

 

Kryštof Podaný

15:30

15:45

 

 

 

uloženo 26. 4. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři