Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Španělský jazyk     

 

Lucie Homoláčová

7:40

8:00

 

sp.- Český jazyk     

 

Vojtěch Kuča

8:00

8:20

 

 

Aleš Horáček

8:20

8:40

 

 

Jakub Šturm

8:40

9:00

 

 

Markéta Sokolová

9:00

9:20

 

 

Lucie Homoláčová

9:20

9:40

 

pr.- Matematika     

 

Vojtěch Kuča

9:45

10:00

 

 

Aleš Horáček

10:00

10:15

 

 

Jakub Šturm

10:15

10:30

 

 

Markéta Sokolová

10:30

10:45

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Lucie Homoláčová

10:45

11:00

 

 

Vojtěch Kuča

11:00

11:15

 

 

Aleš Horáček

11:15

11:30

 

 

Markéta Sokolová

11:30

11:45

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Jakub Šturm

11:45

12:00

 

 

Lucie Homoláčová

12:00

12:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Martin Dyntar

13:20

13:40

 

 

Veronika Hrnčálová

13:40

14:00

 

 

Barbora Fedrselová

14:00

14:20

 

 

Petr Ježek

14:20

14:40

 

pr.- Biologie     

 

Veronika Hrnčálová

14:45

15:00

 

pr.- Fyzika     

 

Barbora Fedrselová

15:00

15:15

 

 

Petr Ježek

15:15

15:30

 

 

Martin Dyntar

15:30

15:45

 

pr.- Německý jazyk     

 

Veronika Hrnčálová

15:45

16:00

 

pr.- Matematika     

 

Barbora Fedrselová

16:00

16:15

 

 

Petr Ježek

16:15

16:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Martin Dyntar

16:30

16:45

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Veronika Hrnčálová

16:40

17:00

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     

 

Alice Pospíšilová

7:45

8:00

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Eva Špriňarová

7:55

8:15

 

sp.- Český jazyk     

 

Diana Mašková

8:10

8:30

 

 

Ilja Kunicyn

8:30

8:50

 

 

Alice Pospíšilová

8:50

9:10

 

 

Eva Špriňarová

9:10

9:30

 

pr.- Chemie     

 

Diana Mašková

9:30

9:45

 

pr.- Matematika     

 

Ilja Kunicyn

9:45

10:00

 

 

Alice Pospíšilová

10:00

10:15

 

pr.- Zeměpis     

 

Eva Špriňarová

10:15

10:30

 

pr.- Matematika     

 

Diana Mašková

10:30

10:45

 

pr.- Německý jazyk     

 

Ilja Kunicyn

10:45

11:00

 

 

Eva Špriňarová

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Tereza Gajová

12:40

13:00

 

 

Jaroslav Koďousek

13:00

13:20

 

 

Tereza Holomková

13:15

13:40

 

pr.- Deskriptivní geometrie     

 

Jakub Mareš

13:30

14:00

 

pr.- Německý jazyk     

 

Tereza Gajová

14:00

14:15

 

 

Jaroslav Koďousek

14:15

14:30

 

 

Tereza Holomková

14:25

14:45

 

sp.- Český jazyk     

 

Jakub Mareš

14:40

15:00

 

 

Tereza Gajová

15:00

15:20

 

 

Jaroslav Koďousek

15:20

15:40

 

 

Tereza Holomková

15:35

16:00

 

pr.- Matematika     

 

Jakub Mareš

16:00

16:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Tereza Gajová

16:15

16:30

 

 

Jaroslav Koďousek

16:30

16:45

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Tereza Holomková

16:40

17:00

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Anna-Marie Minxová

7:40

8:00

 

 

Veronika Patočková

8:00

8:20

 

 

Jiří Řezníček

8:20

8:40

 

 

Tomáš Pásztor

8:40

9:00

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Anna-Marie Minxová

8:55

9:15

 

pr.- Chemie     

 

Veronika Patočková

9:15

9:30

 

pr.- Zeměpis     

 

Jiří Řezníček

9:30

9:45

 

 

Tomáš Pásztor

9:45

10:00

 

 

Anna-Marie Minxová

10:00

10:15

 

pr.- Biologie     

 

Veronika Patočková

10:15

10:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Jiří Řezníček

10:30

10:45

 

 

Tomáš Pásztor

10:45

11:00

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Anna-Marie Minxová

11:00

11:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: středa 23. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Adéla Grindlerová

13:10

13:30

 

 

Adam Vlachý

13:30

13:50

 

sp.- Český jazyk     

 

Adéla Rozmanová

13:50

14:10

 

 

Tereza Ježková

14:10

14:30

 

 

Adéla Grindlerová

14:30

14:50

 

 

Adam Vlachý

14:50

15:10

 

pr.- Chemie     

 

Adéla Rozmanová

15:15

15:30

 

 

Tereza Ježková

15:30

15:45

 

 

Adéla Grindlerová

15:45

16:00

 

pr.- Biologie     

 

Adam Vlachý

16:00

16:15

 

 

Adéla Rozmanová

16:15

16:30

 

 

Tereza Ježková

16:30

16:45

 

 

Adéla Grindlerová

16:45

17:00

 

pr.- Chemie     

 

Adam Vlachý

17:00

17:15

 

 

 

Třída: 6.B - sexta B (rok nástupu 2012)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Michaela Plačková

Místopředseda: Mgr. Otto Urban

Třídní: RNDr. Dagmar Dolejší

Místnost: Zu - Zeměpis

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Richard Bláha

8:10

8:30

 

pr.- Zeměpis     

 

Martin Bartoš

8:30

8:45

 

 

Ondřej Ridl

8:45

9:00

 

pr.- Matematika     

 

Ondřej Bureš

9:00

9:15

 

sp.- Český jazyk     

 

Richard Bláha

9:10

9:30

 

 

Martin Bartoš

9:30

9:50

 

 

Ondřej Ridl

9:50

10:10

 

 

Ondřej Bureš

10:10

10:30

 

pr.- Dějepis     

 

Richard Bláha

10:30

10:45

 

 

Martin Bartoš

10:45

11:00

 

 

Ondřej Ridl

11:00

11:15

 

 

Ondřej Bureš

11:15

11:30

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Richard Bláha

11:30

11:45

 

 

 

uloženo 2. 5. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři