Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium B.Němcové Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     

 

Miroslav Peš

7:50

8:10

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Anna Budínská

8:15

8:30

 

 

Natálie Sováková

8:30

8:45

 

sp.- Český jazyk     

 

Miroslav Peš

8:50

9:10

 

 

Anna Budínská

9:10

9:30

 

 

Natálie Sováková

9:30

9:50

 

pr.- Dějepis     

 

Miroslav Peš

9:55

10:10

 

pr.- Chemie     

 

Anna Budínská

10:15

10:30

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Natálie Sováková

10:30

10:45

 

 

Miroslav Peš

10:45

11:00

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: pondělí 21. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Lukáš Střelka

12:40

13:00

 

 

Samuel Havlíček

13:00

13:20

 

 

Miroslav Krejčí

13:20

13:40

 

 

Miloš Fejgl

13:40

14:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Lukáš Střelka

14:00

14:15

 

 

Samuel Havlíček

14:15

14:30

 

 

Miroslav Krejčí

14:30

14:45

 

 

Miloš Fejgl

14:45

15:00

 

pr.- Matematika     

 

Lukáš Střelka

15:00

15:15

 

 

Samuel Havlíček

15:15

15:30

 

 

Miroslav Krejčí

15:30

15:45

 

 

Miloš Fejgl

15:45

16:00

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: úterý 22. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Jan Gebrt

7:50

8:10

 

 

Dominika Michaličková

8:10

8:30

 

 

Martin Metelka

8:30

8:50

 

 

Tereza Špalovská

8:50

9:10

 

pr.- Biologie     

 

Jan Gebrt

9:15

9:30

 

 

Dominika Michaličková

9:30

9:45

 

 

Martin Metelka

9:45

10:00

 

 

Tereza Špalovská

10:00

10:15

 

pr.- Chemie     

 

Jan Gebrt

10:15

10:30

 

 

Dominika Michaličková

10:30

10:45

 

 

Martin Metelka

10:45

11:00

 

 

Tereza Špalovská

11:00

11:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Jan Gebrt

11:10

11:30

 

 

Dominika Michaličková

11:30

11:50

 

 

Martin Metelka

11:50

12:10

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: úterý 22. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Dominik Havel

13:10

13:30

 

 

Filip Vondráček

13:30

13:50

 

 

Matěj Věříš

13:50

14:10

 

pr.- Fyzika     

 

Dominik Havel

14:15

14:30

 

 

Filip Vondráček

14:30

14:45

 

 

Matěj Věříš

14:45

15:00

 

pr.- Matematika     

 

Dominik Havel

15:00

15:15

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Filip Vondráček

15:15

15:30

 

 

Matěj Věříš

15:30

15:45

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: středa 23. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Kateřina Kropíková

7:50

8:10

 

 

Tereza Včeláková

8:10

8:30

 

 

David Homoláč

8:30

8:50

 

 

Jan Faltejsek

8:50

9:10

 

pr.- Biologie     

 

Kateřina Kropíková

9:15

9:30

 

 

Tereza Včeláková

9:30

9:45

 

 

David Homoláč

9:45

10:00

 

pr.- Chemie     

 

Jan Faltejsek

10:00

10:15

 

 

Kateřina Kropíková

10:15

10:30

 

 

Tereza Včeláková

10:30

10:45

 

 

David Homoláč

10:45

11:00

 

pr.- Biologie     

 

Jan Faltejsek

11:00

11:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Kateřina Kropíková

11:10

11:30

 

 

Tereza Včeláková

11:30

11:50

 

 

David Homoláč

11:50

12:10

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: středa 23. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Základy společenských věd     

 

Lucie Voborníková

12:45

13:00

 

 

Marika Machačová

13:00

13:15

 

 

Valentýna Šafářová

13:15

13:30

 

 

Tereza Chlumská

13:30

13:45

 

pr.- Dějepis     

 

Lucie Voborníková

14:00

14:15

 

sp.- Český jazyk     

 

Marika Machačová

14:10

14:30

 

 

Valentýna Šafářová

14:30

14:50

 

 

Tereza Chlumská

14:50

15:10

 

 

Lucie Voborníková

15:10

15:30

 

pr.- Výtvarná výchova     

 

Valentýna Šafářová

15:30

15:45

 

 

Tereza Chlumská

15:45

16:00

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Marika Machačová

16:00

16:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Lucie Voborníková

16:10

16:30

 

 

Valentýna Šafářová

16:30

16:50

 

 

Tereza Chlumská

16:50

17:10

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 dopoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Základy společenských věd     

 

Nina Polášková

8:00

8:15

 

 

Daniel Plíšek

8:15

8:30

 

 

Veronika Friedlová

8:30

8:45

 

sp.- Český jazyk     

 

Nina Polášková

8:50

9:10

 

 

Daniel Plíšek

9:10

9:30

 

 

Veronika Friedlová

9:30

9:50

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Nina Polášková

9:50

10:10

 

 

Daniel Plíšek

10:10

10:30

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Veronika Friedlová

10:35

10:50

 

pr.- Německý jazyk     

 

Nina Polášková

10:50

11:05

 

 

Daniel Plíšek

11:05

11:20

 

 

 

Třída: 6.A - sexta A (rok nástupu 2012)

Termín: čtvrtek 24. 5. 2018 odpoledne

Předseda: Mgr. Lukáš Merkl

Místopředseda: Mgr. Ladislav Čejchan

Třídní: Mgr. Jana Vízková

Místnost: Č1 - Český jazyk 1

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk     

 

Anna Chmelíková

12:50

13:10

 

 

Andrea Hlaváčková

13:10

13:30

 

 

Aneta Frydrychová

13:30

13:50

 

 

Gabriela Strnadová

13:50

14:10

 

pr.- Francouzský jazyk     

 

Anna Chmelíková

14:15

14:30

 

 

Andrea Hlaváčková

14:30

14:45

 

 

Aneta Frydrychová

14:45

15:00

 

pr.- Chemie     

 

Gabriela Strnadová

15:00

15:15

 

pr.- Základy společenských věd     

 

Anna Chmelíková

15:15

15:30

 

pr.- Hudební výchova     

 

Andrea Hlaváčková

15:30

15:45

 

pr.- Anglický jazyk     

 

Aneta Frydrychová

15:45

16:00

 

pr.- Hudební výchova     

 

Gabriela Strnadová

16:00

16:15

 

sp.- Anglický jazyk     

 

Anna Chmelíková

16:10

16:30

 

 

Andrea Hlaváčková

16:30

16:50

 

 

 

uloženo 26. 4. 2018

Zpracováno v systému Bakaláři